3

@koksik2700 To że Dembele jest gorszy od Neymara to wiadomo nie od dziś. Co nie zmienia faktu że i tak nie wymieniłbym Francuza na Brazlijczyka bo umiejętności sportowe to nie wszystko.

0

Ronaldo już lada moment 35 lat. Jak myślicie do ilu pogra w Europie? Mi się wydaje że do 40 dobije na spokojnie i będzie strzelał coś jak Ibra te 30 bramek w roku.

3

@AllBundy O tak ja zagrałem już jeden sezon, a nie ma już Roberto, Rakiticia, Busquetsa i Suareza.

48

Jak mamy grać 3-5-2 to najlepiej z Umtitim, Lengletem i Pique. Na wahadle Roberto zamiast Ansu do czasu powrotu Dembele.

14

@SergioTomas Zwróciłem na to uwagę podczas meczu też mnie to zirytowało.

0

@Janiama Jaki kursik był na Barcelone?

9

@NaFazieHitman To po co my zwalnialiśmy tego Valverde jak to piłkarze nie potrafią sklepać akcji?

6

Tyle pieniędzy na marne, wydane setki milionów, a nie ma kim grać. Przez 4 lata Roberto musi grać na PO. Po 1 sezonie wypożyczamy piłkarza za 150 MILIONÓW, a następny za 120 nie potrafi sobie znaleźć miejsca na boisku bo tak naprawdę nikt nie wie gdzie on ma grać. Po skrzydle biega 17 latek i liczymy że będzie reprezentował równy poziom bo nie ma kim go zastąpić.

13

Ten piłkarz który tak nie pasuje do stylu Barcelony jako jedyny pomocnik w tym meczu podawał do przodu ;)

3

Mógłby sobie kucnąć Santetien podobno pomaga xd

0

@BarcaaVEB Od nowego sezonu to zarząd by wtedy zatrudnił Koemana a nie Santetiena.

5

Nic nie było, to nie był faul...

0

Spokojnie, zabrakło szczęścia, wyciągniemy wnioski w wywiadach.

35

Vidal w minutę zrobil 2x więcej niż Arthur przez cały mecz.

0

@sebo939 Z przodu też nic nie gramy więc nie jest to kluczowe.

5

@Hiacynk Teraz stylu też nie mamy.

1

Możemy na spokojnie powalczyć o 2 miejsce w drugiej serii.

0

Mąka lepsza jako panierka niż bułka tarta. Change my mind.

1

Bilbao bawi się w Valencie z poprzedniego sezonu. Ostanie 5 meczy w lidze 5 remisów.

3

@IronSanHybrid Co jak co ale miał racje XD

0

@elplacek44 Zwykle brzuszki za wiele nie dają są lepsze ćwiczenia

0

Wague już u drugiego trenera odstawiany.

0

@catluck Douglas Pereira dos Santos 16

13

@Messibestplayerintheworld Spokojnie Dembele podjął się już wyzwania.

0

Bilbao kurs 3.30 z Espanyolem, ciekawe.

2

@contowsky Podlasie nawet nie dziwi :D

2

@Chwytliwy Nie ma szans że tu wróci, wiele się mówiło, że Traore jest "głupi piłkarsko" to jest typowy zawodnik pod Premier League on się udusi tutaj jak przyjdzie mu grać na drużynę która się zamuruje.

16

Bardzo dobrze że Dani Olmo wybierze prawdopodobnie Lipsk. Jeśli chodzi o rozwój to jest to 3 razy lepszy klub od Milanu, który ma problemy na każdej płaszczyźnie.

5

Firpo nigdy nie będzie zawodnikiem na miarę Barcelony. Change my mind.

4

Tak sobie myślę i szkoda że Ibra podpisał kontrakt z Milanem przed kontuzją Suareza. Zawsze w wywiadach mówił dobrze o Messim, a pretensje miał do Guardioli. Teraz z wiekiem nie miałby takiego parcia na bycie główną gwiazdą, a propozycja Barcy na pół roku byłaby kusząca bo w końcu gdzie jak nie w Barcelonie jeszcze mógłby mieć ostatnią szansę na LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?