0

Sam był a nikt go nie krył XD

4

Suarez całą połowę parodiuje spotkanie.

10

Ter Stegen jesteś najpiękniejszy.

0

Suarez na wyjazdach w LM hehhe

28

Wchodzi Mbappe w 52 i ładuje hatt-tricka niech ten chłopak nie trafi nigdy do Realu...

0

Mbappe kolejna bramka jeszcze łyknie w przyszłości Ronaldo i Messiego w golach LM jak ominą go kontuzje.

5

Same niespodzianki Atalanta prowadzi to samo Olympiakos, Lokomotiv i Real.

10

Antonella Cavalieri była partnerka Dybali:


"Chodziłam na jego wszystkie mecze. Po ostatnim gwizdku przytulałam, całowałam, mimo że był spocony i zmęczony. Naśladowałam jego cieszynkę po strzelonej bramce. Byłam z nim, kiedy był nikim. Niestety sukces go zniszczył. Sława i inne dziewczyny zrujnowały nasz związek. Pewnego dnia przejrzałam na oczy. Rosnąca popularność Paulo powodowała, że oddalaliśmy się od siebie. Kochałam go. Przeprowadziłam się dla niego z Argentyny do Italii, ale to był koszmar. On widział to inaczej, opowiadał różne historie na temat poznanych kobiet, ale przestałam mu wierzyć. Spakowałam się i odeszłam"
Wypowiedź z 2017 roku.


Młody chłopak do tego pieniądze i popularność potrafią namieszać w głowie. Jakoś mu się nie dziwie tylko za parę lat jak się wyszaleje to pewnie pożałuje. Warto też dodać że od 2017 roku Dybala już nie jest tym samym piłkarzem i obniżył loty.

10

@cyron1 Już bez przesady że Ronaldo nie zasłużył na 30...

0

@daniel32778 Fischera łyknie ale Mullera wątpię.

2

@Mankind Poczekać aż wstanie.

2

@Lola120 wielkie derby

37

To może go przesunąć do 1 składu albo wypożyczyć? Zamiast go kisić w jakieś 3 lidze z drwalami... Gdyby tylko Valverde chciał to znalazłby dla niego minuty.

7

@LuisSalvano Real i Atletico wielokrotnie potracą punkty podobnie jak Barcelona.

3

Warto też dzisiaj zwrócić uwagę na dobrą dyspozycje Umtitiego. Dobrze rozgrywa i czyści wszystko co możliwe w polu karnym.

1

To co robi Busquets to jest kryminał.

2

Cale Trio z golem.

0

Ale pograli teraz.

2

Myślałem że to Fati xd

0

@Homeopata8989 Ostatnio zremisowali z nami 2:2 więc stracić stracą zawsze coś nawet jak zaparkują autobus, a z odrobiną skuteczności i z ofensywną grą mogą nam władować 2 gole jak wcześniej.

0

@Homeopata8989 No i dzięki temu wyciągają wnioski. Skoro murowanie nie jest w ich stylu to po co mają na siłę się męczyć.

0

Dzisiaj masa niedokładnych podań ale Busquets już przebija wszystkich.

0

Co? Diop miał dostać żółtą za ten faul na Suarezie? XD Karny był może w tej pierwszej akcji Messiego sprzed 5-10 minut druga interwencja była czyściutka.

1

Ale masa niedokładności po obu stronach. Dużo niecelnych podań i głupich błędów, nawet Messiemu się zdarzają.

226

Eden Hazard nie otrzymał powołania na dzisiejszy mecz z Mallorca ponieważ po raz czwarty został ojcem.

Na La Rambli tak się śmiali, że gruby, a tu okazało się że w ciąży był.

1

Myślę że w w większości spotkań Barcelony spotykają się naprzeciwko koledzy z reprezentacji i co w tym niezwykłego? :D

26

Tak szczerze to przeraża mnie jak wiele osób ma wyjątkowo problemy z końcówkami -ą -om. np. "osobą" "mężczyzną" itp.

8

@IronSanHybrid U mnie ten problem nie występuje na chrome ani na moblinej.

14

@krzychu1526 Ja to czekam aż głos w sprawie zabierze sam ojciec.

13

Benedykt XVI, wciąż przed Kubicą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?