DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wymiana 40 podań przed polem karnym żeby potem posłać długa piłkę XD
6
Firpo to w 90% meczy jest cieniutki.
1
Messi jak na razie wszystko psuje
1
Puig mógłby wyprowadzać pilarzy i nikt by nie zauważył bo by się wtopił w dzieciaków xd
84
@XaviHeart Co za bez sensu porównanie. Ma dużo pracy jak na swój zawód. To jak ktoś robi projekt jakiś ważny i ma dużo pracy to też nie może tego powiedzieć bo górnik czy drwal pracuje ciężej?
50
Nawet nie wiedziałem, że Maradona ma syna. Z tego co widzę jakie głupoty gada to cieszę się, że o nim nie słychać.
1
@Kengo Czemu pierwszy komplet(Fati) ma różowe paski zamiast bordowych.
0
Czemu mi nie powiedzieliście, że mam czapkę świąteczną jeszcze na avatarze? Teraz nie wiem czy zostawić do następnego roku czy zmienić.
15
Moja paczuszka z Chin już jest w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PawkoFCB Do wakacji to o tym wirusie już każdy zapomni, a ty mówisz o końcu świata(wiem że to mówisz z przymrużeniem oka ale sam fakt)
3
@Coutinho007 Zawsze możesz w telewizor uderzyć.
20
Lahoz poprowadzi El Clasico bez żadnych kontrowersji róbcie screeny.
0
City jest wykluczone na 2 lata tylko z LM czy też Ligi Europy?
0
@rafal314 Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, zależy też ile masz prawo jazdy. Ja mam rok i teraz mam manual ale wiem że za parę lat następne auto kupie w automacie bo wygoda i komfort jazdy jest o wiele lepszy.
3
@Danny Gaucho Przecież obliczył średnią goli Messiego z 38 meczy a Mullera z 34, więc w czym problem?
0
@BigDaglas 16zł za godzinę to raczej normalna cena gdy jesteś poniżej 26 roku życia i nie płacisz podatku.
11
@AdrianGajewski2005 No co zrobisz Adi, nic nie zrobisz.
0
@BigDaglas Nie pracowałem ale płaca mała i dużo godzin się robi z tego co słyszałem.
13
Taka ciekawostka:
W 23 kolejce ligi szwajcarskiej padły same remisy.
0
@Jaca27 Dlaczego niedobrze?
0
Everton co gra odkąd ich przejął Ancelotti to nie mam pytań.
55
@bartoszekkk Mecz Realu z Bayernem był jednym z największych wałków sędziowskich ostatnich lat.
3
@Hiacynk Koledze chodzi żeby mecze odbywały się bez kibiców.
9
Dawać Valladolid jak dzisiaj przegra Espanyol to będzie tracił aż 5 punktów do bezpiecznej strefy. a następny mecz grają z Atletico, więc łatwo nie będzie.
5
@neymarjr_143 Codzienni będziecie to pisać? A patrząc na statystyki to Braithwaite nie ma żadnej asysty.
0
@deyna2018 Zamówiłem i już czekam 35 dni aż wyślą :D
6
https://streamja.com/PkGz
Werner ty dziku przyjdź do Barcy.
4
Hazard to widzę drugi Dembele się zrobił.
0
@Xavinho54 Kupił sobie żonę, cwaniak.
2
Odpowiedzi tego człowieka są tak banalnie proste i bez znaczenia, co udowodnił wypowiedzią po meczu z Atletico, mówiąc że pozycja Valverde jest niezagrożona. Dziwie się, że ktoś mu zadaje jakiekolwiek pytania.