43

@IronSanHybrid Wygląda 3 razy lepiej, urlop służy. Nie da się źle wyglądać w pełnym zaroście dobrze przystrzyżonym.

0

@Jakchcesz No jednak nie do końca bo w napojach 0 nie masz kcal a w napojach słodkich już one są.

1

@msmsms To pojedziesz do Norwegi i będziesz stawiał budynki za 20 tyś złoty miesięcznie. Oczywiście mowa o nie jakimś zwykłym budowniczym tylko wyspecjalizowanym w specjalnej dobrze płatnej dziedzinie.

0

@Jakchcesz Wciąż lepiej pić sztucznie słodzone napoje bez kcal niż napój który ma ogromną ilość jeszcze gorszego cukru.

0

@Mario96w Energetyki a zdrowa żywność nie mają ze sobą nic wspólnego a napoje 0 z napojami słodkimi już tak :) Za granicą każdy napój słodki ma też odmianę napojem 0. W Polsce jak na razie jest to tylko Pepsi i Cola, monsterow i innych nie liczę.

0

Oby ten podatek na cukier był jak największy może więcej napojów 0 w Polsce będzie :)

1

@mysza97 Kupowałem, legit.

18

@FC1899Barca Dziennie lata tyle samolotów że te Euro nic w klimacie nie zmieni.

2

@Bykunn To prawda teoria jest prosta ale 70% rzeczy tam jest nieprzydatnych. Skąd wiesz może dobrze jeździ a to ile metrów musi zachować odstępu między rowerzystą nie będzie miało w przyszłości znaczenia.

0

@Adamski69 Dlaczego głąbem? Jego ciało to on decyduje co z nim zrobi i co na nim będzie.

2

@Alanooo Kolejny plus bycia singlem to właśnie Walentynki i brak potrzeby głowienia się co kupić lub porobić.

3

@FDJ Co ty porównujesz Tello do Neymara. Hiszpan nie potrafi sobie poradzić w Betisie. Drużyna wyglądałaby w ważnych meczach LM 5 razy gorzej.

1

@jakub9611 Umtiti w formie pasuje idealnie do Barcelony bo ma świetne wyprowadzenie piłki.

25

@FafitFCB To było najgorsze 5 minut piłkarza w historii występów w FCB. Przebił zmiane Suareza w którymś tam meczu ligowym.

0

@contowsky Że tobie chce ci się ich wszystkich oznaczać bo oni są leniwi i nie potrafią wejść na twój profil.

1

@snake99 Jakie to ma znaczenie kogo to ujęcie? Widać ewidentną rękę, na video tak samo. Żyjesz w innej czasoprzestrzeni chyba.

0

@snake99 A na żółtą dla Roberto się zgodzisz za ten faul?

4

@beznicku1000 U nas sobie radził wybitnie dobrze pół sezonu gdy przyszedł. Potem zjazd formy, niczego więcej bym się tutaj nie zapatrywał.

54

@amanter Dawno nie widziałem tak nakręconego Messiego jak w tym meczu.

52

"Po prostu szukam miejsca, a on podaje mi piłkę."
No i właśnie to jest kluczowe. Ile razy już widziałem w poprzednich meczach jak De Jong się urywał obrońcom a nikt mu nie podawał? Wszyscy wolą najpierw podać do Messiego.

0

Seria A ciekawsza w tym sezonie od Premier League, kto by się spodziewał?

81

Mówcie sobie co chcecie ale to była najlepsza druga połowa na wyjeździe w tym sezonie. Betis przez całą drugą połowę stłamszony do czasu czerwonej Lengelta nie oddał nawet ani 1 strzału.

16

@Hrzan XDDD co jest

0

@marcin000019 Gdzie ja coś takiego napisałem?

18

Nigdy nie byliśmy tak uzależnieni od Messiego jak teraz. Mam wrażenie że w ataku jest tylko on i nikt inny. Każda piłka jest adresowana wyłącznie do niego.

79

Rakitić to w szoku przy tej kontrze że do tyłu nie mógł podać bo nie było do kogo.

7

Rakitić bauhahahahahahha co on zrobił

5

Roberto nie wie co ma zrobić z piłką przy nodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?