DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielOOL Laporta już w 2015 pokazał że jest wypalony i brak mu pomysłów. Jak teraz chce kandydować to niech chociaż ogarnie sobie jakiś program.
10
"Po meczu Neymar wymienił się koszulkami z Marcelem Halstenbergiem, a w obecnych warunkach grozi mu za to wykluczenie na jeden mecz."
hehhe
5
@AmigoBlancos A ja tęsknię za Tokio świecącym jak neon.
3
@jedrek7000 Bo gra jest przypisana do innego konta, a ty się logujesz na nowym koncie, a nie na tym co grałeś na lapku.
8
No i ideolo niech pozbędzie się Busquetsa aby.
0
@itmustbejoke To by było w stylu Bartomeu, kompromitacja goni kompromitacje.
24
Sevilla to jest jakiś fenomen za słabi na LM za dobrzy na LE,tak się w ogóle da? Jak wygrają LE to pewnie i tak w przyszłym sezonie zajmą 3 miejsce w LM i zagrają w fazie pucharowej LE xd
4
@kubix05 Nie ma szans.
0
@Kamiloza91 Zapomniałeś o Pedrim czy nawet Monchu.
3
@IronSanHybrid Już nie mogę czytać o tym DNA. DNA Barcy kojarzy mi się jedynie z pośmiewiskiem i kompromitacją.
1
Ćwiąkała odcinek o Barcy dodał.
21
Teraz bym się pozbył Busquetsa ,Rakiticia i Suareza w następnym sezonie Pique i Albe. Ze starej gwardii wtedy by został tylko Messi. Nie obchodzi mnie że nie mamy kasy wole żeby w przyszłym sezonie nawet pograli za nich młodzi niż znowu patrzeć na betonów jak Suarez czy Busquets.
32
A potem nas dobije w Lidze Europy, no super plan.
25
Tylko jedno w głowie mam, Bartomeu out odejdzie sam w krainę zapomnienia.
0
@nitey ? Jakie ma znaczenie jakby Messi przegonił Ronaldo w tym sezonie LM?
8
Ale że 2 francuskie i 2 niemieckie drużyny będą w 1/2 to nie powiedziałbym nigdy.
6
@WisniaKala Czyli zły.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Xavi nie przyjdzie z tym zarządem nawet nie ma takiej opcji.
82
A Bartomeu dalej nie widzi problemu w samym sobie i zamiast się podać do dymisji będzie wolał zrzucić winę nawet na sprzątaczkę.
3
Ta drużna nie ma jaj od lat, Messi jak nie idzie to pierwszy spuszcza głowę. Świetny przykład z Liverpoolem gdzie wciąż potrzebowaliśmy 1 gola do awansu, a on na boisku dosłownie STAŁ!
2
@ObiektywnyKibic121 I tak było po meczu to lepiej nie ryzykować niech rozpocznie grę w nowym sezonie.
9
To prawda nie mamy kasy ale pożegnałbym już teraz Busiego czy Suareza i wolałbym żeby te minuty otrzymali młodzi z rezerw.
0
Dawaj Lewy jeszcze ze 2 po rekord.
5
XXDD "Widzi teraz Messi myśli sobie znów ten Lewandowski" hahaha
0
z 7:2 się skończy
1
Puig gdy jest tyle miejsca byłby idealny.
0
Wpuszczaj Puiga na co czekasz? Ściągaj tego Vidala.
2
Ale Bayern dziury zostawia z MSN w formie byłoby 4:4
0
XDDD co oni robia