0

@LuisSalvano Tylko 326 razy napisałeś Neymar, e to słabo.

3

@DaPi Jestem tu po miesiącu a ta dyskusja nadal żywa coś fenomenalnego XD

0

@parara1986 Naszym pomysłem z tym trenerem jest podanie do Messiego i niech coś zrobi, liczy się?

4

Kto będzie najgroźniejszym rywalem w Lidze Mistrzów?

Inter - 0,33% (1)

Ale jak to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Pawlak1992 Skąd tyle głosów na Casillasa? Przecież on już od 2014 obniżył loty, a tu chodzi o bramkarza dekady. Neuer do tego 2017 trzymał poziom przez ładnych parę lat.

1

@cesarz2211 Usunęli niewygodne fragmenty.

0

@NaFazieHitman Drużyna która rocznie ma przychody w setkach milionów nie ma co robić tylko mecze ustawiać.

2

@Barca1992 Tutaj też było dużo kibiców Liverpoolu tylko się to zmieniło jak nas pokonali 4:0.

0

@NaFazieHitman Co? Ile przegrałeś?

0

@kamson24 Johansson i Ito już pokazali. że można skakać daleko, Stoch skończy gdzieś na 15 miejscu.

2

@kulek22 To zaatakował końcówkę 2 dziesiątki.

0

Bardzo dobry ruch Haalanda, dobrze że nie pchał się od razu do jakiegoś Juventusu czy United. W Borussi pogra 2-3 sezony pokaże, że jest napadziorem klasy światowej i ci nie będą mu utrudniać odejścia.

2


Przypomnijmy sobie tamtą piękną Barcelonę w rewanżu z Bayernem.
Teraz jakbyśmy stracili bramkę na 1:0 w rewanżu, wygrywając pierwszy mecz 3:0, przegralibyśmy 4:0.

0

@michaleu To klikaj w artykuły i tam czytaj komentarze, problem rozwiązany.

11

@rainyy Dam 1 polecenie ale niech już tylko ono zostanie.

2

@jeyx77x Bo u nas byśmy nie czekali 5 lat aż odpali bo dopiero od roku gra na dobrym poziomie.

0

@xVENUMx Kilo w dół niestety ale już odrabiam.

1

@Kettger Nie mogłem przegapić punktu 5 skoro go nie było.

11

Pamiętam jak się mówiło, że Premier League to ciekawsza i lepsza liga bo o mistrza nie biją się 2 drużyny i nie pokonują sobie wszystkich po 4:0 jak leci, że Barcelona czy Real nie zdołałyby zdobyć 100pkt. W ostatnich latach dobitnie pokazało, że po prostu wcześniej Premier League nie miało takich potworów stworzonych jak Liverpool czy jeszcze sezon-dwa sezony temu City. W ostatnich sezonach tam są tylko te dwie drużyny i długo długo nic. Teraz już został w lidze tylko Liverpool.

3

@speed1 Żaden z nich nie jest obecnie PO na miarę Barcelony i takie są fakty. Valverde to beton i Wague też nie da szansy z słabszymi rywalami nawet...

0

@TheNekro94 Przez te święta człowiek zapomina jaki jest dzień tygodnia.

3

@lukas10 Avi to marka.

6

@FC1899Barca Trent to anglik gra w swojej lidze i obecnie w najlepszym klubie świata? Po co miałby odchodzić do Barcelony?

1

@Michall99 Pewnie odejdzie przepłacony do jakiegoś United czy Arsenalu za 70 mln.

Edit: O kolega wyżej już wyjaśnił, widzę że się nie myliłem xd

9

@sendesara Wniosek? Im niższa średnia tym lepiej grają.

1

@niepoprawniepoprawny Tak do zębów, Colgate najlepsza :)

0

@Transu96 Już nie zdążysz pierwszy mecz ruszył.

2

@MarioVeB! Bezstresowe życie, stres to ja odczuwałem ostatni raz na teście 6-klasisty.

6

2 dni świąt i ponad kilo w dół niestety. Tak to jest jak się jeździ po rodzinach, a nie ma kurczaczka z ryżem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?