DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@szela1899 Moim zdaniem rozegrał dobry mecz kilka dobrych interwencji.
0
30 minut dobre od 15 do 45 w 1 połowie zapewniło nam 3pkt w tym meczu resztę 60 minut słabo.
0
Fati nie nadaje się jescze do gry z twardo grającymi drużynami.
2
@Sekator Po co? :D Masz farta.
6
De Javu jak w finale Lm z Manchesterem.
2
@Statistics Jest gol
8
Dobrze że Fatiemu jednak dzisiaj nic nie wychodzi xd
2
Fati do zmiany, fatalny mecz.
0
@dawcio142 Lepiej spisywać się od Firpo nie jest ciężko.
0
Nawet nie mówcie że zostaniemy z słabym Firpo? Ten sezon nie może się udać.
0
Leo niech ostatnio tylko astystuje bo skuteczność to od kilku meczy ma fatalną. Wystarczyło wystawić teraz Arthurowi na pustą.
1
@BarcaInfo Słabe by to było.
0
Jak myślicie Quebo wygra 1 z 10?
0
Żyła po angielsku śmiga ale miłe zaskoczenie :D
2
@dammar91 Dokładnie Kubacki skoczył tyle samo i ładnie wylądował dostał 18, Kraft 19, zabawne.
0
Ładnie Dawid, aż się przypomniał stary Kubacki, którego znosi do prawej strony zawsze.
0
@beznicku1000 Bo są równi i równiejsi.
1
@BarcaInfo To już wolałbym Sancho. Sterling zaczął grać dzięki Guardioli. Przed jego przyjściem był uważany za niewypał transferowy City. Przyszedłby do nas i okazałoby się że by jeszcze się nie odnalazł i kolejne 150mln zmarnowane.
0
@DaPi Prison Break w przeciwieństwie do Breaking Bad jest z sezonu na sezon coraz gorszy. Ale warto zobaczyć nawet dla samego pierwszego sezonu bo jest wybitny.
1
@Pilka_jest_okragla Patrząc na obecny sezon i to jak jesteśmy uzależnieni tylko i wyłącznie od Messiego to nwm czy każdy jest taki chętny napastnik grać dla Barcelony. Nie mówię o Lautaro tylko ogólnie.
0
@Sznejk Dla mnie to Werner jest lepszym piłkarzem który już kolejny sezon pokazuje jakość w Europie. Martineza to dopiero drugi sezon w poważnym futbolu i pierwszy gdzie jest na topie.
3
@l0Messini A to różnicą między chłopcem a mężczyzną jest to czy się masturbuje w walentynki czy nie?
13
@amanter No i jakie to ma znaczenie w kontekście jego pracy w obecnym sezonie?
2
Najpierw pojedynki prowadząc zespoły z 2 ligi, a teraz spotykają się prowadząc odpowiednio 2 i 3 drużynę w tabeli.
6
Bawi arguemnt, że za Valverde byliśmy liderem to wszystko było niby ok. Byliśmy nim tylko dlatego bo Real masowo tracił pkt tak samo jak Barcelona. Mieliśmy najgorszy półmetek sezonu od prawie początku XXI wieku! Jeśli Real był słaby to znaczy że my też mieliśmy być?
1
@MesQueUnClub_87 Dobrze żę powstają utwory, który pozwalają nam pamiętać o tych zwierzętach
0
Myszojeleń zagrożony wyginięciem!
1
@IronSanHybrid 2-3 na połowę to za dużo, 1 wystarczy. Taki Challange trwa około 2minut serio ktoś będzie zabierał 6 minut połowy a to za dużo bo doliczone by było po 12 minut do meczu.
42
@MessiLajonel No nie mogę ale jajca.
3
@Homeopata8989 Słaby argument.