DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem stawiać że PSG wygra przynajmniej 3 bramkami po kursie prawie 10.0 ale się zawahałem jak zobaczyłem, że bez kluczowych graczy, a szkoda bo jest szansa.
0
Krychowiak gol z Bayerem, rozstrzelał się chłopak.
1
Ter Stegen by to serio obronił ;)
4
@Katalonbar Angielski komentarz zazwyczaj jest bez emocji, taka kultura.
0
@Bartek22 Z Messim czy bez Griezmanna i tak nie było.
1
@BarcaInfo Borussia była lepsza.
1
Odkąd Messi wszedł wszyscy stoją co jest XD
2
Nie istniejemy w 2 połowie.
0
Wow ciekawa teraz pomoc, brawo Valdek że Busi schodzi.
2
@sebasek99 ? 16 latek dostanie z 60 minut czemu ty jeszcze narzekasz?
0
@jeyx77x O Alcacer nie jest wart więcej niż 20 milionów stwierdzone po 45 minutach gry z Barceloną. Gratulacje nagrody na najgłupszy komentarz dzisiaj.
5
Po co kupiliśmy Firpo? XD
2
@Chwytliwy Już na następny dzień powstało, szybko coś ale ta Jola idealnie wpasowana.
0
@FCMichalo Ja tak samo ale byliśmy blisko gdyby tylko Milik wykorzystał tą setkę ehh :D
99
Bolonia przegrywała wczoraj po pierwszej połowie z Brescią 3:1. Podczas przerwy Siniša Mihajlović, trener Bolonii, który nie mógł być na meczu (z powodu białaczki musiał zostać w szpitalu), zadzwonił do szatni aby wygłosić przemówienie dla całej drużyny.
Żaden z piłkarzy nie zdradził dziennikarzowi, co powiedział im trener, ale prawda jest taka, że w drugiej połowie strzelili 3 bramki i wygrali ten mecz 4-3. Wracając po meczu zatrzymali swoj autobus pod szpitalem i wszyscy skandowali imię swojego Trenera, który wyjrzał z okna ze wzruszeniem i do nich pomachał.
1
@msmsms https://www.fcbarca.com/90894-sport-transfer-ansu-fatiego-wywolal-lament-w-sevilli.html
Artykuł
0
@igorski też bym prosił
34
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70800520_2882318741827022_1240772419241639936_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQnUnIB_dCJBJUWyD4OZnZQOohvUIOOy1u2ixYTjvGIEBEYH5LMltqna0InBRsJiHi0&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=5d43b0779c0d3b380ef57f679ff376b0&oe=5E0FAA5A
Messi z Suarezem bez photoshopa.
0
Jaki jest sens rozgrywać mecze w takiej koszykówce o 6-7 miejsca?
2
@socha Przecież to jest błąd kurs na Barce dalej 1.4 bez przesady. Jak Messi nie zagra to pewnie do 1.6 podskoczy.
47
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69845535_1868614839908696_5350335872677969920_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQl0tVF6U0hzBcvSJp3hV0JBNv_tBWilb4Z12v3B-HoHKH2dKULSuTmicqiQANANYJA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=e8ac080cbeae96c4cd7a7003d020bc2c&oe=5E0DA02E
Tak to właśnie jest
5
@Aveiro 20 latek który zjadł całą ligę niemiecką w pierwszym sezonie nie ma szans, żeby kosztował 30-40 mln. Co nie zmienia faktu, że 130 mln za niego to przesada.
1
@Chwytliwy City 250 mln tylko więcej od Utd, a porównajcie sobie w jakich miejscach są teraz te drużyny xd
0
O czym wy mówicie? "Jest piłeczka, nie ma Rakiticia i gramy" Złote motto Valverde.
2
Dobry ten Pazdan taki nie za szybki.
0
San Marino- Belgia 41 minuta 0-0 co jest xd
0
@reloaded Ja kiedyś myłem mydłem zwykłym do tego szczotka jakaś z twardym włosem i wyglądały o wiele lepiej.
0
Zanim Bartomeu skończy kadencje to jeszcze przez 2 lata zdąży syfu niezłego narobić.
23
@SHIBA We Francji połowa to czarnoskórzy więc i tak jakoś mało :D
3
@klopx Oficjalnie: Koniec naboru do nowych klas. Dziewczynka zostanie w 1C, temat wróci pewnie za rok.