0

Mundial 2022 czeka z Argentyną ale Simeone jest najlepiej obecnie opłacanym trenerem na świecie wątpię, że odejdzie z Atletico.

0

@Cave Ja mogę się zając Tokio bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kvothe07 Cena adekwatna do koszulki żadna mi to promocja.

2

PKO BP Ekstraklasa XD teraz zauważyłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oficjalnie: 3 sezon Domu z Papieru wystartował La Ramblo szykuj się o pytania gdzie obejrzeć!

16

@IronSanHybrid Nawet głos ma idealny do tego.

3

@Boberson Rozbawiło mnie to ogolił xd

6

Najpierw będzie się sądził z Bartomeu w sądzie. a potem ten miałby go ściągnąć do Barcelony? Skoro mu tak zależy na tej Barcelonie to czemu jeszcze tego pozwu nie wycofał, czyżby czekał do ostatniego momentu aż transfer do Barcy będzie na ostatniej prostej bo tak pozew zostanie jeśli go nie kupimy? Oh nie Neymar przecież zrobił tylko "mały" błąd przechodząc do PSG to tylko człowiek!111!

2

@kenneth99 W komentarzach na twitterze gorzej niż na La Rambli.

4

@Jacu327 Liga to nie wszystko. Liczy się też styl, stawianie na młodych czy wyniki w LM. Gramy "defensywniej" niż zawsze, brzydko dla oka, a do tego dochodzą kompromitacje w LM to mistrzostwo Hiszpanii tego nie zakrywa.

20

@Veb1233 "Otoczenie Malcoma twierdzi, że nie chce odejść, a to klub chce go sprzedać. SER"

No dobra wyjątkowo uwierzę Helenie :D

https://www.jornadaperfecta.com/blog/wp-content/uploads/2019/02/CwCPMAYWIAA7MHt.jpg

4

@Skaramuczi Ja tam widzę u niego lekki uśmiech i dumę :D

16

@Misugi14 Zdecydowanie Messi.

2

@dominikb Koeman wyraźnie dawał znać, że byłby wstanie zrezygnować z trenowania reprezentacji Holandii. Na pewno jakieś nazwisko lepsze od Valverde by się znalazło.

15

Puig to przyszłość ale myślę, że dla Valverde to nie ma znaczenia jak zostanie w tym klubie jeszcze 1-2 sezony. W początkowych latach kariery zawodnika bardzo duże znaczenie odgrywa trener oby za rok przytrafił się ktoś kto wyciągnie 110% z potencjału Puiga.

0

@snoopdegie Ta Klauzula jest wysoka. W przyszłym sezonie będzie można go kupić za aż 150mln i z sezonu na sezon klauzula będzie rosła.

2

@KSSniper Dokładnie ja kompletnie nie interesuje się koszykówką i jakbyś kazał mi wymienić pierwszego koszykarza jaki przychodzi mi do głowy to byłby Jordan, a potem dopiero Lebron.

7

@Mario96w Nie no bez przesady, jednak wizji gry czy balansu ciała nie da się tak łatwo wyćwiczyć. Wiadomo że z roku na rok poziom jednak będzie się podnosił.

0

@18wojtek99 Przez te parę lat dużo się może zdarzyć i nie ma co patrzeć czy ktoś zdominuje jak oni.

9

@Pogba Chyba miesięcznie chciałeś napisać xd

3

@kordyl1010 A jaki jest sens pisania ":D"?

0

@Pogba Może nic Ci nie dolega, nie dziękuj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

"Jeśli Neymar się skupi i będzie kontynuować swoją pracę to wygra to wszystko, co Messi i Cristiano Ronaldo już wygrali"~ Claudio Taffarel.

Chyba zapomniał że Neymar nie ma 20 lat. On nawet 1/4 już nie osiągnie tego co Ronaldo lub Messi. 1 Złota Piłka to max na co go będzie stać i to też przy dobrych wiatrach.

4

@dzagos To niech zrobią sobie rok przerwy Ci co się nie dostali hehe

1

@TheKoziol Jakiego Malcoma? Mamy Griezmanna i Dembele na jego pozycję i to w pełni wystarczy od biedy jest Cou, który może się przebudzi w przyszłym sezonie. Każdy popełnia błędy? Gdyby on po prostu sobie odszedł to bym to zrozumiał ale narobił takiego syfu odchodząc, że nie chce tej brazylijskiej gwiazdeczki widzieć więcej w koszulce Barcy. Splunął na ten klub, a wy mówicie że to deszcz spadł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?