DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BigShaq Sprzedaż nam nic nie da bo nikt go nie kupi. Najprędzej bym go wypożyczył i zobaczył czy dalej się będzie łamał, może podniesie swoją wartość grając.
0
@macio_944 Oszukał wszystkich. Zarzucali mu że na urodziny siostry zawsze opuszcza spotkanie to teraz wykiwał ich i zorganizował hucznie swoje urodziny xd
9
@Mesi12 Obyśmy nie mieli.
0
@Kompletny Które ostatecznie i tak nic nie dało bo Real miał mistrza.
13
@Kengo Rodrygo ma więcej bramek w LM niż Ansu, Dembele i Griezmann razem wzięci. Brazylijczyk za 60 mln więcej bramek niż 250 mln nieźle.
0
@Hiacynk Ktoś traktuje go poważnie? Pol ma widzę na poziomie przeciętnego kibica piłki nożnej.
17
@BarcaInfo Ciężko opracować schematy gdy 90% akcji musi przejść przez Messiego.
4
Najpiękniejszy Semedo MVP.
1
@Avada Kedavra Dlatego dam pośrodku między 4-5 :D
1
@Messibestplayerintheworld XD Messi który poza 2 asystami( przy drugiej mógł podać wcześniej do Fatiego to ten by nie musiał mijać rywala przed oddaniem strzału) miał same niecelne strzały i zagrania.
0
@Messibestplayerintheworld A kogo innego byś dał?
3
@Bartek22 Logiczne jest to że Messi omijał dzisiaj Francuza celowo, jakie znaczenie mają te 2 setki?
13
Najpierw Griezmann myli przycisk podania ze strzałem w pierwszej połowie, a teraz Alba niczym bot w fifie wbiega w bramkę.
2
Semedo dzisiaj MVP
31
Haha to jest jakiś żart? To jest kryminał to co robi Messi pomijając Griezmanna.
8
Messi w tym meczu podał chociaż raz do Griezmanna? XD
0
Levante by strzeliło gola z akcji której nie powinni mieć bo piłka powinna trafić do nas.
2
Co tak lekko Messi
0
Semedo co za kocur
6
Napastnik Levante w 35 minucie 0 podań celnych XD
0
Fati dwa razy przedziurawił bramkarza xd
1
@Pewex Zostało jeszcze 16 meczy, więc patrzenie kto ma łatwiejszy kalendarz jest bez sensu bo jeszcze każdy będzie grał z każdym prawie.
0
@Gomess Oczywiście że nie przegraliśmy ale tracimy masowo pkt i jak się gra nie poprawi to dalej je będziemy tracić.
0
Ale przeżywacie, tak jak my nie mogliśmy przegrać mistrzostwa w poprzednim sezonie na tak słaby Real. Tak samo ciężko będzie żeby Real w tym sezonie nie wygrał mistrzostwa na tak słabą Barcelone.
3
@norbi77 Tylko wcześniej mieli najlepiej orientującego się piłkarza w polu karnym na świecie. Teraz może to wychodzić nieco gorzej.
0
@ArterkHD W galerii to tylko spodnie jeansowe i ewentualnie jakąś kurtke czasami. Zazwyczaj z zary, a reszte przez internet.
0
@Grubson06 Ja nawet nie będę się brał za oglądanie bo to nie będzie miało większego sensu, nic się z tego serialu w 2 sezonie nie dowiem.
11
@NGTRX W tym meczu moim zdaniem grał zdecydowanie za wysoko. Mam nadzieje że Setien wyciągnie wnioski i De Jong będzie grał trochę bliżej obrońców bo tam czuje się najlepiej.
1
@BarcaInfo Mówi Dembele jakie biznesy opłaca się rozkręcać.
5
Jeszcze przez rok do 2021 Bartomeu zdąży narobić jeszcze większego syfu.