9

Szkoda że Kubacki stracił w ostatnim konkursie 3 miejsce w generalce PŚ :/

0

@VenoM Real zagra ale w sobotę już zawieszają lige i Real zostaje mistrzem xd

1

@Barwindg Największy stres jest na placu i pierwszych minutach na mieście potem już z czasem mija. Sam wiem z własnego doświadczenia

0

@Jaca27 Pewnie w przyszłym tygodniu już w tych największych krajach w piłkę nie pograją. Również nasz mecz z Napoli się nie odbędzie.

6

@socha Nie ma faworyta bo LM nie zostanie dokończone.

0

@IronSanHybrid Niech on usunie konto na twitterze bo się tylko kompromituje

0

@HansLanda Non stop czyli, daj przykład. Od kiedy ładowanie gola za golem to gwiazdorzenie?

15

@Mathew86 Jaka gwiazdeczke? Gdzie niby Haaland gwiazdorzył? Pajacują to te piłkarzyki z PSG.

0

@barcelonaLM Przecież to że zawieszą całe LM to kwestia czasu. Już z Napoli nawet nie zagramy.

0

@Pawelsky Bez sensu pomysł xd

2

Jak wiadomo Rugani z koronawirusem. Piłkarzy Juventusu czeka 2 tygodnie kwarantanny co oznacza, że rewanż z Lyonem jest niemożliwy. Pewnie za 2-3 dni dowiemy się że LM zostanie przerwane.

1

@Aqualitek XD taaa

0

Jak to jest możliwe w ogóle że Firmino nie strzelił gola na Anfield od 8 kwietnia? Edit Haha okej

2

Niech Cholo zostawi jedna zmianę w razie czego na koniec żeby zmienić Oblaka. Karnych to on bronić nie umie.

1

Thomas jako jedyny potrafi pociągnąć akcje do przodu w Atletico.

0

Haha Costa i Ci kibice xd

2

Najgorsze co by mogło się wydarzyć to 1/4 Atletico-Barca. 95% czasu byśmy sobie podawali na 40 metrze bez pomysłu.

0

Costa już zaczyna xd

7

@TomaszWitaszek Jego forma jest na poziomie spadkowicza z ligi trueckiej.

0

@ArterkHD Fromage od zawsze na zawsze.

18

W sumie z racji tej że Barcelona i Real są wyjątkowo słabi w tym sezonie to nieprzydzielenie mistrza byłoby sprawiedliwe :D

0

@Gaz Podeslesz screena?

2

@norbi77 Szansę na ostateczny triumf mamy najmniejsze od ponad 10 lat więc jakoś super płakał nie będę. Chociaż wiadomo lepiej jakby były dokończone.

0

@Colon Ilicic (15 znaków)

0

@catluck Ja to jutro sprawdzian z pszyrki aż szluga będę musiał odpalić przed.

5

Druga historyczna odpowiedź pod tiki-taką.

2

@juliacicha O przydatna sprawa chyba od niedawna wprowadzona? Jeszcze nie wszyscy wiedzą.

2

@arasz1819 "Mamy dane chociażby z Niemiec, kraju gdzie jest 2 razy więcej ludzi, a ile zdiagnozowanych przypadków? 50,100 razy więcej? Dlaczego niby u nas miałoby być mniej"
No nie wiem hmm może dlatego, że do Niemiec zjeżdża o wiele więcej obcokrajowców i tak samo o wiele więcej Niemców wyjeżdża do zarażonych krajów?

0

@SelloutCrowd Polecam poczytać też artykuły na stronie. Zdziwię Cię ale FcBarca.com to nie tylko La Rambla.

4

@Adriano99 W Hiszpanii jest też bardzo dużo zarażonych pewnie następna kolejka La Liga też będzie bez publiczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?