DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dominujemy całą 2 połowę, oby się Valverdyzm nie włączył i po strzeleniu gola się nie murowali.
0
No niech już ten Roberto zejdzie...
1
https://streamja.com/0EEW
Roberto niech lepiej nie wychodzi na boisko w drugiej połowie.
3
Dawno nie było tak pogubionego w ofensywie i defensywie piłkarza jak Firpo.
7
@Mizander Widziałem w ostatnim meczu po wejściu na boisko był najlepszy.
2
Nic nie było...
4
Griezmanna to na razie na boisku nie ma.
5
Teraz pomyślcie że De Jong w każdym meczu mógł mieć ze 2 takie setki. On co mecz wychodzi na czystą pozycje a nikt mu nie podaje, w końcu zrobił to Messi.
0
W końcu De Jong dostał piłkę dobrą on w każdym meczu tak wychodzi.
22
Zobaczyłbym pomoc
De Jong- Arthur-Vidal, Holender na pozycji Busquetsa.
3
@Messibestplayerintheworld Sama medialność też ale jak na razie w tym roku jest najlepszy. Chociaż wiadomo dopiero minął miesiąc.
0
No już w lutym wiadomo że jeśli Juve wygra Lm to maszyna 6 ZP.
3
@Encore 7 maszyyyna, chyba że w lidze tylko to tak.
4
Dobrze że mamy chociaż Halilovicia jak nie udało się z Ødegaardem :)
0
@zadafcb I tak wszyscy wiedzą kto wygra.
10
Kadra wygląda mizernie i słabo, gra wygląda słabo, burdel poza klubem. Nie ma szans żebyśmy cokolwiek wygrali.
3
Hahaha Strejlau co teraz przyhajcił
6
Pique wykupi Barcelone, że co?XD
7
O zostajemy z 2 stoperami XD
2
Pique amatorszczyzna XD
19
Arthur nie podał do Messiego gdy mógł tylko go pominął i od razu zagrożenie.
12
Alba zawsze podaje do Messiego akurat wtedy kiedy powinien do niego podać to nie zrobił tego.
3
Zdjął Fatiegoo żeby Messi podawał do Griezmanna 1000iq zagranie xd
4
De Jong w tym meczu już z 5 razy pokazywał żeby go wypuścić bo był na wolnej pozycji.
13
No i macie Setiena, Valverde by sobie kucnął i kartki by nie było xd
3
Alba szkoda słów juz...
0
Ter Stegenowi prąd odcięło?
0
Nie mamy kompletnie pomysłu na grę gdy przeciwnik się zamuruje.
8
Co to było połknął mikrofon XD
12
Weź wytrzymaj 90 minut z takim komentarzem... Oby dogrywki nie było