DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Tylko 326 razy napisałeś Neymar, e to słabo.
3
@DaPi Jestem tu po miesiącu a ta dyskusja nadal żywa coś fenomenalnego XD
0
@parara1986 Naszym pomysłem z tym trenerem jest podanie do Messiego i niech coś zrobi, liczy się?
4
Kto będzie najgroźniejszym rywalem w Lidze Mistrzów?
Inter - 0,33% (1)
Ale jak to
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Pawlak1992 Skąd tyle głosów na Casillasa? Przecież on już od 2014 obniżył loty, a tu chodzi o bramkarza dekady. Neuer do tego 2017 trzymał poziom przez ładnych parę lat.
1
@cesarz2211 Usunęli niewygodne fragmenty.
0
@NaFazieHitman Drużyna która rocznie ma przychody w setkach milionów nie ma co robić tylko mecze ustawiać.
2
@Barca1992 Tutaj też było dużo kibiców Liverpoolu tylko się to zmieniło jak nas pokonali 4:0.
0
@NaFazieHitman Co? Ile przegrałeś?
0
@kamson24 Johansson i Ito już pokazali. że można skakać daleko, Stoch skończy gdzieś na 15 miejscu.
2
@kulek22 To zaatakował końcówkę 2 dziesiątki.
0
Bardzo dobry ruch Haalanda, dobrze że nie pchał się od razu do jakiegoś Juventusu czy United. W Borussi pogra 2-3 sezony pokaże, że jest napadziorem klasy światowej i ci nie będą mu utrudniać odejścia.
2
Przypomnijmy sobie tamtą piękną Barcelonę w rewanżu z Bayernem.
Teraz jakbyśmy stracili bramkę na 1:0 w rewanżu, wygrywając pierwszy mecz 3:0, przegralibyśmy 4:0.
0
@michaleu To klikaj w artykuły i tam czytaj komentarze, problem rozwiązany.
11
@rainyy Dam 1 polecenie ale niech już tylko ono zostanie.
2
@jeyx77x Bo u nas byśmy nie czekali 5 lat aż odpali bo dopiero od roku gra na dobrym poziomie.
0
@xVENUMx Kilo w dół niestety ale już odrabiam.
1
@Kettger Nie mogłem przegapić punktu 5 skoro go nie było.
11
Pamiętam jak się mówiło, że Premier League to ciekawsza i lepsza liga bo o mistrza nie biją się 2 drużyny i nie pokonują sobie wszystkich po 4:0 jak leci, że Barcelona czy Real nie zdołałyby zdobyć 100pkt. W ostatnich latach dobitnie pokazało, że po prostu wcześniej Premier League nie miało takich potworów stworzonych jak Liverpool czy jeszcze sezon-dwa sezony temu City. W ostatnich sezonach tam są tylko te dwie drużyny i długo długo nic. Teraz już został w lidze tylko Liverpool.
3
@speed1 Żaden z nich nie jest obecnie PO na miarę Barcelony i takie są fakty. Valverde to beton i Wague też nie da szansy z słabszymi rywalami nawet...
0
@TheNekro94 Przez te święta człowiek zapomina jaki jest dzień tygodnia.
3
@lukas10 Avi to marka.
6
@FC1899Barca Trent to anglik gra w swojej lidze i obecnie w najlepszym klubie świata? Po co miałby odchodzić do Barcelony?
1
@Michall99 Pewnie odejdzie przepłacony do jakiegoś United czy Arsenalu za 70 mln.
Edit: O kolega wyżej już wyjaśnił, widzę że się nie myliłem xd
9
@sendesara Wniosek? Im niższa średnia tym lepiej grają.
1
@niepoprawniepoprawny Tak do zębów, Colgate najlepsza :)
0
@Transu96 Już nie zdążysz pierwszy mecz ruszył.
2
@MarioVeB! Bezstresowe życie, stres to ja odczuwałem ostatni raz na teście 6-klasisty.
6
2 dni świąt i ponad kilo w dół niestety. Tak to jest jak się jeździ po rodzinach, a nie ma kurczaczka z ryżem.