DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Ale bym zobaczył sobie znowu taką Barcelone.
1
@Mario96w Sancho
0
@matelkoveb Nie pierwszy raz za kadencji Bartomeu. Ciekawe co zdążą jeszcze nawywijać przez półtorej roku kadencji.
25
@T_TG Czemu uważasz że Umtiti jest spalony?
0
Krzysiu piątek z karnego bramka na 3:3
0
@masq Kwestia gustu mi się osobiście bardziej podobają Japonki niż Polki.
0
@Hiacynk Ciężko dla hiszpańskich klubów.
1
@gumaz A co oni mogą zrobić pod tym spodkiem oprócz postania? Nie mylić z powstania.
0
@szymonekk Nagrodą było polecenie jakże cenne
0
@szymonekk Dokładnie to Myszojeleń
0
Zgadnijcie o kim mowa :)
Był ostatnio zaobserwowany w Wietnamie
Choć naukowcy myśleli, że już dawno wyginął
Znany również jako Kanczyl srebrnogrzbiety
2
@rafal314 Kupują ludzie i jeżdzą.
1
7 sekund challenge z Griezmannem i De Jongiem
1
@xofcbxo Luzik tylko weź sobie sama wyciągnij z segregatora bo mnie już palce od przycinania bolą.
3
@pinasmeister Aż wygooglowałem z ciekawości ją, zbyt piękna to ona nie jest xd Tibo chyba naprawdę musiał nie lubić De Bruyne, że to zrobił XD
1
@xofcbxo Jak chcesz to możemy się wymienić karteczkami witcha np. jak zbierałaś :v
0
@Prezes_sycylijczyk Przecież Lewy już na 1/4 będzie.
1
@DanielOOL Zależy jak za te 4 lata będzie wyglądać nasza kadra. Nie da się tego przewidzieć. Trzeba patrzeć optymistycznie bo nie będzie Bartomeu.
15
@kibicsportu "Liczę, że Barcelona wpakuje manitke Realowi."
To niezły z Ciebie kibic.
3
@FafitFCB Nie ma sobie równych w pomocy obecnie.
10
@xofcbxo A tam co pogadał na rozgrzewce z Aguero to jego.
1
Żewłakow jaki smutny hahaha
8
De Bruyne najlepszy pomocnik świata reszta daleko w tyle.
0
City zaczęło grać
1
Co ten Vinicius robi xd
0
@usztafeusze Pomyśleć że byliśmy nim zainteresowani a skończyliśmy z Firpo.
5
Casemiro się sam wywraca i faul, niezle.
0
City jak Barcelona z Napoli bez pomysłu.
0
City to ma zamiar w ogóle atakować w tym meczu?
3
Mecz się zapowiada po 10 minutach na słaby.