4

@Cwaniak4 A czemu miałbym nie siedzieć?

3

Nudna ta Premier League w przeciągu ostatnich 3 sezonów już dwa razy zna się mistrza w styczniu.

1

Crystal 2:2 hahahha

1

Kubacki co za forma!

1

@LoveValverde Właśnie strzelili na 1:1 xd

0

@marcin000019 Już widzę jak Haaland przychodzi do Barcy żeby grzać ławę i grać ogony.

0

Rues przed chwilą sam na sam zepsuł już by było 4:3 :D

0

No nie wiem mocno naciągany ten faul.

0

@AmigoBlancos Rzeczywiście, flashscore kłamie.

0

Real wychodzi w ataku z Rodrygo, Joviciem i Vasquezem, więc atak nie powala. Sevilla kiedyś nie potrafiła grać na wyjazdach, a u siebie była twierdzą. Teraz na wyjazdach zajmują 1 miejsce w tabeli, a u siebie są dopiero 12.

10

Bez sensu ale $$$ się muszą zgadzać,

1

@Chwytliwy Różnica jest taka że Miranda jest tylko wypożyczony i woli postawić przez to na drugiego.

2

W piątek leże w wannie.

0

@Grubson06 A Perez przez to że rozegrał odpowiednią ilość minut nie jest już zawodnikiem pierwszej drużyny?

1

Ciekawe gdzie Eriksen trafi po sezonie. Jest możliwe że to będzie najlepszy darmowy transfer ostatnich lat.

1

@messi564 To idź zrób jescze przysiady ze sztangą to z łóżka nie wstaniesz xd

0

@Hiacynk Szczerze to nigdy nie próbowałem stylu na "Miłego pana" W sumie robiłem i do teraz robię podobnie jak ty. Po 5 minutach z dziewczyną wiem na co mogę sobie pozwolić na co nie i kogo mam "grać". Na razie mi to nie przeszkadza że zazwyczaj udaje kogoś kim nie jestem bo nie w głowie mi teraz poważne związki.
P.S miałem nawet sytuację gdzie poznałem dziewczynę i zwlekałem z następnym spotkaniem i ją trzymałem na dystans. Między czasie znalazła sobie chłopaka ale i tak mi dawała sygnały że to ja jestem wyżej nad nim, pomimo tego że on biegał za nią i się starał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Do 21 aż będzie impreza?

0

@FafitFCB On to Holandii chyba nie opuści już do końca życia no bo jak :D

1

Znajcie jakiś fajny francuski rap albo jakiś inny bo trochę już angielski i polski się znudził?

0

Czy w 1/8 są już rewanże, czy tylko w 1/16 nie ma?

0

Zastanawia mnie jak to jest w urzędach z tą rejestracją auta że jest czynne od 7 do 14 a po 8 już numerków nie ma. Jak ktoś przychodzi po 7 to do 13 czeka jako ostatni numerek, czy może urzędnicy do 12 wszystkich obsłużą i idą sobie do domu?

6

@Krzysiek872 No i jak przegrywał to już sromotnie gdzie się śmiała z nas cała Europa, wystarczy.

0

@Encore Żeby chociaż marzyć o LM byśmy musieli zobaczyć najlepszą wersje Griezmanna(w obliczu kontuzji Suareza) i zdrowego w formie Arthura o Messim nie wspominam bo on nie zawodzi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

No i po co go ściągać, dajmy wreszcie szansę Fatiemu czy Perezowi, a Griezmanna przesuńmy na 9 i zobaczymy jak się sprawdzi.

3

@BoRoWieC Bo jak zostaje to nie będzie to Pochettino hehe

0

@Mns21 Bo zostanie ale tylko dlatego że nie mają kogo wziąć, a na to wychodzi że trenera z Barcy B nie chcą.

3

@VamosRakieta Jest pozytywnie nastawione na pozostanie trenera na stanowisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?