0

@ddanioofcb Nie czaje

4

Niby chce De Ligta ale nie kosztem Umtitiego. Szkoda że chłopak nie wypalił 2 lata później gdy Pique już prawdopodobnie by się żegnał albo był rezerwowym.

1

@Grubson06 XDDD Mam rozumieć że każdy z nich w takim razie jest warty 30 mln xd bo więcej za Neymara bym nie dał.

2

@HanysUF A tam Mine, Mascherano odkupić!!11!

12

Jestem przeciw transferowi Neymara ale jeszcze jak dadzą za niego więcej niż 222 mln to będzie po prostu śmieszne i kolejna kompromitacja zarządu.

7

@ViscaBarca123 Milion więcej w kieszeni Bartomeu hehe

0

@matelkoveb Wolałbym gdzieś upchnąć Roniego niż Neymara.

7

@Dillu Uważaj bo Isco wielki fan Barcy zostanie zawodnikiem Realu. Uważaj bo Modrić wielki fan Barcy zostanie zawodnikiem Realu, a nie wait.

1

@PeteR10 Haha ty widziałeś grę Asensio w tym sezonie? Zdecydowanie bardziej bym wolał wymianę Ceballos-Messi ;)

0

@Aerox To niech Real sobie go wygra szkoda 200 mln i następnych ponad 20 na pensję.

0

@Szklaner Oby oby

4

25 stopni dzisiaj zamiast 35 zbawienie.

1

@barcanawieki Nie ma zbytnio sposobów, to twój pierwszy raz będzie? Może jedynym sposobem jest mówienie jak najmniejszej ilości osób że ma się egzamin. Stres będzie może przez pierwsze 5 minut jazdy potem będzie już dobrze ;)

0

Na prawdę mamy mocną kadrę na tym turnieju.

3

@Rewolucja123 Skończył karierę reprezentacyjną i bardzo dobrze że go nie ma :)

0

Dobranoc wszystkim

33

Stoperzy Kolumbi po 190 cm, a oni wrzucają na Aguero XD

0

@Encore Nie wiem ale gorzej od Di Mari nie da się zagrać.

1



To pudło Higuaina w 92 minucie i przestrzelenie karnego xd

77

City kupiło 14-latka z Boltonu. Jakie to ma znaczenie?
Klub jest aktualnie w trudnej sytuacji finansowej, a on był do wyjęcia za darmo i tak za niego zapłacili żeby wspomóc Bolton.

20

Dzisiaj nic nie widziałem na La Rambli o upałach to ja napiszę, ale gorąc.

0

@SeeleyBooth Chłop mówił że wody nie ma bo silnik jakiś padł

0

@Chwytliwy Co chwilę przygody na tym podlasiu widzę.

1

@GeraltzKatalonii To właśnie dlatego był 3 razy z rzędu MVP spotkania gdyby tylko w Barcy mógł grać z taką Boliwią albo Hondurasem :/

1

Fajną fryzurkę ma Messi na tym zdjęciu.

3

@GeraltzKatalonii Coutinho w Barcelonie z możliwie najsłabszą drużyną La Ligi nie błyszczy.

0

@kerouac W skrócie chciał powiedzieć, że klub stawia ponad wszystko.

4

@Colon Xiaomi lepszy

0

@Wilczeq A to nie ma go przez to że redakcja usunęła jego przetłumaczony wywiad z Wague? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?