DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Cwaniak4 A czemu miałbym nie siedzieć?
3
Nudna ta Premier League w przeciągu ostatnich 3 sezonów już dwa razy zna się mistrza w styczniu.
1
Crystal 2:2 hahahha
1
Kubacki co za forma!
1
@LoveValverde Właśnie strzelili na 1:1 xd
0
@marcin000019 Już widzę jak Haaland przychodzi do Barcy żeby grzać ławę i grać ogony.
0
Rues przed chwilą sam na sam zepsuł już by było 4:3 :D
0
No nie wiem mocno naciągany ten faul.
0
@AmigoBlancos Rzeczywiście, flashscore kłamie.
0
Real wychodzi w ataku z Rodrygo, Joviciem i Vasquezem, więc atak nie powala. Sevilla kiedyś nie potrafiła grać na wyjazdach, a u siebie była twierdzą. Teraz na wyjazdach zajmują 1 miejsce w tabeli, a u siebie są dopiero 12.
10
Bez sensu ale $$$ się muszą zgadzać,
1
@Chwytliwy Różnica jest taka że Miranda jest tylko wypożyczony i woli postawić przez to na drugiego.
2
W piątek leże w wannie.
0
@Grubson06 A Perez przez to że rozegrał odpowiednią ilość minut nie jest już zawodnikiem pierwszej drużyny?
1
Ciekawe gdzie Eriksen trafi po sezonie. Jest możliwe że to będzie najlepszy darmowy transfer ostatnich lat.
1
@messi564 To idź zrób jescze przysiady ze sztangą to z łóżka nie wstaniesz xd
0
@Hiacynk Szczerze to nigdy nie próbowałem stylu na "Miłego pana" W sumie robiłem i do teraz robię podobnie jak ty. Po 5 minutach z dziewczyną wiem na co mogę sobie pozwolić na co nie i kogo mam "grać". Na razie mi to nie przeszkadza że zazwyczaj udaje kogoś kim nie jestem bo nie w głowie mi teraz poważne związki.
P.S miałem nawet sytuację gdzie poznałem dziewczynę i zwlekałem z następnym spotkaniem i ją trzymałem na dystans. Między czasie znalazła sobie chłopaka ale i tak mi dawała sygnały że to ja jestem wyżej nad nim, pomimo tego że on biegał za nią i się starał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Do 21 aż będzie impreza?
0
@FafitFCB On to Holandii chyba nie opuści już do końca życia no bo jak :D
1
Znajcie jakiś fajny francuski rap albo jakiś inny bo trochę już angielski i polski się znudził?
0
Czy w 1/8 są już rewanże, czy tylko w 1/16 nie ma?
0
Zastanawia mnie jak to jest w urzędach z tą rejestracją auta że jest czynne od 7 do 14 a po 8 już numerków nie ma. Jak ktoś przychodzi po 7 to do 13 czeka jako ostatni numerek, czy może urzędnicy do 12 wszystkich obsłużą i idą sobie do domu?
6
@Krzysiek872 No i jak przegrywał to już sromotnie gdzie się śmiała z nas cała Europa, wystarczy.
0
@Encore Żeby chociaż marzyć o LM byśmy musieli zobaczyć najlepszą wersje Griezmanna(w obliczu kontuzji Suareza) i zdrowego w formie Arthura o Messim nie wspominam bo on nie zawodzi.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
No i po co go ściągać, dajmy wreszcie szansę Fatiemu czy Perezowi, a Griezmanna przesuńmy na 9 i zobaczymy jak się sprawdzi.
3
@BoRoWieC Bo jak zostaje to nie będzie to Pochettino hehe
0
@Mns21 Bo zostanie ale tylko dlatego że nie mają kogo wziąć, a na to wychodzi że trenera z Barcy B nie chcą.
3
@VamosRakieta Jest pozytywnie nastawione na pozostanie trenera na stanowisku.