1

@AllBundy Ale ci czapka idealnie siedzi.

2

2 czapki teraz mam mogę jedną oddać.

0

@fajniag Tylko to nie ja :D Niestety na taki pomysł nie wpadłem.

54

Gdy wchodzę w kartę na czasie na yt to tracę wiarę w ludzkość.

1

Ło panie 6 minut to wcisną.

4

@Danny Gaucho Skoro Barcelona nie wygrała LM po zwycięstwach w pierwszym meczu 4:1 i 3:0 to nie wygra już więcej.

0

Ale pajęczynę zdjął.

0

Ale zasadził z wolnego Lazio 3:1

1

@JohnA Pewnie miało jakiś wpływ to, że chciał odejść z United a w końcu nic z tego nie wyszło np. nie doszedł fax na czas :) W pewnym momencie był TOP3 bramkarzy na świecie, a taki klub jak United w ostatnich latach jest za słaby na takich piłkarzy.

5

Barcelona na wyjazdach w oficjalnych meczach w 2019r.
13 wygranych
8 remisów
6 porażek
Daje to niecałe 50% wygranych. U siebie wato dodać na 28 meczy 24 wygrane 4 remisy.

0

Sorry odpaliłem mecz :)

4

De Jong już teraz gra bardzo dobrze jak na możliwości obecnej Barcelony ale coś czuje, że w przyszłym sezonie z nowym trenerem, zobaczymy jeszcze lepszą wersje Holendra.

2

@marcin000019 To podchodzi pod masochizm.

4

@Filek25 Dwie różne role, dwa różne zadania na boisku.

49

Zdał sobie sprawę, że Ajax jest obecnie bardziej barcelońśki niż Barcelona.

4

@MontelQ Niech zgadnę najlepszym trenerem Valverde, a najlepszym piłkarzem Rakitić?

11

@Shoxhieee "Szkoda, że nie skończyło się wczoraj 0:3 lub 0:4 dla Realu."
Dalej nie ma co czytać.

0

@IronSanHybrid Stoperzy przynajmniej 1 oczko wyżej czyste konto to też ich zasługa. Pique z Lengletem czyścili wszystko.

0

Suarez zrobił w ogóle coś pozytywnego w tym meczu?

5

@Encore Bo to jest bardzo słaby mecz, wielkie rozczarowanie.

2

Strzały 13:2 nieźle XD

1

I tak nie byłoby gola bo ręka Griezmanna.

1

@GeraltzKatalonii Przez pierwsze 30 minut nie oddaliśmy nawet strzału żadnego, więc tak zdominował.

3

Real totalnie zdominował Barcę na Camp Nou. Sytuacje bramowe 12:3 na korzyść białych, przecież to jest jakiś żart.

0

Czemu my próbujemy atakować tylko prawą stroną gdzie jest Semedo i Roberto zamiast lewą z Albą i Girezmannem.

2

Semedo jest objeżdżany za każdym razem.

1


Dobry film o pobycie Ibry w Barcelonie i konflikcie z Guardiolą.

10

@ousmanedembele10 Niestety 1 Lewy>2 Polaków w Napoli. Chociaż dużo może zależeć od wyników w pierwszym meczu. Jeśli taki Bayern by wygrał pierwszy mecz 3-0 a w Neapolu padłby np. remis to myślę, że pokazaliby Barce.

0

@kenneth99 Pierwszy mecz na wyjeździe, więc tym razem to my przegramy 4:0, a drugi wygramy 5:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?