0

@DanielOOL Laporta już w 2015 pokazał że jest wypalony i brak mu pomysłów. Jak teraz chce kandydować to niech chociaż ogarnie sobie jakiś program.

10

"Po meczu Neymar wymienił się koszulkami z Marcelem Halstenbergiem, a w obecnych warunkach grozi mu za to wykluczenie na jeden mecz."

hehhe

5

@AmigoBlancos A ja tęsknię za Tokio świecącym jak neon.

3

@jedrek7000 Bo gra jest przypisana do innego konta, a ty się logujesz na nowym koncie, a nie na tym co grałeś na lapku.

8

No i ideolo niech pozbędzie się Busquetsa aby.

0

@itmustbejoke To by było w stylu Bartomeu, kompromitacja goni kompromitacje.

24

Sevilla to jest jakiś fenomen za słabi na LM za dobrzy na LE,tak się w ogóle da? Jak wygrają LE to pewnie i tak w przyszłym sezonie zajmą 3 miejsce w LM i zagrają w fazie pucharowej LE xd

4

@kubix05 Nie ma szans.

0

@Kamiloza91 Zapomniałeś o Pedrim czy nawet Monchu.

3

@IronSanHybrid Już nie mogę czytać o tym DNA. DNA Barcy kojarzy mi się jedynie z pośmiewiskiem i kompromitacją.

1


Ćwiąkała odcinek o Barcy dodał.

21

Teraz bym się pozbył Busquetsa ,Rakiticia i Suareza w następnym sezonie Pique i Albe. Ze starej gwardii wtedy by został tylko Messi. Nie obchodzi mnie że nie mamy kasy wole żeby w przyszłym sezonie nawet pograli za nich młodzi niż znowu patrzeć na betonów jak Suarez czy Busquets.

32

A potem nas dobije w Lidze Europy, no super plan.

25

Tylko jedno w głowie mam, Bartomeu out odejdzie sam w krainę zapomnienia.

0

@nitey ? Jakie ma znaczenie jakby Messi przegonił Ronaldo w tym sezonie LM?

8

Ale że 2 francuskie i 2 niemieckie drużyny będą w 1/2 to nie powiedziałbym nigdy.

6

@WisniaKala Czyli zły.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo Xavi nie przyjdzie z tym zarządem nawet nie ma takiej opcji.

82

A Bartomeu dalej nie widzi problemu w samym sobie i zamiast się podać do dymisji będzie wolał zrzucić winę nawet na sprzątaczkę.

3

Ta drużna nie ma jaj od lat, Messi jak nie idzie to pierwszy spuszcza głowę. Świetny przykład z Liverpoolem gdzie wciąż potrzebowaliśmy 1 gola do awansu, a on na boisku dosłownie STAŁ!

2

@ObiektywnyKibic121 I tak było po meczu to lepiej nie ryzykować niech rozpocznie grę w nowym sezonie.

9

To prawda nie mamy kasy ale pożegnałbym już teraz Busiego czy Suareza i wolałbym żeby te minuty otrzymali młodzi z rezerw.

0

Dawaj Lewy jeszcze ze 2 po rekord.

5

XXDD "Widzi teraz Messi myśli sobie znów ten Lewandowski" hahaha

0

z 7:2 się skończy

1

Puig gdy jest tyle miejsca byłby idealny.

0

Wpuszczaj Puiga na co czekasz? Ściągaj tego Vidala.

2

Ale Bayern dziury zostawia z MSN w formie byłoby 4:4

0

XDDD co oni robia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?