1


Dobry film o pobycie Ibry w Barcelonie i konflikcie z Guardiolą.

10

@ousmanedembele10 Niestety 1 Lewy>2 Polaków w Napoli. Chociaż dużo może zależeć od wyników w pierwszym meczu. Jeśli taki Bayern by wygrał pierwszy mecz 3-0 a w Neapolu padłby np. remis to myślę, że pokazaliby Barce.

0

@kenneth99 Pierwszy mecz na wyjeździe, więc tym razem to my przegramy 4:0, a drugi wygramy 5:0.

6

@eltores Ja to podziwiam optymizm Realu w el clasico pomimo tego, że w ostatnim dziesięcioleciu dostawali parę razy po 4-5 bramki, a w w lidze nie wygrali z Barcą od ilu 3 lat?

1

No i mamy Napoli :D

1

Valencia lub Atalanta w 1/4 to będzie niespodzianka.

6

@Triv44 Brak przerwy reprezentacyjnej> Przerwa reprezentacyjna

9

@kewin Co to za porównania jak jeszcze varu nie było? A co do ostatniego zdjęcia to Dembele wtedy z tego co pamiętam nie brał udziału w akcji.

2

Nie ma to jak wypożyczyć 19 latka który potrzebuje po prostu minut do klubu w którym nie dostał ani minuty.

1

@sero10 Orłowski głupot dużo gada, a kiedyś jeszcze jak mieli La Ligę na wyłączność lubiłem go słuchać.

2

Rakitić miał za plecami nabiegającego Grizmanna ale on się nie obróci nie spojrzy do przodu i nic z kontry nie wyszło.

1

Lenglet nie zdążył wrócić to też jego wina.

4

Coutinho 3 bramki i 2 asysty potrzebował takiego meczu, może się odblokuje.

1

Rakitić tylko próbował kogoś przedryblować to stracił i poszła groźna kontra xd

0

Ależ ciasteczko pięknie to wykończył Griezmann.

21

Ależ tutaj Rakitić uspokoił grę zagrywając z połowy boiska do bramkarza xd

0

@xJLx Wiesz co to ironia?

2

@Kamilos84 Ta bo wcale nie męczyliśmy się z czerwoną latarnia Leganes czy z Levante porażka 1:3.

0

My od 10 minut pod polem karnym Sociedad nie byliśmy XD

0

@LuisSalvano Uważam że zawodnik który narobił tyle syfu, specjalnie czekając do sierpnia z odejściem żeby dostać premie, a potem oczerniając zarząd w wywiadach już po transferze nie powinien w ogóle być w planach transferowych.

9

@Nano22 Wszechświat jest zbyt wielki żebyśmy byli sami. To że są jakieś tam istoty uważam za niemal pewne ale to czy już np. są inteligentniejsze od nas? Tego nie wiem.

1

@Commando Oczywiście, że ostatnio dużo użytkowników zaczęło na siłę szukać i wytykać błędy @Janiama wiadomo on też ma bardzo dużo za uszami. Co nie zmienia faktu, że takie szpileczki w formach żartu wbijane przy każdym jego komentarzu to już przesada.

8

Nie mów tak bo Valverde to jeszcze potraktuje jako wyzwanie.

0

@Striker @badej60 Trochę źle się określiłem z tym pierwszym sezonem bardziej chodzi o pierwsze mecze, 10 meczy jednak tych zagrał i to pod rząd, więc pierwsze wnioski jak najbardziej można wyciągnąć. Tym bardziej, że jak wróci Alba to jest możliwe że Firpo dobije maksymalnie do 20 występów w tym sezonie.

11

@Rewolucja123 "Firpo ma talent i to widac"
Nie no potężny argument.

0

@BarcaInfo Liczę że Ansu dostanie jakieś 30 minut bo zasługuje.

0

Zauważyłem, że jest tutaj dużo zwolenników sprzedaży Semedo. Chciałbym się dowiedzieć co w takim razie sądzicie o Firpo? Tak wiem, że to jego pierwszy sezon ale nawet Semedo miał lepszy pierwszy sezon od Juniora. Od Portugalczyka można wymagać więcej w ofensywie ale w defensywie i wyprowadzaniu piłki spod pressingu zawsze prezentował odpowiedni poziom, a Firpo nawet z takimi aspektami ma problem.

1

@deyna2018 Tak jak kolega wyżej napisał nie bierz żadnych samsungów do 500zł bo to są tylko stare modele które mogły śmigać ale w 2014 roku. Jedyną rozsądną opcją będzie jakieś xioami.

0

Ramos główka brama.

0

@kolomen2 STS i fortuna, jak robię kupon to sprawdzam gdzie wychodzi większy kurs bo czasami jest korzyść dla stsu czasami dla fortuny. Są momenty gdzie te różnice w kursach są duże nie raz miałem że do wygrania u jednego buka 140 a u drugiego już 175 np.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?