DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Oczywiście że był spalony.
0
Teraz wyjdzie Pique i powie że trzeba wyciągnąć wnioski.
1
Alba już pajacuje niech popłacze po meczu jak w przerwie z Liverpoolem.
1
Dla mnie karny jak nic.
0
@IronSanHybrid Drukowanie bo 2 bramki anulowali Barcy?
1
@Piotr,1985 A to dlaczego? Spalony to spalony.
0
Od kiedy bark to biceps
0
Nie no tutaj zdecydowanie brakuje Semedo, co nie Valverde?
1
Ale dobrze gramy przecież. Tak ich dominujemy że aż Barca Guardioli się przypomina.
2
Wiedziałem że wygrają.
1
Dobrze Suarez ich śo z żółtą.
3
@laliga40 XD Do czego ta drużyna Valverde doprowadziła że to jest super gra.
3
@FC1899Barca Atletico same siebie stłamsiło parkując autobus. Tak ich stłamsiliśmy że przez ponad 30 min mieliśmy 1 okazje na bramke.
0
@Kacstiff Jakiś wysoki to też nie jest.
4
@Witekk10 Gdyby nie te kontuzje to Milik już w poprzednim sezonie by grał w jakimś lepszym klubie.
7
@ranger3120 W cenie iphone 6s znajdę Ci 20 innych tańszych i lepszy telefonów. Nie rozumiem ludzi kupujących telefony z 2015 roku w wysokiej cenie tylko po to żeby mieć bo to iphone.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Pawlak1992 Nie wiem kto dał Umtitiego kosztem Pique w tym głosowaniu.
1
@Munio Wiem co to za facet oglądam jego filmiki na yt i są rzetelne, nigdy z jego ebooka nie korzystałem więc tutaj nie będę się wypowiadał. Ważąc 72kg mam rozumieć że potrzebujesz masy mięśniowej. Powiem Ci że też jestem niejadek, ogólnie to nie lubię bardzo dużej ilości rzeczy i potrafiłem robić bez problemu masę mięśniową. Na masie nie musisz jeść w cale non stop kurczaka z ryżem. Bez problemu możesz zjeść jakiegoś fast fooda tylko grunt w tym żeby nie były to tylko same fast foody. Musisz sobie obliczyć jakie mniej więcej masz zapotrzebowanie kaloryczne i jeść te np. 500 kalorii więcej każdego dnia. Na start nie musisz liczyć żadnych tłuszczy czy węglowodanów ile zjadasz. Wystarczy że przypilnujesz żeby zjadać te 2g białka na 1kg masy ciała. Czyli u Ciebie to obecnie 145g co jest bardzo małą liczbą patrząc że będziesz na masie.Z podstaw to na treningu staraj się wykonywać ćwiczenia na wolnych ciężarach np. martwy ciąg czy wyciskanie na ławce ze sztangą, staraj się robić jak najmniej ćwiczeń na maszynach. Jeśli nie wiesz jak je wykonać to pooglądaj sobie poradniki na yt i najlepiej poproś o pomoc kogoś na siłowni niech zobaczy czy okej wykonujesz ćwiczenie.
0
Chciałbym El Clasico w finale trzeba jak najszybciej zapomnieć o ostatnim.
0
@msmsms Brody nie wiadomo jakiej to nie ale taki dobrze przystrzyżony zarost u barbera to jak najbardziej.
1
@IronSanHybrid Też mnie tak strolowała fifa, myślałem że ktoś toty a tu piłkarz UCL...
3
@Karlos Z tym trenerem w tym sezonie to możliwe jest, że to nasza jedna z ostatnich szans na puchar w tym roku.
2
Real bardzo słaba ofensywa.
1
@kamiVeB Straciłby z 20 pkt ponad więc nie wiadomo czy wygrałby.
3
Niepewne te lądowanie całe szczęście że wylądował.
6
Dwie 18,5 za zachwiane lądowanie XD
0
@Mathew86 Henry to jest kot w worku, który dodatkowo nie poradził sobie w Monaco, a my nie mamy czasu eksperymentować. Jeśli miałby przyjść to teraz do końca sezonu bo i tak gorzej się już grać nie da niż za Valverde ale Ernesto zostanie do końca sezonu, a później już Henrego tutaj nie widzę bo są lepsi szkoleniowcy.
1
@smiatuniu A tam
3
@messiiiiik Jak w 90% meczach za kadencji Valverde gdy Messi nie zrobi cudów bo nie jest jego dzień.