5

@klopx Co z tego że je nakarmie jak na następny dzień znowu będą głodne :D

0

@Coutinho123 Tak może rozpocząć szkolenia wcześniej ale egzamin chyba będzie mógł dopiero 1 października zdawać. Dokładnie to 3 miesiące przed urodzinami może się zapisać na kurs czyli 24 czerwca odpada.

0

@Theodore_Bagwell Dobre pytanie wydaje mi się że nie.

1

Też rozpoznajecie większość użytkowników po avatarach, a nie nickach?

0

@MarioVeB! wróżbita Maliś*

13

A tu cyk za 2 lata Kubo strzela nam bramkę w El Clasico i zostaje MVP spotkania, a Bartomeu się cieszy bo przez ten czas zaoszczędził 2 miliony na pensji Japończyka :D

2

@erykkanciano1233 Zależy od firmy jedna będzie miała dobry smak truskawkowy a niedobry ciasteczkowy, a inna odwrotnie.

0

@MarioVeB! XD pewnie wszyscy uciekną i się zbuntują bo mniej zarabiają.

2

@ViscaBarca123 Płacą wszystkim zawyżone pensje np. taki Dembele 11 mln na start, a nie są w stanie dać Kubo 1 mln za sezon gry? Ten zarząd to kompromitacja. Pograłby 2-3 sezony jakby nie zapowiadał się tak dobrze to trudno 2-3mln to są grosze dla takiego klubu jak Barcelona.

2

@Kamiloza91 Ta Argentyna-Kolumbia to takim 0-0, 1-0 śmierdzi.

47

"Rzekoma lista żądań Mbappe" która przedstawił jakiś szmatławiec, szybciutko wyjaśnił
http://s7.tvp.pl/images2/7/b/5/uid_7b52c608e4f4cf767c180de4e626bde31560355516491_width_943_play_0_pos_0_gs_0_height_0.jpg

0

@Michael_20 Ma dopiero 41 lat i mnóstwo lat kariery trenerskiej przed sobą ma spore doświadczenie jak na ten wiek co może zaprocentować w przyszłości.

1

@Kacper1432 Oblak niedoceniony? Obecnie to jest najwięcej warty bramkarz na świecie. Lewandowski po części sam jest sam sobie winien bo gra w Bayernie co innego gdyby grał w La Liga lub PL.

0

@michal26 Moderatorzy mówili, że pracują nad tym i będzie w niedalekiej przyszłości.

1

@sprajtex "Ostatnio (3 miesiące) nie byłem na bieżąco z Barcą i chciałbym się dowiedzieć jak to z nim jest."
Leczył kontuzje to tyle na temat tego czego nie wiedziałeś. Pozostało czekać na nowy sezon to będzie jego ostatnia szansa żeby przekonać wszystkich że zasługuje tu grać.

1

@Nano22 Neymar zachował się 5 razy gorzej od Griezmanna, a ma więcej zwolenników od Francuza.

6

@Rewolucja123 Co jest Rewolucjocepcja.

3

@michal26 Suarez ostatnio to jest top przy dobrych wiatrach przez pół sezonu bo przez drugie pół kopie się po czole.

0

@th@les Nawet tam piszą Valverde out xd

1

@Katalonbar 2 razy większe nadzieje pokładam w Wague niż Emersonie
@Azi o 3 sekundy szybszy gratulacje

0

@khris Niektórzy to już całkiem na głowę upadli po tych dwóch ostatnich wpadkach w LM. Barcelona to wciąż jeden z faworytów do wygrania Ligi mistrzów, na pewno mamy większe szanse niz PSG.

6

Urugwaj faworytem moim zdaniem.

0

@Michael_20 Zagra na mundialu nawet jak Argentyna przegra wszystkie mecze w CA bo to będzie jego ostatni turniej reprezentacyjny.

0

@Rewolucja123 W jednym meczu np. taki Pedro wystąpił na pozycji prawego obrońcy to już oznacza że ma tam grać?

0

@LeoMessi1994 Nie wiem

12

@FC1899Barca O tak Dembele na wahadle harujacy w defensywie tego potrzebujemy :))

2

@l0Messini Co chcesz powiedzieć przez "prawdziwe problemy" jakiś przykład podaj.

24

Kurła ile bym dał teraz za takie 20 stopni na dworze.

4

@Sapos93 Bez Messiego wciąż bylibyśmy pierwsi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?