12

Takich informacji pewnie w ciągu miesiąca będzie więcej niestety...

0

@KSSniper Jeśli Bayern wygra LM w tym sezonie, Lewy zdobędzie ZP jeśli nie wygrają to Lewy może zapomnieć o tej nagrodzie.

0

No mega ważne pytanie hahha

0

Haha Żółtek to jest mistrz menelowe plus

0

To niezłe pytanie XD

7

@Lola120 Lepiej 22 stopnie i deszcze niż ponad 30 i susze.

43

XD Suarez niezłe wejście.

0

3 żółte w 2 minuty nieźle :D

0

0

Oglądam na Canal+ i nie słyszę żadnego dopingu.

0

@barcelonaLM Oglądam na Canal+ i nie słyszę żadnego dopingu.

9

Griezmann to jakiś żart co on robi dzisiaj na boisku?XD

12

Pique widzi że nic nie gramy z przodu to postanowił wejść w drybling sam na 6.

0

@macio_944 Coutinho tu grał przez pół roku fenomenalnie. W Bayernie też nie błyszczy, więc porównywać go z Griezmannem jest nie na miejscu.

0

@SeeleyBooth Firpo mam nadzieję odejdzie po sezonie bo jest za słaby pod każdym aspektem na ten klub. 1 sezon w Betisie udany to za mało jak widać na Barce.

3

Griezmanna w ogóle w grze nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x To jest niesprawiedliwe że jak chcesz oglądać La Ligę musisz wykupić 2 stacje. Mówi to człowiek który nie wykupił ani jednej jak co xd

0

@koziar Pogody to nie opłaca się sprawdzać na więcej niż 3 dni, nieważne gdzie.

3

"Barcelona chce otrzymać za niego sto milionów euro, ale nie wyklucza się też kolejnego wypożyczenia."
100 mln czy wypożyczenie żadna różnica :D

0

@ProMILs Zmywak za grosze wciąż zarobi 5 razy więcej niż w Polsce w zwykłej robocie za 2,5k xd

0

@Chwytliwy W lolu Polacy najgorsi ale w takim cs:go już ruscy.

0

@Chwytliwy Chodzi ci czy Polska społeczność jest najbardziej irytująca w grach online? Czy w jakiej grze są najbardziej irytujący Polacy?

14

@barcelonaLM 2020 w końcu a w czerwcu nic się nowego nie wydarzyło.

3

Ta ostatnia minuta gdy Ter Stegen przez minute miał piłkę po czym dał długą lage do przodu gdzie piłkę przejęła Mallorca i przeprowadziła groźna akcje, idealnie podsumowuje obecną Barcelone.

11

Kubo wygląda jak japoński Radović.

0

@adam444 Za mało jesz a wydaje ci się że dużo, nawet fast foodów. Policz sobie ile kcal zjadasz i okaże się że to wcale nie tak dużo dlatego nie tyjesz.

2

@IronSanHybrid Gdyby nie samochód to by sobie w drzewa poleciał chyba chciał skrótem pojechać :D

0

Dziwi mnie poruszenie ludzi, że ktoś wysyła zdjęcia z matury i prosi o pomoc. Maturę pisałem parę lat temu i u mnie podali normalnie odpowiedzi do zadań zamkniętych. Nawet nie chce wiedzieć co się dzieje w szkołach prywatnych w takim razie gdzie chyba mature robią za ciebie albo robi się ją w grupie xd

23

"Wkrótce będę miał 32 lata, ale mam nadzieję, że nie będzie to miało odzwierciedlenia w moich statystykach. Moja absolutnie szczytowa forma jest jeszcze przede mną. Ten sezon nie jest szczytem moich możliwości. Mogę być jeszcze lepszy." - Robert Lewandowski

Lewego jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do pracy postawiłbym bez wątpienie na tym samym miejscu co Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?