11

@Tom0VeB "7. Nie otwieraj gęby bo ciepło dostaje się do żołądka następnie do odbytu"
Mądrego aż dobrze posłuchać.

0

@LuckyFCB A liczysz że nie mamy obecnie LO i rezerwowego bramkarza.

0

@Danny Gaucho A on to po co znowu tutaj jako 4 stoper? To już lepiej zostawić Toidibo.

9

Komentarz usunięty

3

Na co wy czekacie na konferencje Verrattiego? Co jakiś program może wiedzieć? Mam rozumieć że zamiast Juve wystosować oficjalny komunikat pozyskania De Ligta to zrobi to przez jakiś marny program?XD

5

@fajny_football No i co takie czasy, a 20 lat temu piłkarze nie prowadzili się tak zdrowo, duża część nadużywała alkoholu i papierosów.

18

@Katalonczyk1995 Kłótnia dwóch przedszkolaków i poziom humoru skierowany do przedszkolaków.

0

Jeśli musielibyście wybrać to 100mln+Cou za Neymara czy 150+Semedo?

38

Kupić teraz za około 30 mln i po sezonie sprzedać za 10, cała Barcelona :)

5

@Serek Powiedział lat, a nie cm.

1

@Deraxium ? Oj ten Messi to wspaniały. Bez przesady nie widzę szaleńczego pressingu ze strony Messiego, a super wybitnego meczu też nie rozgrywa.

1

Aguero, jego gra to mem

6

Aguero jak zwykle cieniuje w Argentynie.

0

@Socjopata Nie to że się stęskniłem ale jeśli mamy zostać po sprzedaży Semedo z Roberto i Wague to wolałbym zamiast Hiszpana Alvesa.

4

@Borneo Roberto już ponad 2 sezony jakoś gra... Dani gorzej nie zagra.

0

@Madridista_PL Żaden transfer nie jest pewny gdy jakiś zawodnik gra w PSG tak łatwo od szejka się nie odchodzi.

0

@MarcinVeB4 O boże

26

Jakby odszedł Semedo to czemu nie? Roberto przesunąć do pomocy, a na PO Wague z Alvesem. Sporo by się chłopak mógł jeszcze nauczyć od Daniego na treningach.

0

@Mario96w W pół roku potrafiłem osiągnąć 10kg czystych mięśni jako ektomorfik (zmasować 15 i potem zredukować 5). Tylko chodzi o to że przez to że nim jestem cechuje się np. chudszymi przedramionami ;)

2

@Mario96w Tyle co chciałem urosnąć na razie to cel osiągnąłem tylko przez wzrost i budowę ektomorfika jest ciężej.

1

Ale genetyka jeśli chodzi o muskulaturę jest niesprawiedliwa.

0

@deyna2018 Szczerze to nigdzie xd

3

@Chwytliwy Kupili Mendyego bo Marcelo obniżył loty i jest już słaby. Powiedz mi kogo Real miał na LO gdy Marcelo był w TOP3 lewych obrońców na świecie? Gdyby Brazylijczyk dalej był w formie Mendyego w Realu byśmy nie zobaczyli.

0

@martin86 Przecież Ibra sam w wywiadach mówił, że Pep nie był fer w stosunku do niego, a Szwed o Messim wypowiada się w samych superlatywach, twoja teoria upada.

9

@Chwytliwy Przecież Alby nikt nie wygryzie przez jeszcze najbliższe 2 lata, więc Luis nie byłby złym wyborem.

0

De Ligt+Griezmann czy sam Neymar kogo byście wybrali?

1

@l0Messini Na tym forum 99% to mężczyźni więc oczywiste jest że w takiej miażdżącej przewadze znajdzie się więcej osób mniej inteligentnych.

5

@Michalowsky99 "Kobiety są słabsze, mniej silne, ale za to są mądrzejsze"
Mądrzejsze? Wiesz za ile % wynalazków odpowiadają mężczyźni? Jest to grubo ponad 90%.

0

@Barca1922 Sobota wieczór nic nie planowałem to czemu sobie nie pooglądać i się pośmiać.

8

Medusa widać że ma jakieś pojęcie w tym parterze. Publiczność w szoku chyba dopiero teraz się dowiedzieli że w mma można robić dŹwignie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?