0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Serio Rafinha? Jego do końca sierpnia pewnie nie będzie.

1

@kamilos1214 W Norwegii idzie odłożyć bez problemu rocznie 60 tysięcy.

0

@_catalan Ostatnie 3 miesiące dla Alissona
Czerwiec- LM
Lipiec- CA
Sierpeń- SPE

Złota piłka dla Alissona!

8

@ViscaBarca123 Jeśli sporo to jestem za wprowadzeniem przy rejestracji testów na iloraz inteligencji.

9

@kkbarca Ale bym obejrzał jutro taki mecz Barcy z komentarzem Wolskiego i Orłowskiego.

1

@Naturopata Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyceniają go na 200 ale mogą się zgodzić na 100mln+ jacyś zawodnicy.

0

Kogo byście widzieli w TOP 3 ZP za Messim i VVD.

11

@fcbarcafan19 Tak sobie to tłumacz jesteś zaślepiony transferem Neymara.

2

@BaroPodertos Pewnie jak zawsze wytypuje parę kolejek a potem zapomnę.

0

@inViNcibl3 A teraz pokaż jego piosenka taką z 2019 roku xd

0

@lukasik17 Bardziej taki Disco Rap.

14

Śmieszne, że ludzie śmieją się z Disco polo, a potem słuchają takiego tymka jak to jest praktycznie to samo xd

0

@antylegionista Nie jest piękna bo media straszą że wróci i damy za niego około 250mln.

7

@skubi99 Osobiście chciałbym De Jong- Arthur- Cou ale taki nie wyjdzie.

0

@rayr To że Messi nie zagra od pierwszej minuty jest pewne, za mało treningów po powrocie.

4

@Encore Pierwszy sezon jest u mnie w topce ale z sezonu na sezon pochyła w dół i przez to nie cenię tego serialu aż tak bardzo.

0

@masik86 Bo gdy grał R10 to media jeszcze nie były aż tak rozwinięte.

0

@MikeBajson Tak pewnie podzieli szatnie.

0

@Kamill10 Nie wyobrażam sobie nie czyścić języka, a tym bardziej po takim mleku gdy coś na języku zostanie. Na języku jest o wiele więcej bakterii niż na zębach.

5

@Skaramuczi Ja oddzielnie czyszczę język oddzielnie zęby nie wiem jak ty to robisz że myjąc górne zęby myjesz też język xd

3

@Maciek069 Ta Cou 20 mln Rakitić 10 mln a Neymar 300 od razu XD

0

@patrykzmc2000 Ałaa jak to boli 250 mln. Oby to była plotka.

4

@SeeleyBooth Telefon podczas jazdy i cyk dzwonie na policje.

11

Nie chce Neymara ale jeśli damy za niego kwotę powyżej 200 mln euro to zaboli jeszcze bardziej.

0

@IronSanHybrid To teraz musi pokazać, że warto go było zostawić.

3

Eksperci poniżej jakbyście nie wiedzieli to nie wypożyczymy go i nie sprzedamy po sezonie za 30 mln bo za rok to on odejdzie za darmo bo mu się kontrakt skończy.

4

Nadziei w nim raczej aż tak dużej nikt nie pokłada to może tylko i wyłącznie działać na jego korzyść bo nie ma żadnej presji.

28

@Danny Gaucho La Rambla zadecyduje.

4

@Homeopata8989 Widać kto jest bardziej szklany - detale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?