3

Jak na razie najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie. Chociaż Mallorca wysoko poprzeczki nie zawiesiła.

0

@VenoM Bo w ofensywie nie wnosi nic od kilku meczy.

4

Firpo jest tragiczny nic nowego xd

9

Ter Stegen leci po króla asyst w La Liga

0

@bixmix Coś jescze jednego miał ale nie pamiętam już co.

0

@ArturS "Od 10 lat Zawodnicy powinni walczyć o 3 miejsce na pudle. Messi poza zasięgiem,Cristhiano też"
Przecież dokładnie tak było więc o co ci chodzi?
"ale cała reszta,kreowanie gry,dryblingi...są poza zasięgiem"
No akurat tutaj się nie zgodzę bo Ronaldo stracił te walory jakieś 4 lata temu. W ostatnich latach był tylko egzekutorem typowym napadziorem do strzelania. Co wychodziło mu bardzo dobrze jeszcze w końcowych sezonach w Realu.

1

@MarioVeB! Brakuje rywala z takiego prawdziwego topu jak Belgia czy Anglia np.

3

Zostawiam pole do popisu fanom NBA. Zmykam z warty , dobranoc!

2

@Cochise A właśnie idę spać zaraz.

2

Arsenal nie wygrał od 8 meczy czyżby lecą po 9?

1

@Janiama ta ta dobre tłumaczenie po prostu jak Barca odpadnie to przestaniesz jej kibicować co się równa z odejściem z La Rambli

0

@MESSIah16 Teraz ludzie potrafią mieć konta półtorej roku i posiadać 20k+ komentarzy. Bardzo dużo osób ma już więcej komentarzy.

0

@MESSIah16 Czasy gdy miałeś najwięcej komentarzy na stronie minęły.

23

Jak głosowali użytkownicy z Sierra Leone?

1

@Hushovt Body pluje mental zlizuje.

7

On wie co robi bez powodu do dymisji się nie podał zaraz znowu wskoczy na fotel niestety.

9

@Adamski69 Brakuje takiego rywala z absolutnego topu.

3

@Jonyx Tiki taka:
"Jordi Alba czuje się coraz lepiej i oczekuje się, że będzie mógł zagrać w El Clásico. Na razie nie wiadomo, co z Nélsonem Semedo. [@moillorens]"

4

Wątpię że taki młodzik wybierze Barcelone wiedząc, że tu będzie siedział na ławce. Jego rozwój by mógł tu się zatrzymać.

1

@Avada Kedavra Bo Breaking bad rozkręca się z odcinka na odcinek z sezonu na sezon w przeciwieństwie do takiego Skazanego na śmierć który z sezonu na sezon jest coraz gorszy.

4

@Encore Z racji, że La Rambla ma już ponad 4 lata to za niedługo pojawią się pierwsze osoby które z dumą będą mogły powiedzieć, że się tu wychowały.

0

@tombard A co jest złego w zachęcaniu do głosowania na siebie? Tutaj LuisSalvano też zachęcał do głosowania na siebie i nikt afery nie robił
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7960133

1

@Nano22 Dawno tego nie słyszałem tyle wspomnień z tym pytaniem.

5

Chłop napisał na twitterze żeby na niego głosować, a na La Ramblii poruszenie XD

0

@SHIBA W życiu nie widziałem głupszej atrakcji w wesołym miasteczku do tej XD

2

@Messibestplayerintheworld To że jak jesteś znaną osobistością na całym świecie to lepiej ten język znać.

0

Tak szczerze to trochę słabo żeby Leo najlepszy piłkarz w historii w dzisiejszych czasach nie znał angielskiego.

9

Czemu tyle czasu poświęcili piłkarkom każda się wypowiada, a piłkarze z TOP10 nawet na scenie nie byli xd

0

@Bovciek Za puchar Afryki dostał dużo głosów z krajów afrykańskich.

11

@Lord_Vader Niestety nie od dziś wiadomo, że @Danny Gaucho ma problemy z alkoholem co utrudniało mu przeprowadzić kampanię wyborczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?