4

Tak sobie myślę i szkoda że Ibra podpisał kontrakt z Milanem przed kontuzją Suareza. Zawsze w wywiadach mówił dobrze o Messim, a pretensje miał do Guardioli. Teraz z wiekiem nie miałby takiego parcia na bycie główną gwiazdą, a propozycja Barcy na pół roku byłaby kusząca bo w końcu gdzie jak nie w Barcelonie jeszcze mógłby mieć ostatnią szansę na LM?

6

@barcelonaLM I jest do wyciągnięcia za grosze bo za marne 30 mln klauzuli. Nie wiem czy w zimie ona też działa ale nawet jeśli nie to w 50 mln byśmy się zmieścili bo Lipsk by sobie zarobił 20 mln więcej teraz i się zgodził.

19

Werner to najlepsza opcja ze wszystkich dostępnych i realnych.

15

Ale bym takiego Wernera przygarnął do Barcy, najbardziej realna opcja ze wszystkich.

2

@SergioTomas Był na spalonym przy podaniu Messiego ale to bardziej wina Leo bo podał nie w tempo. 5 jest jak najbardziej adekwatne Ansu gasł z minuty na minutę po przerwie już było coraz gorzej.

0

@mat32 Jak miał dać coś w ofensywie Roberto jak on stał na równi z linią stoperów cały czas. On nie miał zadania podłączać się do ofensywy w tym meczu.

1

@kamilop Ale po co skoro w obwodzie są Dembele Perez i Ansu na jedną pozycje, bo jedno skrzydło zajmuje Messi.

18

@AlvaroHanso To fajnie że Valencia sie na nas rzuci ale my nie jesteśmy już Barcelona Valverde i nie będziemy oddawać inicjatywy, dlatego Rakitic nie zagra bo już tu nie pasuje.

35

Dzisiaj to był Busquets jak z 2010.

7

@insp1re Griezmann miał również dwa bardzo ważne odbiory.

8

Warto też wyróżnić bardzo dobry mecz Umtitiego, świetnie wyprowadzał piłkę i wiedział kiedy wyjść ze swojej strefy żeby przypresować i odebrać piłkę.

0

@Tales_Omletu Andrzeju czy to ty?

0

@Barca_Big_Moment Mi się najbardziej podobała gra Sociedad osobiście

3

@Artsss Kompletnie nic mi ta grafika nie powiedziała XD

1

W końcu mogę wystawić oceny za mecz zawodnikom bo oglądałem mecz od deski do deski. Niestety za Valverde często ciężko było być skupionym na meczu przez całe 90 minut.

11

Oby treneiro po tym meczu ogarnął, że Rakitić jest tu kompletnie niepotrzebny i go sprzedali jeszcze w tym okienku. Po co ma zabierać minuty np. Puigowi.

6

Ale szybciutki jest ten Puig, świetne przyspieszenie.

1

Arturo genialne podanie.

1

@l0Messini Chyba znajomych w szpitalu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ViscaBarca123 oglądałeś dziś Betis i może powiesz jak się spisał Alena?

7

Liverpool wygrał 30 na 31 ostatnich meczy w Premier League, coś niemożliwego.

12

@BarcaInfo Już nikt dawno nie miał takiej presji w Barcelonie jako trener jak Quique.

18

@barcowy1899 Coutinho, który u nas się nie łapie, a tam był gwiazdą. Wniosek Barca>Liverpool, wygraliśmy.

4

Mnie tam cieszy że United jest takie słabe i co sezon od lat można się z nich śmiać. Z Anglii najbardziej nie lubię United, a najbardziej to ich kibiców z Polski.

1

PSV jaki zjazd formy, odjechał im Ajax przez ostatnie 2 lata.

0

@budel17 Niestety? Nie da się wyglądać źle z zarostem, oczywiście zadbanym.

0

@Volk To chyba się poświęcę i pójdę do wojska jak pomoże :D

0

@budel17 Co? Pełny zarost czyli cała twarz, a nie dziewiczy wąs sam xd

4

3 posty na raz o powołaniach a pierwszy i tak BarcaInfo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?