DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ddanioofcb Nie czaje
13
@Criss18Barca Widać widać
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/64917206_1162875300582500_3174995023846440960_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=59d2abc87cf2a21d812cc10f7be2bf65&oe=5D7A38D4
4
Niby chce De Ligta ale nie kosztem Umtitiego. Szkoda że chłopak nie wypalił 2 lata później gdy Pique już prawdopodobnie by się żegnał albo był rezerwowym.
1
@Grubson06 XDDD Mam rozumieć że każdy z nich w takim razie jest warty 30 mln xd bo więcej za Neymara bym nie dał.
2
@HanysUF A tam Mine, Mascherano odkupić!!11!
12
Jestem przeciw transferowi Neymara ale jeszcze jak dadzą za niego więcej niż 222 mln to będzie po prostu śmieszne i kolejna kompromitacja zarządu.
7
@ViscaBarca123 Milion więcej w kieszeni Bartomeu hehe
0
@matelkoveb Wolałbym gdzieś upchnąć Roniego niż Neymara.
7
@Dillu Uważaj bo Isco wielki fan Barcy zostanie zawodnikiem Realu. Uważaj bo Modrić wielki fan Barcy zostanie zawodnikiem Realu, a nie wait.
1
@PeteR10 Haha ty widziałeś grę Asensio w tym sezonie? Zdecydowanie bardziej bym wolał wymianę Ceballos-Messi ;)
0
@Aerox To niech Real sobie go wygra szkoda 200 mln i następnych ponad 20 na pensję.
0
@Szklaner Oby oby
4
25 stopni dzisiaj zamiast 35 zbawienie.
1
@barcanawieki Nie ma zbytnio sposobów, to twój pierwszy raz będzie? Może jedynym sposobem jest mówienie jak najmniejszej ilości osób że ma się egzamin. Stres będzie może przez pierwsze 5 minut jazdy potem będzie już dobrze ;)
0
Na prawdę mamy mocną kadrę na tym turnieju.
3
@Rewolucja123 Skończył karierę reprezentacyjną i bardzo dobrze że go nie ma :)
0
Dobranoc wszystkim
33
Stoperzy Kolumbi po 190 cm, a oni wrzucają na Aguero XD
0
@Encore Nie wiem ale gorzej od Di Mari nie da się zagrać.
1
To pudło Higuaina w 92 minucie i przestrzelenie karnego xd
77
City kupiło 14-latka z Boltonu. Jakie to ma znaczenie?
Klub jest aktualnie w trudnej sytuacji finansowej, a on był do wyjęcia za darmo i tak za niego zapłacili żeby wspomóc Bolton.
20
Dzisiaj nic nie widziałem na La Rambli o upałach to ja napiszę, ale gorąc.
0
@SeeleyBooth Chłop mówił że wody nie ma bo silnik jakiś padł
0
@Chwytliwy Co chwilę przygody na tym podlasiu widzę.
1
@GeraltzKatalonii To właśnie dlatego był 3 razy z rzędu MVP spotkania gdyby tylko w Barcy mógł grać z taką Boliwią albo Hondurasem :/
1
Fajną fryzurkę ma Messi na tym zdjęciu.
3
@GeraltzKatalonii Coutinho w Barcelonie z możliwie najsłabszą drużyną La Ligi nie błyszczy.
0
@kerouac W skrócie chciał powiedzieć, że klub stawia ponad wszystko.
4
@Colon Xiaomi lepszy
0
@Wilczeq A to nie ma go przez to że redakcja usunęła jego przetłumaczony wywiad z Wague? :D