DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobry film o pobycie Ibry w Barcelonie i konflikcie z Guardiolą.
10
@ousmanedembele10 Niestety 1 Lewy>2 Polaków w Napoli. Chociaż dużo może zależeć od wyników w pierwszym meczu. Jeśli taki Bayern by wygrał pierwszy mecz 3-0 a w Neapolu padłby np. remis to myślę, że pokazaliby Barce.
0
@kenneth99 Pierwszy mecz na wyjeździe, więc tym razem to my przegramy 4:0, a drugi wygramy 5:0.
6
@eltores Ja to podziwiam optymizm Realu w el clasico pomimo tego, że w ostatnim dziesięcioleciu dostawali parę razy po 4-5 bramki, a w w lidze nie wygrali z Barcą od ilu 3 lat?
1
No i mamy Napoli :D
1
Valencia lub Atalanta w 1/4 to będzie niespodzianka.
6
@Triv44 Brak przerwy reprezentacyjnej> Przerwa reprezentacyjna
9
@kewin Co to za porównania jak jeszcze varu nie było? A co do ostatniego zdjęcia to Dembele wtedy z tego co pamiętam nie brał udziału w akcji.
2
Nie ma to jak wypożyczyć 19 latka który potrzebuje po prostu minut do klubu w którym nie dostał ani minuty.
1
@sero10 Orłowski głupot dużo gada, a kiedyś jeszcze jak mieli La Ligę na wyłączność lubiłem go słuchać.
2
Rakitić miał za plecami nabiegającego Grizmanna ale on się nie obróci nie spojrzy do przodu i nic z kontry nie wyszło.
1
Lenglet nie zdążył wrócić to też jego wina.
4
Coutinho 3 bramki i 2 asysty potrzebował takiego meczu, może się odblokuje.
1
Rakitić tylko próbował kogoś przedryblować to stracił i poszła groźna kontra xd
0
Ależ ciasteczko pięknie to wykończył Griezmann.
21
Ależ tutaj Rakitić uspokoił grę zagrywając z połowy boiska do bramkarza xd
0
@xJLx Wiesz co to ironia?
2
@Kamilos84 Ta bo wcale nie męczyliśmy się z czerwoną latarnia Leganes czy z Levante porażka 1:3.
0
My od 10 minut pod polem karnym Sociedad nie byliśmy XD
0
@LuisSalvano Uważam że zawodnik który narobił tyle syfu, specjalnie czekając do sierpnia z odejściem żeby dostać premie, a potem oczerniając zarząd w wywiadach już po transferze nie powinien w ogóle być w planach transferowych.
9
@Nano22 Wszechświat jest zbyt wielki żebyśmy byli sami. To że są jakieś tam istoty uważam za niemal pewne ale to czy już np. są inteligentniejsze od nas? Tego nie wiem.
1
@Commando Oczywiście, że ostatnio dużo użytkowników zaczęło na siłę szukać i wytykać błędy @Janiama wiadomo on też ma bardzo dużo za uszami. Co nie zmienia faktu, że takie szpileczki w formach żartu wbijane przy każdym jego komentarzu to już przesada.
8
Nie mów tak bo Valverde to jeszcze potraktuje jako wyzwanie.
0
@Striker @badej60 Trochę źle się określiłem z tym pierwszym sezonem bardziej chodzi o pierwsze mecze, 10 meczy jednak tych zagrał i to pod rząd, więc pierwsze wnioski jak najbardziej można wyciągnąć. Tym bardziej, że jak wróci Alba to jest możliwe że Firpo dobije maksymalnie do 20 występów w tym sezonie.
11
@Rewolucja123 "Firpo ma talent i to widac"
Nie no potężny argument.
0
@BarcaInfo Liczę że Ansu dostanie jakieś 30 minut bo zasługuje.
0
Zauważyłem, że jest tutaj dużo zwolenników sprzedaży Semedo. Chciałbym się dowiedzieć co w takim razie sądzicie o Firpo? Tak wiem, że to jego pierwszy sezon ale nawet Semedo miał lepszy pierwszy sezon od Juniora. Od Portugalczyka można wymagać więcej w ofensywie ale w defensywie i wyprowadzaniu piłki spod pressingu zawsze prezentował odpowiedni poziom, a Firpo nawet z takimi aspektami ma problem.
1
@deyna2018 Tak jak kolega wyżej napisał nie bierz żadnych samsungów do 500zł bo to są tylko stare modele które mogły śmigać ale w 2014 roku. Jedyną rozsądną opcją będzie jakieś xioami.
0
Ramos główka brama.
0
@kolomen2 STS i fortuna, jak robię kupon to sprawdzam gdzie wychodzi większy kurs bo czasami jest korzyść dla stsu czasami dla fortuny. Są momenty gdzie te różnice w kursach są duże nie raz miałem że do wygrania u jednego buka 140 a u drugiego już 175 np.