DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy Ale ci czapka idealnie siedzi.
2
2 czapki teraz mam mogę jedną oddać.
0
@fajniag Tylko to nie ja :D Niestety na taki pomysł nie wpadłem.
20
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75478435_2832481836802082_5802851307702190080_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=bbw2pIv8C7gAQkdlYovNbbi0yXg4U1rHMI2QX0smUFDAjzFgN8WxKecNA&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=06c81b5a4b82d0e34343cb164e742f30&oe=5EA1D84C
Jak co roku tradycji stało się zadość.
54
Gdy wchodzę w kartę na czasie na yt to tracę wiarę w ludzkość.
1
Ło panie 6 minut to wcisną.
4
@Danny Gaucho Skoro Barcelona nie wygrała LM po zwycięstwach w pierwszym meczu 4:1 i 3:0 to nie wygra już więcej.
0
Ale pajęczynę zdjął.
0
Ale zasadził z wolnego Lazio 3:1
1
@JohnA Pewnie miało jakiś wpływ to, że chciał odejść z United a w końcu nic z tego nie wyszło np. nie doszedł fax na czas :) W pewnym momencie był TOP3 bramkarzy na świecie, a taki klub jak United w ostatnich latach jest za słaby na takich piłkarzy.
5
Barcelona na wyjazdach w oficjalnych meczach w 2019r.
13 wygranych
8 remisów
6 porażek
Daje to niecałe 50% wygranych. U siebie wato dodać na 28 meczy 24 wygrane 4 remisy.
0
Sorry odpaliłem mecz :)
4
De Jong już teraz gra bardzo dobrze jak na możliwości obecnej Barcelony ale coś czuje, że w przyszłym sezonie z nowym trenerem, zobaczymy jeszcze lepszą wersje Holendra.
2
@marcin000019 To podchodzi pod masochizm.
4
@Filek25 Dwie różne role, dwa różne zadania na boisku.
49
Zdał sobie sprawę, że Ajax jest obecnie bardziej barcelońśki niż Barcelona.
4
@MontelQ Niech zgadnę najlepszym trenerem Valverde, a najlepszym piłkarzem Rakitić?
11
@Shoxhieee "Szkoda, że nie skończyło się wczoraj 0:3 lub 0:4 dla Realu."
Dalej nie ma co czytać.
0
@IronSanHybrid Stoperzy przynajmniej 1 oczko wyżej czyste konto to też ich zasługa. Pique z Lengletem czyścili wszystko.
0
Suarez zrobił w ogóle coś pozytywnego w tym meczu?
5
@Encore Bo to jest bardzo słaby mecz, wielkie rozczarowanie.
2
Strzały 13:2 nieźle XD
1
I tak nie byłoby gola bo ręka Griezmanna.
1
@GeraltzKatalonii Przez pierwsze 30 minut nie oddaliśmy nawet strzału żadnego, więc tak zdominował.
3
Real totalnie zdominował Barcę na Camp Nou. Sytuacje bramowe 12:3 na korzyść białych, przecież to jest jakiś żart.
0
Czemu my próbujemy atakować tylko prawą stroną gdzie jest Semedo i Roberto zamiast lewą z Albą i Girezmannem.
2
Semedo jest objeżdżany za każdym razem.
1
Dobry film o pobycie Ibry w Barcelonie i konflikcie z Guardiolą.
10
@ousmanedembele10 Niestety 1 Lewy>2 Polaków w Napoli. Chociaż dużo może zależeć od wyników w pierwszym meczu. Jeśli taki Bayern by wygrał pierwszy mecz 3-0 a w Neapolu padłby np. remis to myślę, że pokazaliby Barce.
0
@kenneth99 Pierwszy mecz na wyjeździe, więc tym razem to my przegramy 4:0, a drugi wygramy 5:0.