DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barwindg To właśnie zrobił Valverde zagęścił środek pola kosztem napadu. Przecież Griezmann grał na LS został zmieniony żeby Roberto załatał dziurę w środku pola po De Jongu, a miejsce na PO po Sergim właśnie zajął Semedo.
1
@Barwindg Bo by musiał grać w środku pomocy, a tak zagrał Roberto po czerwie De Jonga, a Semedo na Po.
3
@Rewolucja123 To super chłopak sobie zasiądzie na ławce rezerwowych i będzie podziwiać pomoc Busi-Vidal-Rakitić.
7
Jose rudinho zjadł taktycznie Valverde, świetnie pokierował tego Wu Leia.
0
Wu Lei już zaczyna czarować.
0
De Jongowi prąd odcięło.
0
Suarez co zrobił XD Ucisza po raz 2
0
Wu Lei wielu fanów w Polsce XD
0
@Mathew86 Ręki nie bierze się pod uwagę więc dobrze mówi. Pod uwagę się bierze jedynie części ciała którymi można zdobyć własnie gola, czyli wszystkie oprócz rąk.
0
@Danny Gaucho A nie Halilovic?
3
2020 rok Valverde dalej na ławce trenerskiej Barcelony z Rakiticiem i Busquetsem w jednym składzie.
2
Ale bym sobie zamieszkał w takiej Kanadzie.
30
Jak go kupimy teraz w tym okienku to wolałbym go zostawi do końca sezonu jeszcze w Chorwacji. Lepiej niech wejdzie w zespół z nowym trenerem bo jeszcze z takim Valverde po pół roku się zniechęci.
0
@Rewolucja123 A ja jestem pewny że nie wygra Real.
1
@bolinho89 Nie oglądam ekstraklasy ale 18 lat, 13 występów 5 asyst jako lewy obrońca robi wrażenie.
3
@itmustbejoke Ja jak odrzuciłem słodkie napoje(piłem napoje 0 i wodę) to po pół roku gdy mi przyszło napić się pepsi z cukrem to było niedobre i ten cukier aż przeszkadzał.
2
@4drian0 Słodycze w małych ilościach nie są żadnym problemem może zamiast od razu rezygnować ze wszystkiego to najpierw spróbuj nie pić słodkich napojów bo to jest największy syf jaki jest możliwy.
3
To tylko styczeń co dopiero będzie w lipcu i sierpniu. Codziennie będą po 2-3 artykuły o Nemyarze.
3
@KapiFCB Przecież akcja coldzery to jest sekundowy moment po prostu jeden podskok i strzał.
0
Warto sobie obejrzeć Suareza w formie i Neymara który jeszcze nie zniszczył sobie kariery.
4
@IronSanHybrid Ta żona wygląda jak jego siostra. Coś w tym jest, że ludzie dobierają się na zasadzie własnego podobieństwa.
0
To niezły Stoch xd
18
@DaPi A najlepsze jest to ze on nie mial 13 lat jak to pisał tylko 17 XD
33
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81279015_2007927116019988_5915254136596594688_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=U5Oi1am-cl4AQnZlfcbS6txbEl3argKH6EXrxj7nQKDPnUs7q7MYjD4IA&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=f20253eb1e512f019de0f8be34647a38&oe=5E67E1C7
Ronaldo po roku w Polsce.
12
20 lat i wielki talent on już od początku tego sezonu powinien być zawodnikiem pierwsze drużyny.
1
@LuisSalvano Ja bym osobiście jeszcze dodał "sprzedawczyk" :)
0
@LuisSalvano Tylko 326 razy napisałeś Neymar, e to słabo.
3
@DaPi Jestem tu po miesiącu a ta dyskusja nadal żywa coś fenomenalnego XD
0
@parara1986 Naszym pomysłem z tym trenerem jest podanie do Messiego i niech coś zrobi, liczy się?
4
Kto będzie najgroźniejszym rywalem w Lidze Mistrzów?
Inter - 0,33% (1)
Ale jak to