0

Dominujemy całą 2 połowę, oby się Valverdyzm nie włączył i po strzeleniu gola się nie murowali.

0

No niech już ten Roberto zejdzie...

1

https://streamja.com/0EEW

Roberto niech lepiej nie wychodzi na boisko w drugiej połowie.

3

Dawno nie było tak pogubionego w ofensywie i defensywie piłkarza jak Firpo.

7

@Mizander Widziałem w ostatnim meczu po wejściu na boisko był najlepszy.

2

Nic nie było...

4

Griezmanna to na razie na boisku nie ma.

5

Teraz pomyślcie że De Jong w każdym meczu mógł mieć ze 2 takie setki. On co mecz wychodzi na czystą pozycje a nikt mu nie podaje, w końcu zrobił to Messi.

0

W końcu De Jong dostał piłkę dobrą on w każdym meczu tak wychodzi.

22

Zobaczyłbym pomoc
De Jong- Arthur-Vidal, Holender na pozycji Busquetsa.

3

@Messibestplayerintheworld Sama medialność też ale jak na razie w tym roku jest najlepszy. Chociaż wiadomo dopiero minął miesiąc.

0

No już w lutym wiadomo że jeśli Juve wygra Lm to maszyna 6 ZP.

3

@Encore 7 maszyyyna, chyba że w lidze tylko to tak.

4

Dobrze że mamy chociaż Halilovicia jak nie udało się z Ødegaardem :)

0

@zadafcb I tak wszyscy wiedzą kto wygra.

10

Kadra wygląda mizernie i słabo, gra wygląda słabo, burdel poza klubem. Nie ma szans żebyśmy cokolwiek wygrali.

3

Hahaha Strejlau co teraz przyhajcił

6

Pique wykupi Barcelone, że co?XD

7

O zostajemy z 2 stoperami XD

2

Pique amatorszczyzna XD

19

Arthur nie podał do Messiego gdy mógł tylko go pominął i od razu zagrożenie.

12

Alba zawsze podaje do Messiego akurat wtedy kiedy powinien do niego podać to nie zrobił tego.

3

Zdjął Fatiegoo żeby Messi podawał do Griezmanna 1000iq zagranie xd

4

De Jong w tym meczu już z 5 razy pokazywał żeby go wypuścić bo był na wolnej pozycji.

13

No i macie Setiena, Valverde by sobie kucnął i kartki by nie było xd

3

Alba szkoda słów juz...

0

Ter Stegenowi prąd odcięło?

0

Nie mamy kompletnie pomysłu na grę gdy przeciwnik się zamuruje.

8

Co to było połknął mikrofon XD

12

Weź wytrzymaj 90 minut z takim komentarzem... Oby dogrywki nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?