DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serio Rafinha? Jego do końca sierpnia pewnie nie będzie.
1
@kamilos1214 W Norwegii idzie odłożyć bez problemu rocznie 60 tysięcy.
0
@_catalan Ostatnie 3 miesiące dla Alissona
Czerwiec- LM
Lipiec- CA
Sierpeń- SPE
Złota piłka dla Alissona!
8
@ViscaBarca123 Jeśli sporo to jestem za wprowadzeniem przy rejestracji testów na iloraz inteligencji.
9
@kkbarca Ale bym obejrzał jutro taki mecz Barcy z komentarzem Wolskiego i Orłowskiego.
1
@Naturopata Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyceniają go na 200 ale mogą się zgodzić na 100mln+ jacyś zawodnicy.
0
Kogo byście widzieli w TOP 3 ZP za Messim i VVD.
11
@fcbarcafan19 Tak sobie to tłumacz jesteś zaślepiony transferem Neymara.
2
@BaroPodertos Pewnie jak zawsze wytypuje parę kolejek a potem zapomnę.
0
@inViNcibl3 A teraz pokaż jego piosenka taką z 2019 roku xd
0
@lukasik17 Bardziej taki Disco Rap.
14
Śmieszne, że ludzie śmieją się z Disco polo, a potem słuchają takiego tymka jak to jest praktycznie to samo xd
0
@antylegionista Nie jest piękna bo media straszą że wróci i damy za niego około 250mln.
7
@skubi99 Osobiście chciałbym De Jong- Arthur- Cou ale taki nie wyjdzie.
0
@rayr To że Messi nie zagra od pierwszej minuty jest pewne, za mało treningów po powrocie.
4
@Encore Pierwszy sezon jest u mnie w topce ale z sezonu na sezon pochyła w dół i przez to nie cenię tego serialu aż tak bardzo.
0
@masik86 Bo gdy grał R10 to media jeszcze nie były aż tak rozwinięte.
0
@MikeBajson Tak pewnie podzieli szatnie.
0
@Kamill10 Nie wyobrażam sobie nie czyścić języka, a tym bardziej po takim mleku gdy coś na języku zostanie. Na języku jest o wiele więcej bakterii niż na zębach.
5
@Skaramuczi Ja oddzielnie czyszczę język oddzielnie zęby nie wiem jak ty to robisz że myjąc górne zęby myjesz też język xd
3
@Maciek069 Ta Cou 20 mln Rakitić 10 mln a Neymar 300 od razu XD
0
@patrykzmc2000 Ałaa jak to boli 250 mln. Oby to była plotka.
4
@SeeleyBooth Telefon podczas jazdy i cyk dzwonie na policje.
11
Nie chce Neymara ale jeśli damy za niego kwotę powyżej 200 mln euro to zaboli jeszcze bardziej.
0
@IronSanHybrid To teraz musi pokazać, że warto go było zostawić.
3
Eksperci poniżej jakbyście nie wiedzieli to nie wypożyczymy go i nie sprzedamy po sezonie za 30 mln bo za rok to on odejdzie za darmo bo mu się kontrakt skończy.
4
Nadziei w nim raczej aż tak dużej nikt nie pokłada to może tylko i wyłącznie działać na jego korzyść bo nie ma żadnej presji.
28
@Danny Gaucho La Rambla zadecyduje.
4
@Homeopata8989 Widać kto jest bardziej szklany - detale.