1

@Messibestplayerintheworld My też byśmy grali bardziej zespołowo gdyby nie było Messiego, też jest problemem?

7

@VamosRakieta zamiast Gampera edytuj na spadek Espanyolu.

1

@nitey A po co ma go przegonić skoro Lewy i tak ma króla strzelców?

7

Z Ramosem byłaby duża szansa że Real by awansował.

1

@BarcaInfo A gdzie miejsce dla Lyonu w herbie?

7

Ja caly czas obserwuje tego Milito XD Hajto notorycznie przekręca nazwisko Militao.

1

@Kurkmen Dobrze że go nie kupiliśmy bo byśmy Suareza nie mieli.

7

Karny dla Juve to jest kryminał jeszcze dostaną jakiegoś jednego naciągniętego, dołożą na chaos jeszcze jedną i mają awans.

1

Za co ten karny buahha

7

Przecież tego Hajty nie da się słuchać dlaczego on jest komentatorem?

0

Co ten Hajto w ogóle gada? XD

0

@Dertinho Ja podpinam się czy gdzieś można kupić dostęp na miesiąc do polsat sport premium za mniej niż 40 zł?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wstawaj arturo zesr**** się :D

0

"Według wyliczeń Duncana Alexandra z OptaJoe, Alexis Sanchez podczas swojej kariery w Manchesterze za każde kopnięcie piłki zarobił 28.800 funtów."

Taki to pożyje.

1

Tak se myślę, że jak Mbappe za rok-dwa odejdzie z PSG to w jego miejsce wejdzie Ronaldo. Marketingowo strzał w 10, a dla Portugalczyka lepszej drużyny żeby strzelać następne bramki nie będzie.

0

@monsterrize Co ty gadasz? On ma obsesję na punkcie futbolu do 38 roku życia jestem pewien że będzie grał w Europie. Za rok-dwa może przejdzie do PSG żeby dalej stukać gole i było łatwiej.

5

Ronaldo dobije do 200 na spokojnie do 40 na pewno pogra w Europie. Skoro 39 letni Ibra daje rade to Ronaldo tym bardziej

2

Ibra 39 lat prawie i dalej ładuje bramki dla Milanu, niesamowity jest.

1

@Salwik92 Nie będzie nawet technicznie jest za słaby pomijając fakt, że na boisku jest zagubiony.

2

@Kengo Najlepsze jest to że widać że się przestraszył i nie zrobił tego na żarty xd

1

@MichVeB Suarez osiągnął o wiele więcej niż Neymar. Wybór jest tylko jeden.

3

@kkbarca Jeden woli napić się alkoholu drugi woli trochę koksu niech każdy robi co chce.

0

@Barcelismo Zależy jaki fryzjer pani Basia z osiedlowego nie prowadzi zapisów. Jak już chcesz iść do barbera to oczywiste, że jest rezerwacja.

3

@takisobiektos Nie wiem kto postawił że tego nie dokona ale wiem kto postawił że jednak mu się uda był to Schemeichel

1

Newcastle w 30 sekundzie sobie gola strzela.

3

Kepa w tym sezonie Premier League obronił 55 strzałów, co daje średnią... 1.67/mecz.
Najdroższy i najbardziej przepłacony bramkarz.

3

@NeroTFP Głupie pytanie patrząc na ostatnie lata Messi w nich przoduje.

2

@Damian_06_84 Za dobry był żeby być rezerwowym MSN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?