DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@klopx Co z tego że je nakarmie jak na następny dzień znowu będą głodne :D
0
@Coutinho123 Tak może rozpocząć szkolenia wcześniej ale egzamin chyba będzie mógł dopiero 1 października zdawać. Dokładnie to 3 miesiące przed urodzinami może się zapisać na kurs czyli 24 czerwca odpada.
0
@Theodore_Bagwell Dobre pytanie wydaje mi się że nie.
1
Też rozpoznajecie większość użytkowników po avatarach, a nie nickach?
0
@MarioVeB! wróżbita Maliś*
13
A tu cyk za 2 lata Kubo strzela nam bramkę w El Clasico i zostaje MVP spotkania, a Bartomeu się cieszy bo przez ten czas zaoszczędził 2 miliony na pensji Japończyka :D
2
@erykkanciano1233 Zależy od firmy jedna będzie miała dobry smak truskawkowy a niedobry ciasteczkowy, a inna odwrotnie.
0
@MarioVeB! XD pewnie wszyscy uciekną i się zbuntują bo mniej zarabiają.
2
@ViscaBarca123 Płacą wszystkim zawyżone pensje np. taki Dembele 11 mln na start, a nie są w stanie dać Kubo 1 mln za sezon gry? Ten zarząd to kompromitacja. Pograłby 2-3 sezony jakby nie zapowiadał się tak dobrze to trudno 2-3mln to są grosze dla takiego klubu jak Barcelona.
2
@Kamiloza91 Ta Argentyna-Kolumbia to takim 0-0, 1-0 śmierdzi.
47
"Rzekoma lista żądań Mbappe" która przedstawił jakiś szmatławiec, szybciutko wyjaśnił
http://s7.tvp.pl/images2/7/b/5/uid_7b52c608e4f4cf767c180de4e626bde31560355516491_width_943_play_0_pos_0_gs_0_height_0.jpg
0
@Michael_20 Ma dopiero 41 lat i mnóstwo lat kariery trenerskiej przed sobą ma spore doświadczenie jak na ten wiek co może zaprocentować w przyszłości.
1
@Kacper1432 Oblak niedoceniony? Obecnie to jest najwięcej warty bramkarz na świecie. Lewandowski po części sam jest sam sobie winien bo gra w Bayernie co innego gdyby grał w La Liga lub PL.
0
@michal26 Moderatorzy mówili, że pracują nad tym i będzie w niedalekiej przyszłości.
1
@sprajtex "Ostatnio (3 miesiące) nie byłem na bieżąco z Barcą i chciałbym się dowiedzieć jak to z nim jest."
Leczył kontuzje to tyle na temat tego czego nie wiedziałeś. Pozostało czekać na nowy sezon to będzie jego ostatnia szansa żeby przekonać wszystkich że zasługuje tu grać.
1
@Nano22 Neymar zachował się 5 razy gorzej od Griezmanna, a ma więcej zwolenników od Francuza.
6
@Rewolucja123 Co jest Rewolucjocepcja.
3
@michal26 Suarez ostatnio to jest top przy dobrych wiatrach przez pół sezonu bo przez drugie pół kopie się po czole.
0
@th@les Nawet tam piszą Valverde out xd
1
@Katalonbar 2 razy większe nadzieje pokładam w Wague niż Emersonie
@Azi o 3 sekundy szybszy gratulacje
0
@khris Niektórzy to już całkiem na głowę upadli po tych dwóch ostatnich wpadkach w LM. Barcelona to wciąż jeden z faworytów do wygrania Ligi mistrzów, na pewno mamy większe szanse niz PSG.
6
Urugwaj faworytem moim zdaniem.
0
@Michael_20 Zagra na mundialu nawet jak Argentyna przegra wszystkie mecze w CA bo to będzie jego ostatni turniej reprezentacyjny.
0
https://www.facebook.com/kexxoffical/videos/2038405936454877/
ZŁOTO XDDDD
0
@Rewolucja123 W jednym meczu np. taki Pedro wystąpił na pozycji prawego obrońcy to już oznacza że ma tam grać?
0
@LeoMessi1994 Nie wiem
12
@FC1899Barca O tak Dembele na wahadle harujacy w defensywie tego potrzebujemy :))
2
@l0Messini Co chcesz powiedzieć przez "prawdziwe problemy" jakiś przykład podaj.
24
Kurła ile bym dał teraz za takie 20 stopni na dworze.
4
@Sapos93 Bez Messiego wciąż bylibyśmy pierwsi xd