0

Miałem stawiać że PSG wygra przynajmniej 3 bramkami po kursie prawie 10.0 ale się zawahałem jak zobaczyłem, że bez kluczowych graczy, a szkoda bo jest szansa.

0

Krychowiak gol z Bayerem, rozstrzelał się chłopak.

1

Ter Stegen by to serio obronił ;)

4

@Katalonbar Angielski komentarz zazwyczaj jest bez emocji, taka kultura.

0

@Bartek22 Z Messim czy bez Griezmanna i tak nie było.

1

@BarcaInfo Borussia była lepsza.

1

Odkąd Messi wszedł wszyscy stoją co jest XD

2

Nie istniejemy w 2 połowie.

0

Wow ciekawa teraz pomoc, brawo Valdek że Busi schodzi.

2

@sebasek99 ? 16 latek dostanie z 60 minut czemu ty jeszcze narzekasz?

0

@jeyx77x O Alcacer nie jest wart więcej niż 20 milionów stwierdzone po 45 minutach gry z Barceloną. Gratulacje nagrody na najgłupszy komentarz dzisiaj.

5

Po co kupiliśmy Firpo? XD

2

@Chwytliwy Już na następny dzień powstało, szybko coś ale ta Jola idealnie wpasowana.

0

@FCMichalo Ja tak samo ale byliśmy blisko gdyby tylko Milik wykorzystał tą setkę ehh :D

99

Bolonia przegrywała wczoraj po pierwszej połowie z Brescią 3:1. Podczas przerwy Siniša Mihajlović, trener Bolonii, który nie mógł być na meczu (z powodu białaczki musiał zostać w szpitalu), zadzwonił do szatni aby wygłosić przemówienie dla całej drużyny.


Żaden z piłkarzy nie zdradził dziennikarzowi, co powiedział im trener, ale prawda jest taka, że ​​w drugiej połowie strzelili 3 bramki i wygrali ten mecz 4-3. Wracając po meczu zatrzymali swoj autobus pod szpitalem i wszyscy skandowali imię swojego Trenera, który wyjrzał z okna ze wzruszeniem i do nich pomachał.

0

@igorski też bym prosił

0

Jaki jest sens rozgrywać mecze w takiej koszykówce o 6-7 miejsca?

2

@socha Przecież to jest błąd kurs na Barce dalej 1.4 bez przesady. Jak Messi nie zagra to pewnie do 1.6 podskoczy.

5

@Aveiro 20 latek który zjadł całą ligę niemiecką w pierwszym sezonie nie ma szans, żeby kosztował 30-40 mln. Co nie zmienia faktu, że 130 mln za niego to przesada.

1

@Chwytliwy City 250 mln tylko więcej od Utd, a porównajcie sobie w jakich miejscach są teraz te drużyny xd

0

O czym wy mówicie? "Jest piłeczka, nie ma Rakiticia i gramy" Złote motto Valverde.

2

Dobry ten Pazdan taki nie za szybki.

0

San Marino- Belgia 41 minuta 0-0 co jest xd

0

@reloaded Ja kiedyś myłem mydłem zwykłym do tego szczotka jakaś z twardym włosem i wyglądały o wiele lepiej.

0

Zanim Bartomeu skończy kadencje to jeszcze przez 2 lata zdąży syfu niezłego narobić.

23

@SHIBA We Francji połowa to czarnoskórzy więc i tak jakoś mało :D

3

@klopx Oficjalnie: Koniec naboru do nowych klas. Dziewczynka zostanie w 1C, temat wróci pewnie za rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?