DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Szkoda że Kubacki stracił w ostatnim konkursie 3 miejsce w generalce PŚ :/
0
@VenoM Real zagra ale w sobotę już zawieszają lige i Real zostaje mistrzem xd
1
@Barwindg Największy stres jest na placu i pierwszych minutach na mieście potem już z czasem mija. Sam wiem z własnego doświadczenia
0
@Jaca27 Pewnie w przyszłym tygodniu już w tych największych krajach w piłkę nie pograją. Również nasz mecz z Napoli się nie odbędzie.
6
@socha Nie ma faworyta bo LM nie zostanie dokończone.
0
@IronSanHybrid Niech on usunie konto na twitterze bo się tylko kompromituje
0
@HansLanda Non stop czyli, daj przykład. Od kiedy ładowanie gola za golem to gwiazdorzenie?
15
@Mathew86 Jaka gwiazdeczke? Gdzie niby Haaland gwiazdorzył? Pajacują to te piłkarzyki z PSG.
0
@barcelonaLM Przecież to że zawieszą całe LM to kwestia czasu. Już z Napoli nawet nie zagramy.
0
@Pawelsky Bez sensu pomysł xd
2
Jak wiadomo Rugani z koronawirusem. Piłkarzy Juventusu czeka 2 tygodnie kwarantanny co oznacza, że rewanż z Lyonem jest niemożliwy. Pewnie za 2-3 dni dowiemy się że LM zostanie przerwane.
1
@Aqualitek XD taaa
0
Jak to jest możliwe w ogóle że Firmino nie strzelił gola na Anfield od 8 kwietnia? Edit Haha okej
2
Niech Cholo zostawi jedna zmianę w razie czego na koniec żeby zmienić Oblaka. Karnych to on bronić nie umie.
1
Thomas jako jedyny potrafi pociągnąć akcje do przodu w Atletico.
0
Haha Costa i Ci kibice xd
2
Najgorsze co by mogło się wydarzyć to 1/4 Atletico-Barca. 95% czasu byśmy sobie podawali na 40 metrze bez pomysłu.
0
Costa już zaczyna xd
7
@TomaszWitaszek Jego forma jest na poziomie spadkowicza z ligi trueckiej.
0
@ArterkHD Fromage od zawsze na zawsze.
18
W sumie z racji tej że Barcelona i Real są wyjątkowo słabi w tym sezonie to nieprzydzielenie mistrza byłoby sprawiedliwe :D
0
@Gaz Podeslesz screena?
2
@norbi77 Szansę na ostateczny triumf mamy najmniejsze od ponad 10 lat więc jakoś super płakał nie będę. Chociaż wiadomo lepiej jakby były dokończone.
0
@Colon Ilicic (15 znaków)
0
@catluck Ja to jutro sprawdzian z pszyrki aż szluga będę musiał odpalić przed.
5
Druga historyczna odpowiedź pod tiki-taką.
2
@juliacicha O przydatna sprawa chyba od niedawna wprowadzona? Jeszcze nie wszyscy wiedzą.
2
@arasz1819 "Mamy dane chociażby z Niemiec, kraju gdzie jest 2 razy więcej ludzi, a ile zdiagnozowanych przypadków? 50,100 razy więcej? Dlaczego niby u nas miałoby być mniej"
No nie wiem hmm może dlatego, że do Niemiec zjeżdża o wiele więcej obcokrajowców i tak samo o wiele więcej Niemców wyjeżdża do zarażonych krajów?
0
@SelloutCrowd Polecam poczytać też artykuły na stronie. Zdziwię Cię ale FcBarca.com to nie tylko La Rambla.
4
@Adriano99 W Hiszpanii jest też bardzo dużo zarażonych pewnie następna kolejka La Liga też będzie bez publiczności.