0

@Phatro Chyba Gerard Romero dziennikarz na twiterze.

0

Benzema jaka dobitka XD

1

@Rewolucja123 Kto go tak nazywa? Nie widziałem takich komentarzy. Na pewno jest ostatnim zawodnikiem La Masi, który zrobił karierę na miarę piłkarza Barcelony.

0

Zmiennicy zrobili robotę.

21

Orłowskiego słuchać się nie da to jakie głupoty gada jest niepojęte.

0

Nie było kontaktu hehe.

0

@barcelonaLM To jeszcze z 2-3 miesiące z Valverde i mu się odechce.

2

@Kris_Barca A co ma zrobić jak coś zrobił sobie z kostką? Wstać i biegać? XD

0

16 latek czyżby nas uratuje?

0

Pytanko do La Rambli
https://www.strawpoll.me/18570103

0

@Marcel99 Mało mnie interesuje obecnia ta zamora możemy wygrywać wszystkie mecze nawet po 5:3.

2

33 minuta nawet strzału nie oddaliśmy...

0

Dobre krycie 3 piłkarzy kryło tego samego zawodnika.

7

@Konias4318 Neymar obecnie nawet 5 najlepszym piłkarzem nie jest, a ty gadasz o trzecim.

1

@bartoszekkk Na twoim avatarze, a gdzie?

1

@Ermitano Zdecydowanie to ostatnie. Cenie sobie spokój w życiu i świadomość że niczego mi nie zabraknie. Mógłbym mieć wymarzoną dziewczynę pod każdym względem a i tak nie byłbym szczęśliwy myśląc jak przeżyć do następnej wypłaty.

0

@Ermitano Nie bo nie spełniłem się jeszcze finansowo, a to jest dla mnie najważniejsze.

0

@Krystek9318 Śmieszne że tak sobie mówi otwarcie o negocjacjach, a to że Dembele się zgodził w razie czego do PSG, a to że Barcelona złożyła oficjalną ofertę dopiero 27 sierpnia.

1

@Baaarca95 Za kilka lat Ter Stegen będzie miał 30 lat czyli spokojnie 3-4 lata jeszcze pogra, więc nie będzie żałować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Skoro Roberto już oficjalnie przesunięty do pomocy to serio trzeba się pozbyć kogoś z dwójki Vidal-Rakitić. Przecież mamy jeszcze De Jonga, Roberto, Alenie, Busiego, Arthura. Wolałbym żeby to był Rakitić bo jeszcze 40mln można byłoby za niego wyciągnąć, a taki walczak jak Vidal się przyda.

1

@Krecinho Dałbym Pique za Lengleta. Pique i Umiti nie jadą na kadrę w przeciwieństwie do Lengleta to teraz mogą sobie pograć.

3

@MJ45 XDDD rozbawiłeś mnie chłopie.

0

@danio1899 Daj się wyszaleć chłopakom ostatnie dni wakacji w końcu.

4

@Maciek069 Neymar od 2 sezonów nawet w TOP 5 nie jest, więc nie wiem o czym w ogóle mówimy.

6

@V e B 96 Z Neymarem by było tak. Wróciłby pograłby 2 tygodnie połamał, aż do urodzin siostry, wróciłby i połamał do końca sezonu jak to w ostatnich 2 sezonach bywało.

0

@Maciek069 Po co tracić młodego perspektywicznego gracza i 170 mln za jakąś gwiazdeczkę zbędną z Brazylii?

1

Kraje bez klubu w grupie LM/LE w ostatnich 3 sezonach:
Polska, Gibraltar, Wyspy Owcze, Estonia, Litwa, Łotwa, Andora, Kosowo, Irlandia Płn, Czarnogóra, Gruzja, Walia, Armenia, Irlandia, Finlandia, Islandia, BiH, Malta, San Marino
Dokąd zmierzamy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Pięknie wejść w nocy na LR po całym dniu nieobecności. Pierwsze 10 komentarzy, a tu jedni dementują drugich. Ktoś poda że PSG akceptuje ofertę za chwile ktoś wkleja info, że jednak odrzucają. W 3 minuty dowiedziałem się tyle co wy przez cały dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?