0

@BigShaq Sprzedaż nam nic nie da bo nikt go nie kupi. Najprędzej bym go wypożyczył i zobaczył czy dalej się będzie łamał, może podniesie swoją wartość grając.

0

@macio_944 Oszukał wszystkich. Zarzucali mu że na urodziny siostry zawsze opuszcza spotkanie to teraz wykiwał ich i zorganizował hucznie swoje urodziny xd

9

@Mesi12 Obyśmy nie mieli.

0

@Kompletny Które ostatecznie i tak nic nie dało bo Real miał mistrza.

13

@Kengo Rodrygo ma więcej bramek w LM niż Ansu, Dembele i Griezmann razem wzięci. Brazylijczyk za 60 mln więcej bramek niż 250 mln nieźle.

0

@Hiacynk Ktoś traktuje go poważnie? Pol ma widzę na poziomie przeciętnego kibica piłki nożnej.

17

@BarcaInfo Ciężko opracować schematy gdy 90% akcji musi przejść przez Messiego.

4

Najpiękniejszy Semedo MVP.

1

@Avada Kedavra Dlatego dam pośrodku między 4-5 :D

1

@Messibestplayerintheworld XD Messi który poza 2 asystami( przy drugiej mógł podać wcześniej do Fatiego to ten by nie musiał mijać rywala przed oddaniem strzału) miał same niecelne strzały i zagrania.

0

@Messibestplayerintheworld A kogo innego byś dał?

3

@Bartek22 Logiczne jest to że Messi omijał dzisiaj Francuza celowo, jakie znaczenie mają te 2 setki?

13

Najpierw Griezmann myli przycisk podania ze strzałem w pierwszej połowie, a teraz Alba niczym bot w fifie wbiega w bramkę.

2

Semedo dzisiaj MVP

31

Haha to jest jakiś żart? To jest kryminał to co robi Messi pomijając Griezmanna.

8

Messi w tym meczu podał chociaż raz do Griezmanna? XD

0

Levante by strzeliło gola z akcji której nie powinni mieć bo piłka powinna trafić do nas.

2

Co tak lekko Messi

0

Semedo co za kocur

6

Napastnik Levante w 35 minucie 0 podań celnych XD

0

Fati dwa razy przedziurawił bramkarza xd

1

@Pewex Zostało jeszcze 16 meczy, więc patrzenie kto ma łatwiejszy kalendarz jest bez sensu bo jeszcze każdy będzie grał z każdym prawie.

0

@Gomess Oczywiście że nie przegraliśmy ale tracimy masowo pkt i jak się gra nie poprawi to dalej je będziemy tracić.

0

Ale przeżywacie, tak jak my nie mogliśmy przegrać mistrzostwa w poprzednim sezonie na tak słaby Real. Tak samo ciężko będzie żeby Real w tym sezonie nie wygrał mistrzostwa na tak słabą Barcelone.

3

@norbi77 Tylko wcześniej mieli najlepiej orientującego się piłkarza w polu karnym na świecie. Teraz może to wychodzić nieco gorzej.

0

@ArterkHD W galerii to tylko spodnie jeansowe i ewentualnie jakąś kurtke czasami. Zazwyczaj z zary, a reszte przez internet.

0

@Grubson06 Ja nawet nie będę się brał za oglądanie bo to nie będzie miało większego sensu, nic się z tego serialu w 2 sezonie nie dowiem.

11

@NGTRX W tym meczu moim zdaniem grał zdecydowanie za wysoko. Mam nadzieje że Setien wyciągnie wnioski i De Jong będzie grał trochę bliżej obrońców bo tam czuje się najlepiej.

1

@BarcaInfo Mówi Dembele jakie biznesy opłaca się rozkręcać.

5

Jeszcze przez rok do 2021 Bartomeu zdąży narobić jeszcze większego syfu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?