DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Takich informacji pewnie w ciągu miesiąca będzie więcej niestety...
0
@KSSniper Jeśli Bayern wygra LM w tym sezonie, Lewy zdobędzie ZP jeśli nie wygrają to Lewy może zapomnieć o tej nagrodzie.
0
No mega ważne pytanie hahha
0
Haha Żółtek to jest mistrz menelowe plus
0
To niezłe pytanie XD
7
@Lola120 Lepiej 22 stopnie i deszcze niż ponad 30 i susze.
43
XD Suarez niezłe wejście.
0
3 żółte w 2 minuty nieźle :D
0
@Chandler_Bing Tak
0
Oglądam na Canal+ i nie słyszę żadnego dopingu.
0
@barcelonaLM Oglądam na Canal+ i nie słyszę żadnego dopingu.
9
Griezmann to jakiś żart co on robi dzisiaj na boisku?XD
12
Pique widzi że nic nie gramy z przodu to postanowił wejść w drybling sam na 6.
0
@macio_944 Coutinho tu grał przez pół roku fenomenalnie. W Bayernie też nie błyszczy, więc porównywać go z Griezmannem jest nie na miejscu.
0
@SeeleyBooth Firpo mam nadzieję odejdzie po sezonie bo jest za słaby pod każdym aspektem na ten klub. 1 sezon w Betisie udany to za mało jak widać na Barce.
3
Griezmanna w ogóle w grze nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jeyx77x To jest niesprawiedliwe że jak chcesz oglądać La Ligę musisz wykupić 2 stacje. Mówi to człowiek który nie wykupił ani jednej jak co xd
0
@koziar Pogody to nie opłaca się sprawdzać na więcej niż 3 dni, nieważne gdzie.
3
"Barcelona chce otrzymać za niego sto milionów euro, ale nie wyklucza się też kolejnego wypożyczenia."
100 mln czy wypożyczenie żadna różnica :D
0
@ProMILs Zmywak za grosze wciąż zarobi 5 razy więcej niż w Polsce w zwykłej robocie za 2,5k xd
0
@Chwytliwy W lolu Polacy najgorsi ale w takim cs:go już ruscy.
0
@Chwytliwy Chodzi ci czy Polska społeczność jest najbardziej irytująca w grach online? Czy w jakiej grze są najbardziej irytujący Polacy?
14
@barcelonaLM 2020 w końcu a w czerwcu nic się nowego nie wydarzyło.
3
Ta ostatnia minuta gdy Ter Stegen przez minute miał piłkę po czym dał długą lage do przodu gdzie piłkę przejęła Mallorca i przeprowadziła groźna akcje, idealnie podsumowuje obecną Barcelone.
11
Kubo wygląda jak japoński Radović.
0
@adam444 Za mało jesz a wydaje ci się że dużo, nawet fast foodów. Policz sobie ile kcal zjadasz i okaże się że to wcale nie tak dużo dlatego nie tyjesz.
2
@IronSanHybrid Gdyby nie samochód to by sobie w drzewa poleciał chyba chciał skrótem pojechać :D
0
Dziwi mnie poruszenie ludzi, że ktoś wysyła zdjęcia z matury i prosi o pomoc. Maturę pisałem parę lat temu i u mnie podali normalnie odpowiedzi do zadań zamkniętych. Nawet nie chce wiedzieć co się dzieje w szkołach prywatnych w takim razie gdzie chyba mature robią za ciebie albo robi się ją w grupie xd
23
"Wkrótce będę miał 32 lata, ale mam nadzieję, że nie będzie to miało odzwierciedlenia w moich statystykach. Moja absolutnie szczytowa forma jest jeszcze przede mną. Ten sezon nie jest szczytem moich możliwości. Mogę być jeszcze lepszy." - Robert Lewandowski
Lewego jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do pracy postawiłbym bez wątpienie na tym samym miejscu co Ronaldo.