DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nice try Fati ładnie chciał to zrobić.
5
ILE? Ile głów musi polecieć na La Rambli przez obrażanie Valverde żeby Bartomeu przejrzał na oczy?
0
Griezmann miał chociaż 2 kontakty z piłką? :D
3
Geniusz Valverde daje nam karnego.
0
@BueN0 Przynajmniej nie gra na sile do Messiego.
5
Mam wrażenie że z meczu na mecz gramy coraz gorzej. #EfetValverde
6
@Mesi12 Po prostu to są kibice a nie sezonowcy ;)
0
My już nawet nie klepiemy bez pomysłu jak za dawnych czasów przed polem karnym rywala po erze Guardioli. My nie potrafimy już nawet utrzymać się przy piłce na połowie rywala.
5
O w tej akcji widać wyraźnie że gdy nie ma Dembele to Semedo nie ma z kim grać. Semedo kompletnie był osamotniony.
0
Fati to zauważyłem że lubi sobie przynurkować jak traci piłkę licząc na faul.
0
@Bykunn Bo Rakitić i tak odejdzie w styczniu albo czerwcu.
1
@Bykunn Vidal słabo gra od pierwszych minut. Lepszy Roberto niż Rakitić o Busquetsie nawet nie będę wspominać.
2
@Colon Dopóki Pochettino będzie w LM z Tottenhamem to go nie wyrzucą.
3
@Encore Że jest gorszy.
78
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/74626991_1972194209550758_399852792308563968_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQnj0d4noJYL7oYYx62qN1szE18yD-dIhtnRBmFa0d5V52c4uC2rxmdz-CaSz3wbEEQ&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=8cbdd0aaab4e831fc87d6201144bf9ba&oe=5E19184E
Tak jest
7
@BarcaInfo Już nie przesadzajmy może Brożek to jest młody talent ale moim zdaniem nie na taką skale.
1
To szybciutko was wyjaśnił, fenomenalny mecz.
16
Dajcie tego Wengera przecież gorzej już być nie może. Kto wie może to będzie strzał w 10 i zostanie na dłużej niż do końca sezonu.
15
Po co był Griezmann kupowany skoro nawet nie wiadomo gdzie ma grać?
2
@KSSniper Dembele też miał bardzo dobrą piłke do Roberto.
0
Niby kolarz a jednak znakomity bramkarz.
2
Busquets ta zwrotność jest przerażająca.
0
Suarezowi by podał ;)
2
Ten komentarz to jakiś żart?XD
1
Dobrze że Messi nie odchodzi z Barcelony za kadencji Bartomeu bo byśmy się stoczyli kompletnie.
0
Test dla Griezmanna jak Francuz sobie poradzi na pozycji Suareza to Luisito nawet nie powinien już wracać na stałe do pierwszego składu.
3
@norbi77 Na razie to jesteśmy liderem więc takie czarne scenariusze są absolutnie bez sensu.
15
Ansu przez to że ma 17 lat to za każdym razem ma chyba notę w górę na start od redakcji, a nie tak to powinno wyglądać.
0
@Phatro 90 poleceń łooo panie.
45
@Janiama Cytując twojego klasyka. Skąd wiesz co robi Dembele, Suarez czy Messi że mówisz że robią co chcą, trenujesz z nimi?