DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jeszcze przez rok do 2021 Bartomeu zdąży narobić jeszcze większego syfu.
7
@Mundial2018 22 mecze 3 gole w lidze portugalskiej, prawdziwy crack.
7
@mcsarna Najgorszy to będzie każdy rywal na wyjeździe :v
6
@Rewolucja123 Kojarzy mi się takie cięcie z 13 latkami których rzucił chłopak.
3
Ale ze Arthur strzelił a nie podal do Messiego?
5
@Hushovt Coutinho w pierwszym sezonie grał 5 razy lepiej niż Griezmann ;)
0
Dawać De Jonga na pozycje Busquetsa.
1
Prosiło się o podanie do Messiego od Busquetsa.
0
Bardzo ładna akcja.
0
Nie było spalonego.
1
Jak słyszę Szpakowskiego to mam wrażenie że jakieś mistrzostwa świata oglądam :D
1
@Tasde Głupoty piszesz, nie gra źle, gra też źle, to co ma robić? Chłopak ma 17 lat i już zbiera cenne doświadczenie. Można mieć 17 lat i grać już na światowym poziomie przykład np. Mbappe.
0
@Bykunn Jeszcze przegrają 4:1.
4
Już nudne te wygrywanie Liverpoolu.
0
@kamilop W Barcelonie to troszkę gorzej na każdej pozycji oprócz bramki.
0
@4drian0 Nic nie daje taki śnieg pruszy u mnie ale i tak się od razu topi. Nie utrzyma się przy 5 stopniach, a za parę dni ma być nawet 10 ;)
50
@Triv44 Ja się właśnie dowiedziałem, że jest takie słowo, którego nie ma jak "gdziendziej".
18
@barcafan9512 Jak ty masz 25 a ona 38 to prędzej ty byś polecial na hajs :D
13
@dniel Miał pół roku do końca kontraktu to ile za niego mieli wziąć?
0
@amanter To wolałbym poczekać pół roku i go kupić po sezonie niż teraz na siłę brać Rodrigo.
6
Dlaczego ten zarząd jeszcze nie interesuje się Wenerem? Jest młodszy, tańszy i lepszy od Rodrigo...
1
@Chwytliwy Dlaczego uważasz że nie może być 1300? Taki wirus rozprzestrzenia się dosyć szybko i jeśli zachorowało 1300 to lepiej działać od razu niż czekać aż się zrobi 10000. W tak wielkim mieście jeszcze łatwiej się to rozprzestrzenia.
1
@levz0r Poddali kwarantannie całe miasto w którym wybuchła epidemia, co w tym dziwnego zrobili to nawet jakby było zarażonych 1300 czy 10000 osób.
0
@fifek Bo są bogatsze prównaj sobie rekordy transferowe klubów z tych lig ze strefy spadkowej. W Hiszpanii mają rekordy po 6 mln, a w Angli po 50.
2
@Fartlow Nie wiem skąd takie głupoty czytasz skoro zarażonych jest około 1300 osób.
7
@th@les Giroud w Barcelonie to będzie idealne podsumowanie nieudolności tego zarządu.
2
@Robertinho Będzie możliwość sprawdzenia swoich komentarzy od najbardziej polecanych?
0
@CrowD O tym pisze Ansu w ostatnim meczu grał na wahadle dlatego niech zagra tam Roberto, a Alba na lewym wahadle z przodu Messi z Griezmannem.
19
Ronaldo strzela w tym samym czasie co Real Madryt, La Rambla podwójnie obrywa.
6
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/83690965_2926552510728680_5917886844174860288_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=g31PvwvyzTUAX9P3bMl&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=ffd3fad612f5b7160d3ed6d14909bc20&oe=5ECE0AA9
Każdy ma swoje Złote Piłki