DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld My też byśmy grali bardziej zespołowo gdyby nie było Messiego, też jest problemem?
7
@VamosRakieta zamiast Gampera edytuj na spadek Espanyolu.
1
@nitey A po co ma go przegonić skoro Lewy i tak ma króla strzelców?
56
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117540167_1192716927751646_188467482614527450_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=3DxaP3LGHkkAX96s_HG&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=b13c8830f5dff60eeae07a5f075d185f&oe=5F52BABC
XDDD mocne
7
Z Ramosem byłaby duża szansa że Real by awansował.
1
@BarcaInfo A gdzie miejsce dla Lyonu w herbie?
7
Ja caly czas obserwuje tego Milito XD Hajto notorycznie przekręca nazwisko Militao.
1
@Kurkmen Dobrze że go nie kupiliśmy bo byśmy Suareza nie mieli.
7
Karny dla Juve to jest kryminał jeszcze dostaną jakiegoś jednego naciągniętego, dołożą na chaos jeszcze jedną i mają awans.
1
Za co ten karny buahha
7
Przecież tego Hajty nie da się słuchać dlaczego on jest komentatorem?
0
Co ten Hajto w ogóle gada? XD
0
@Dertinho Ja podpinam się czy gdzieś można kupić dostęp na miesiąc do polsat sport premium za mniej niż 40 zł?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Wstawaj arturo zesr**** się :D
0
"Według wyliczeń Duncana Alexandra z OptaJoe, Alexis Sanchez podczas swojej kariery w Manchesterze za każde kopnięcie piłki zarobił 28.800 funtów."
Taki to pożyje.
1
Tak se myślę, że jak Mbappe za rok-dwa odejdzie z PSG to w jego miejsce wejdzie Ronaldo. Marketingowo strzał w 10, a dla Portugalczyka lepszej drużyny żeby strzelać następne bramki nie będzie.
0
@monsterrize Co ty gadasz? On ma obsesję na punkcie futbolu do 38 roku życia jestem pewien że będzie grał w Europie. Za rok-dwa może przejdzie do PSG żeby dalej stukać gole i było łatwiej.
5
Ronaldo dobije do 200 na spokojnie do 40 na pewno pogra w Europie. Skoro 39 letni Ibra daje rade to Ronaldo tym bardziej
2
Ibra 39 lat prawie i dalej ładuje bramki dla Milanu, niesamowity jest.
1
@Salwik92 Nie będzie nawet technicznie jest za słaby pomijając fakt, że na boisku jest zagubiony.
2
@Kengo Najlepsze jest to że widać że się przestraszył i nie zrobił tego na żarty xd
1
@MichVeB Suarez osiągnął o wiele więcej niż Neymar. Wybór jest tylko jeden.
3
@kkbarca Jeden woli napić się alkoholu drugi woli trochę koksu niech każdy robi co chce.
0
@Barcelismo Zależy jaki fryzjer pani Basia z osiedlowego nie prowadzi zapisów. Jak już chcesz iść do barbera to oczywiste, że jest rezerwacja.
3
@takisobiektos Nie wiem kto postawił że tego nie dokona ale wiem kto postawił że jednak mu się uda był to Schemeichel
1
Newcastle w 30 sekundzie sobie gola strzela.
3
Kepa w tym sezonie Premier League obronił 55 strzałów, co daje średnią... 1.67/mecz.
Najdroższy i najbardziej przepłacony bramkarz.
3
@NeroTFP Głupie pytanie patrząc na ostatnie lata Messi w nich przoduje.
2
@Damian_06_84 Za dobry był żeby być rezerwowym MSN.