7

Wymiana 40 podań przed polem karnym żeby potem posłać długa piłkę XD

6

Firpo to w 90% meczy jest cieniutki.

1

Messi jak na razie wszystko psuje

1

Puig mógłby wyprowadzać pilarzy i nikt by nie zauważył bo by się wtopił w dzieciaków xd

84

@XaviHeart Co za bez sensu porównanie. Ma dużo pracy jak na swój zawód. To jak ktoś robi projekt jakiś ważny i ma dużo pracy to też nie może tego powiedzieć bo górnik czy drwal pracuje ciężej?

50

Nawet nie wiedziałem, że Maradona ma syna. Z tego co widzę jakie głupoty gada to cieszę się, że o nim nie słychać.

1

@Kengo Czemu pierwszy komplet(Fati) ma różowe paski zamiast bordowych.

0

Czemu mi nie powiedzieliście, że mam czapkę świąteczną jeszcze na avatarze? Teraz nie wiem czy zostawić do następnego roku czy zmienić.

15

Moja paczuszka z Chin już jest w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PawkoFCB Do wakacji to o tym wirusie już każdy zapomni, a ty mówisz o końcu świata(wiem że to mówisz z przymrużeniem oka ale sam fakt)

3

@Coutinho007 Zawsze możesz w telewizor uderzyć.

20

Lahoz poprowadzi El Clasico bez żadnych kontrowersji róbcie screeny.

0

City jest wykluczone na 2 lata tylko z LM czy też Ligi Europy?

0

@rafal314 Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, zależy też ile masz prawo jazdy. Ja mam rok i teraz mam manual ale wiem że za parę lat następne auto kupie w automacie bo wygoda i komfort jazdy jest o wiele lepszy.

3

@Danny Gaucho Przecież obliczył średnią goli Messiego z 38 meczy a Mullera z 34, więc w czym problem?

0

@BigDaglas 16zł za godzinę to raczej normalna cena gdy jesteś poniżej 26 roku życia i nie płacisz podatku.

11

@AdrianGajewski2005 No co zrobisz Adi, nic nie zrobisz.

0

@BigDaglas Nie pracowałem ale płaca mała i dużo godzin się robi z tego co słyszałem.

13

Taka ciekawostka:
W 23 kolejce ligi szwajcarskiej padły same remisy.

0

@Jaca27 Dlaczego niedobrze?

0

Everton co gra odkąd ich przejął Ancelotti to nie mam pytań.

55

@bartoszekkk Mecz Realu z Bayernem był jednym z największych wałków sędziowskich ostatnich lat.

3

@Hiacynk Koledze chodzi żeby mecze odbywały się bez kibiców.

9

Dawać Valladolid jak dzisiaj przegra Espanyol to będzie tracił aż 5 punktów do bezpiecznej strefy. a następny mecz grają z Atletico, więc łatwo nie będzie.

5

@neymarjr_143 Codzienni będziecie to pisać? A patrząc na statystyki to Braithwaite nie ma żadnej asysty.

0

@deyna2018 Zamówiłem i już czekam 35 dni aż wyślą :D

6

https://streamja.com/PkGz
Werner ty dziku przyjdź do Barcy.

4

Hazard to widzę drugi Dembele się zrobił.

0

@Xavinho54 Kupił sobie żonę, cwaniak.

2

Odpowiedzi tego człowieka są tak banalnie proste i bez znaczenia, co udowodnił wypowiedzią po meczu z Atletico, mówiąc że pozycja Valverde jest niezagrożona. Dziwie się, że ktoś mu zadaje jakiekolwiek pytania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?