0

Spalony Benzemy

0

@jedrek7000 Dużo analizy VAR było więc sprawiedliwie.

4

@Kontroler_Biletow My nie mamy w ogóle za to.

0

Ale Sociedad gra przepięknie, przyjemnie się patrzy na ich grę.

2

@avanes Bo nadzieje sobie zrobiłeś

2

Jakie podania jak w ekstraklasie XD

0

Jakim cudem bramkarz nie upilnował bliższego słupka...

2

Znowu spalony no

0

Spalony nie ma gola.

1

@messi564 Od początku mówiłem że Rodrygo jest lepszym piłkarzem od Viniciusa.

1

Co jest Granada i Mirandes już w 1/2.

3

@Skaramuczi Zawsze był po 2 i zostało do teraz.

3

@Skaramuczi 2 złote z piekarni.

13

@kkbarca Ehh Suarez w prime do tego Neymar to byli kocury.

0

@Suzu 32 latek z Getafe na 1 sezon za pewnie 20 mln, przecież to będzie kompromitacja.

67

@Resoviak123 Dawno nikt nie miał tak ciężkiego startu jak Setien.

1

@PatrychoO Xavi na pewno do 2021 nie przyjdzie dopóki jest ten zarząd.

7

Nie da się przestawić tak z dnia na dzień z godzinami spania. Próbowałem zasnąć po 12 ale się nie da xd

20

Niech Leo jedzie po tym zarządzie bo co jak co ale on ma bardzo duży wpływ na klub. Może jak usłyszą parę słów od Leo to socios zdecydują się na wotum nieufności.

67

Widzę że Abidal musiał dorzucić 3 grosze do bagna w klubie. Cały zarząd powinien wylecieć.

0

@Resoviak123 To jeszcze uratuje nas przez te pół roku xd

0

Tak źle to nie było w tym klubie od czasu rewolucji po Rijkaardzie xd

0

@SergioTomas Możemy ściągnąć tylko piłkarza z ligi hiszpańskiej chyba.

0

@BigShaq Przecież to jest chyba całkiem inna kontuzja niż miał w grudniu chyba?

1

@BigShaq Czego nie zrobił w grudniu?

11

@ViscaBarca123 Mam nadzieję że Cules zrobią wotum nieufności po sezonie i już w 2020 pożegnamy Bartomeu. Serio większego syfu w klubie zrobić się nie dało. Jedyne co go może uratować to krajowy dublet lub LM.

2

@Avada Kedavra Ale jest jakiś przepis że można sprowadzić kogoś w obliczu kontuzji zawodnika nawet gdy nie trwa okienko.

0

@Jakchcesz No i co po tym skoro i tak wszystkiego nie będą grać. Moim zdaniem szansa to że wygramy ligę jest bardzo mała z taką wąską kadrą, a w LM mamy problemy od lat więc zobaczymy...

0

@BarcaInfo Może Robbena uda się przekonać z emerytury xd

4

Zostajemy z 3 napastnikami do końca sezonu. Bartomeu podaj się do dymisji!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?