DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zwolnią już Valverde, za długo to trwa zobaczycie ;)
0
Jeśli dzisiaj nie zwolnią Valverde to już go nie zwolnią do końca sezonu(no chyba że odpadlibyśmy z Napoli) taka jest moja opinia.
25
Latem 2012 roku Alexandre Pato przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po pół roku opuścił zespół.
Latem 2013 roku Alessandro Matri przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po pół roku opuścił zespół.
Latem 2014 roku Fernando Torres przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po pół roku opuścił zespół.
Latem 2015 roku Luiz Adriano przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po pół roku opuścił zespół.
Latem 2016 roku Gianluca Lapadula przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po roku opuścił zespół.
Latem 2017 roku Andre Silva przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po roku opuścił zespół.
Latem 2018 roku Gonzalo Higuain przejął koszulkę Milanu z numerem 9. Po pół roku opuścił zespół.
Latem 2019 roku Krzysztof Piątek przejął koszulkę Milanu z numerem 9...
13
@Triv44 Kubacki i żyła za dużo nie dołożyli, a fakty i tak są takie że Stoch osiągnął większe sukcesy od Małysza.
1
@Danger204 Facepalm jest gdy bramkarz na 9 strzałów przy rzucie karnym rzuca się raz dobrze w jedną stronę.
1
Simeone wiedząc, że Oblak nie potrafi bronić karnych powinien zmienić go przed serią 11 w 2016 i powinien zrobić to również teraz.
2
Oblak to genialny bramkarz ale karnych to on bronić nie umie. Wiadomo że to nie jego wina ta porażka bo Atletico karne strzela fatalnie.
0
Oblak już zaczyna XD Może chociaż na 5 jedenastek raz się rzuci w dobrą stronę
23
@BarcaInfo Ta do końca sezonu niech go od razu zawieszą XD
1
@KamQiX Biały dym nie ale jest biały Neymar w meczu z Monaco.
2
@Grubson06 Były już gorsze burdele i nie odszedł.
15
@BarcaInfo Nie znajdą żadnego i Valverde zostanie... Czemu jeszcze nie ma Wengera w kręgu zainteresowanych?
2
@Kajtek77 Zgaduje że przegrasz bo w końcu postawiłeś na zwycięzce a jednak nie wygrał.
0
Żyła atakuje podium.
57
Jeśli dzięki porażce w arabskim superpucharze Valverde zostanie zwolniony to powiem tak, warto było.
0
@Pilka_jest_okragla Wiadomo że jest coś na rzeczy gdyby tak nie było to by powiedział że jego celem jest objęcie Barcelony po sezonie a nie teraz.
1
Oby nasz genialny treneiro przy kontuzji Suareza nie postawił na 4-4-2 z Messim i Griezmannem. Fati i Perez pokazywali, że przy regularnej grze potrafią być zawodnikami już na miarę Barcelony i gdy dostawali szansę to nie zawodzili.
0
@Katalonbar Włoska w tym sezonie ciekawsza niż Premier League kto by pomyślał.
16
@Barca_Big_Moment"Jeśli wygramy coś więcej np. LM lub krajowy dublet to umowę mu przedłużyć o kolejny sezon"
Co? On to nawet jak wygra tryplet powinien odejść.
4
@AllBundy Najlepszy możliwy wybór obecnie z dostępnych trenerów.
0
@amanter Rzeczywiście większe XD Guardiola prowadził rok Barcelonę B, a Zidane 2 lata Real Castille.
1
@sidzej A Guardiola czy Zidane mieli okazje na błędy? Ludzie chcą Xaviego do końca sezonu bo nie mamy kompletnie nic do stracenia. O jakim rozwoju mówisz jeśli zostawilibyśmy na ławce Ernesto?
0
@Tasde "Potrzebujemy kogoś kto weźmie za mordę cały zespół, potrząśnie jak siusiakiem po laniu i stworzy całkowicie nowy projekt."
Nie znajdziesz takiego trenera w środku sezonu z łapanki. Nie mamy nic do stracenia gorzej niż za Valverde grać się nie da dlatego niech Xavi przyjdzie na pół roku i pokaże się.
3
Dalej twierdzę że ten zarząd nie zwolni Valverde do końca sezonu nieważne co by się stało.
16
To Pique chyba karierę skończy po sezonie.
2
@IronSanHybrid Mój ziomo Valverde
0
Ciekawe w jakim miejscu by był Alena i Puig w tym momencie gdyby za Valverde był trener co stawia na młodych.
4
@FcBarcaCules Lepiej jakby poszedł tam na wypożyczenie.
1
My w tym sezonie na wyjazdach nie potrafimy grać przez 90 minut na równym poziomie. Przynajmniej raz na mecz mamy jakieś 15 minutowe kryzysy gdzie zawodnicy zachowują się jakby nie wiedzieli co robić, a trener nawet nie reaguje próbując wprowadzić jakieś zmiany.
0
@IronSanHybrid Oczywiście że był spalony.