DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piotrek1315 Ja tak mam z jeansami ciężko znaleźć chodząc na siłownie takie co dobrze leżą. Butów akurat jest sporo.
3
@mavachi Lewandowski ma kontuzje. Z resztą jak tak dalej będzie to i w Bundeslidze zawieszą mecze.
0
@Hiacynk Fromage od zawsze najlepsze.
0
@Anita94 Umierają ale jest to bardzo mały % osób, a w Europie to już bliski 0.
0
@Avada Kedavra Zdaje sobie z tego sprawę tylko chodzi mi o to, że mecze i tak nie będą rozgrywane, a ludzie myślą że to dotyczy tylko Włoch.
0
We Włoszech rozgrywki odwołane w Hiszpanii lada moment się to stanie bo rozwija się tam wirus w podobnym tempie co we Włoszech na początku, a ludzie i tak piszą nie panikuj xd
0
@LuisSalvano Z czego się cieszysz że w lipcu przy 30 stopniach do szkółki będziesz latał?
0
@DaPi No ich wina bo ściągnęli zawodnika który nawet nie wiadomo gdzie ma grać bo to ani 9 ani skrzydłowy.
1
@Rewolucja123 We are number one
0
@Mesi12 Możliwe 4-4-2 z Albą na LP, a Firpo na LO.
12
@marcin000019 Nie próbuj oszukać sam siebie. To nie jest zasługa silnej ligi tylko najgorszej od lat Barcelony i Realu. Real już drugi sezon po odejściu Ronaldo jest słaby.
4
@Barca1992 Akurat tam to się rozwija w gigantycznym tempie i nie dziwi mnie że zawiesili.
0
@Barcelona92 Zależy kiedy Suarez wróci Griezmann pewnie jeszcze z 4 gole strzeli.
0
@socha Kanapka od mamy w szkole zawsze była najlepsza.
1
Piast leci po mistrza znowu :D
0
Semedo to się piłki zabrać nie da.
1
Jak grał w 1 połowie nasz Duńczyk bo dopiero zacząłem oglądać?
0
Spokojnie już 1:1
4
@sidzej Jeśli chodzi o telefony w tej samej cenie to Xiaomi zawsze będzie lepsze bo obecnie nie mają sobie równych co do jakość=cena.
12
@TiKiTakA2018 Arthur jest kontuzjowany.
17
@sendesara Jakoś jak grali w tym klubie najlepsi piłkarze świata jak Neymar czy Suarez w swoim prime to nikt nie narzekał że Messi ich blokuje. Po prostu obecnie takich zawodników nie ma w składzie Barcelony i dlatego wszystko gramy przez Messiego.
0
@Szicek10 Zawsze może przejść do Espanyolu xd
35
Ale my mamy słabą kadrę z czym do ludzi?xd Podjazdu nie mamy do takiego City czy Liverpoolu, a nawet do Bayernu. To są skutki lat pracy tego zarządu.
2
@TheNekro94 Przez te media i telewizje ludzie tak panikują, a ci się cieszą bo mają oglądalność.
0
@Kamil92 O tak, takie spaghetti tylko jak jest dużo sosu też dobre.
6
@BarcaInfo Fajne koszulki, ostatnio dobre były w sezonie 16/17.
1
@Junngeas Mi udko jedynie nie smakuje. Zjem bo zjem ale podług piersi to słabo.
0
@IronSanHybrid W skrzydełkach za mało mięsa :D
27
Nie ma to jak pierś z kurczaka gotowana w piekarniku albo smażona na patelni. Taki schabowy nawet podjazdu nie ma.
4
@Salwik92 Za 2 lata będą lepsi dostępni stoperzy i nie będą kosztować 150mln.