2

Kto chce ten chce. 

1

@Witekk10 To są tylko młodziki Cristiano chociaż biologicznie ma 18 lat to nie gra tam. Nie ma się z czego cieszyć panowie.

0

@cules100pro Kontuzjowany od grudnia.    

9

Cech pomimo wieku dalej klasa światowa. 

0

@Criss18Barca Arsenal też nie musi bo to jest klub na ligę europy.

21

Tylko nie Neymar po tym co zrobił... Ile bym dał za takiego Mbappe. 

3

@daniel32778 Nie widzę sensu walczyć o dziewczynę skoro dała mu już sygnał że nie jest w jej typie. 

1

3x nie dziękuje. Specjalnie przedłużał odejście żeby zgarnąć jeszcze w sierpniu bonus z kontraktu od Barcy, a potem po sądach ciągał. 

6

@pienaar Messi nie będzie trenerem XD Nie każdy piłkarz po skończeniu kariery musi trenować

0

@Danny Gaucho Co z Drągowskim? 

5

@QUNJ To że w lidze angielskiej są większe pieniądze to nikogo nie dziwi. Szacunek że kluby spoza TOP4 La Ligi nie odstają pomimo takiej przepaści finansowej. 

1

@kubix05 Tak to obklejałem szafki, a na ścianach wisiały plakaty, zbierało się piłkarzy Barcelony z BravoSport.

2

@Alan985 Podobno michał gumę złapał w rowerze i nieco się spóźni, cierpliwości. 

0

@marcin000019 Padem graj. 

8

@Janiama Wystawiając Busquetsa, Rakiticia i Vidala w 1 składzie do stylu Guardioli się nie zbliży.

26

Szkoda że akurat musiał trafić na Valverde na ławce, może przygoda w jego wymarzonym klubie potoczyłaby się wtedy inaczej. 

0

@aras17_VeB Tiaa stworzył potwora z City żeby teraz odejść do Juve. Mówił w wywiadach że nigdzie się nie rusza.

0

@KamQiX Mi tam pomaga F3 i wtedy sobie mogę wpisać Griezmann jedyny minus to że pokaże mi komentarze te co mam rozwinięte. 

5

@kewin Tylko MŚ kobiet pewnie były za grosze, a Copa America sporo droższe, szkoda.

0

@Kurkmen A powiesz ile masz lat? Bo jeśli około 20 to co druga osoba w tym wieku nie ma celu w życiu, więc nie masz się czym jeszcze przejmować. 

9

@Kurkmen Twoim celem są pieniądze dlatego chodzisz do pracy. Widzisz jak szybko Ci pomogłem. 

0

@Dejwol No właśnie to jest jeden z seriali, który z sezonu na sezon jest coraz lepszy. W przeciwieństwie np. do takiego Skazanego na śmierć który z sezonu na sezon jest coraz gorszy. 

0

Borussia to za chwilę zostanie bez żadnych piłkarzy, wszyscy ich wykupują.

0

@Dejwol Obejrzałeś wszystkie sezony BB, czy jak?

0

@Kubox Nie oglądam za dużo bundesligi to wole się nie wypowiadać czy bym go widział. 

0

@Kubox Za 25 mln to obecnie żadne ryzyko nawet jak nie wypali przez 2 sezony to sprzedadzą go za tą samą cenę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pawelec7  O panie co tu się stało edytuj to jakoś :D 

14

Niby fajnie, że nie trzeba odświeżać strony bo komentarze pokazują się same ale żeby zobaczyć nowe odpowiedzi na komentarze to stronę jednak trzeba odświeżyć całą. Warto może jednak wprowadzić to kółeczko do odświeżania koło aktualnie Tiki-taki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?