0

@Barwindg To właśnie zrobił Valverde zagęścił środek pola kosztem napadu. Przecież Griezmann grał na LS został zmieniony żeby Roberto załatał dziurę w środku pola po De Jongu, a miejsce na PO po Sergim właśnie zajął Semedo.

1

@Barwindg Bo by musiał grać w środku pomocy, a tak zagrał Roberto po czerwie De Jonga, a Semedo na Po.

3

@Rewolucja123 To super chłopak sobie zasiądzie na ławce rezerwowych i będzie podziwiać pomoc Busi-Vidal-Rakitić.

7

Jose rudinho zjadł taktycznie Valverde, świetnie pokierował tego Wu Leia.

0

Wu Lei już zaczyna czarować.

0

De Jongowi prąd odcięło.

0

Suarez co zrobił XD Ucisza po raz 2

0

Wu Lei wielu fanów w Polsce XD

0

@Mathew86 Ręki nie bierze się pod uwagę więc dobrze mówi. Pod uwagę się bierze jedynie części ciała którymi można zdobyć własnie gola, czyli wszystkie oprócz rąk.

0

@Danny Gaucho A nie Halilovic?

3

2020 rok Valverde dalej na ławce trenerskiej Barcelony z Rakiticiem i Busquetsem w jednym składzie.

2

Ale bym sobie zamieszkał w takiej Kanadzie.

30

Jak go kupimy teraz w tym okienku to wolałbym go zostawi do końca sezonu jeszcze w Chorwacji. Lepiej niech wejdzie w zespół z nowym trenerem bo jeszcze z takim Valverde po pół roku się zniechęci.

0

@Rewolucja123 A ja jestem pewny że nie wygra Real.

1

@bolinho89 Nie oglądam ekstraklasy ale 18 lat, 13 występów 5 asyst jako lewy obrońca robi wrażenie.

3

@itmustbejoke Ja jak odrzuciłem słodkie napoje(piłem napoje 0 i wodę) to po pół roku gdy mi przyszło napić się pepsi z cukrem to było niedobre i ten cukier aż przeszkadzał.

2

@4drian0 Słodycze w małych ilościach nie są żadnym problemem może zamiast od razu rezygnować ze wszystkiego to najpierw spróbuj nie pić słodkich napojów bo to jest największy syf jaki jest możliwy.

3

To tylko styczeń co dopiero będzie w lipcu i sierpniu. Codziennie będą po 2-3 artykuły o Nemyarze.

3

@KapiFCB Przecież akcja coldzery to jest sekundowy moment po prostu jeden podskok i strzał.

0


Warto sobie obejrzeć Suareza w formie i Neymara który jeszcze nie zniszczył sobie kariery.

4

@IronSanHybrid Ta żona wygląda jak jego siostra. Coś w tym jest, że ludzie dobierają się na zasadzie własnego podobieństwa.

0

To niezły Stoch xd

18

@DaPi A najlepsze jest to ze on nie mial 13 lat jak to pisał tylko 17 XD

12

20 lat i wielki talent on już od początku tego sezonu powinien być zawodnikiem pierwsze drużyny.

1

@LuisSalvano Ja bym osobiście jeszcze dodał "sprzedawczyk" :)

0

@LuisSalvano Tylko 326 razy napisałeś Neymar, e to słabo.

3

@DaPi Jestem tu po miesiącu a ta dyskusja nadal żywa coś fenomenalnego XD

0

@parara1986 Naszym pomysłem z tym trenerem jest podanie do Messiego i niech coś zrobi, liczy się?

4

Kto będzie najgroźniejszym rywalem w Lidze Mistrzów?

Inter - 0,33% (1)

Ale jak to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?