DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
@IronSanHybrid Wygląda 3 razy lepiej, urlop służy. Nie da się źle wyglądać w pełnym zaroście dobrze przystrzyżonym.
0
@Jakchcesz No jednak nie do końca bo w napojach 0 nie masz kcal a w napojach słodkich już one są.
1
@msmsms To pojedziesz do Norwegi i będziesz stawiał budynki za 20 tyś złoty miesięcznie. Oczywiście mowa o nie jakimś zwykłym budowniczym tylko wyspecjalizowanym w specjalnej dobrze płatnej dziedzinie.
0
@Jakchcesz Wciąż lepiej pić sztucznie słodzone napoje bez kcal niż napój który ma ogromną ilość jeszcze gorszego cukru.
0
@Mario96w Energetyki a zdrowa żywność nie mają ze sobą nic wspólnego a napoje 0 z napojami słodkimi już tak :) Za granicą każdy napój słodki ma też odmianę napojem 0. W Polsce jak na razie jest to tylko Pepsi i Cola, monsterow i innych nie liczę.
0
Oby ten podatek na cukier był jak największy może więcej napojów 0 w Polsce będzie :)
1
@mysza97 Kupowałem, legit.
18
@FC1899Barca Dziennie lata tyle samolotów że te Euro nic w klimacie nie zmieni.
30
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/85142258_2999685103409446_7045576386580316160_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=dMc7yDMrii4AX-VCrdP&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=6&oh=0a1b808c13e9eeaff4e9a61353815968&oe=5EFFB1A1
Nieważne co w życiu osiągniesz i co wygrasz. Gdy idziesz z kobietą na zakupy i tak musisz czekać przed przymierzalnią.
2
@Bykunn To prawda teoria jest prosta ale 70% rzeczy tam jest nieprzydatnych. Skąd wiesz może dobrze jeździ a to ile metrów musi zachować odstępu między rowerzystą nie będzie miało w przyszłości znaczenia.
0
@Adamski69 Dlaczego głąbem? Jego ciało to on decyduje co z nim zrobi i co na nim będzie.
2
@Alanooo Kolejny plus bycia singlem to właśnie Walentynki i brak potrzeby głowienia się co kupić lub porobić.
3
@FDJ Co ty porównujesz Tello do Neymara. Hiszpan nie potrafi sobie poradzić w Betisie. Drużyna wyglądałaby w ważnych meczach LM 5 razy gorzej.
1
@jakub9611 Umtiti w formie pasuje idealnie do Barcelony bo ma świetne wyprowadzenie piłki.
25
@FafitFCB To było najgorsze 5 minut piłkarza w historii występów w FCB. Przebił zmiane Suareza w którymś tam meczu ligowym.
0
@contowsky Że tobie chce ci się ich wszystkich oznaczać bo oni są leniwi i nie potrafią wejść na twój profil.
1
@snake99 Jakie to ma znaczenie kogo to ujęcie? Widać ewidentną rękę, na video tak samo. Żyjesz w innej czasoprzestrzeni chyba.
6
@snake99 https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2020/02/09/15812797757189.jpg
To niezła ręka przy ciele XD
0
@snake99 A na żółtą dla Roberto się zgodzisz za ten faul?
4
@beznicku1000 U nas sobie radził wybitnie dobrze pół sezonu gdy przyszedł. Potem zjazd formy, niczego więcej bym się tutaj nie zapatrywał.
54
@amanter Dawno nie widziałem tak nakręconego Messiego jak w tym meczu.
52
"Po prostu szukam miejsca, a on podaje mi piłkę."
No i właśnie to jest kluczowe. Ile razy już widziałem w poprzednich meczach jak De Jong się urywał obrońcom a nikt mu nie podawał? Wszyscy wolą najpierw podać do Messiego.
0
Seria A ciekawsza w tym sezonie od Premier League, kto by się spodziewał?
81
Mówcie sobie co chcecie ale to była najlepsza druga połowa na wyjeździe w tym sezonie. Betis przez całą drugą połowę stłamszony do czasu czerwonej Lengelta nie oddał nawet ani 1 strzału.
16
@Hrzan XDDD co jest
0
@marcin000019 Gdzie ja coś takiego napisałem?
18
Nigdy nie byliśmy tak uzależnieni od Messiego jak teraz. Mam wrażenie że w ataku jest tylko on i nikt inny. Każda piłka jest adresowana wyłącznie do niego.
79
Rakitić to w szoku przy tej kontrze że do tyłu nie mógł podać bo nie było do kogo.
7
Rakitić bauhahahahahahha co on zrobił
5
Roberto nie wie co ma zrobić z piłką przy nodze.