0

@messi564 Kurek.

2

Najpierw patrze na La Ramblii sama czupryna, tutaj sam dół zdjęcia.

0

@AmigoBlancos To można powiedzieć, że z Barceloną w meczu z Liverpoolem nawet Franiszek Smuda na ławce by wygrał.

1

@Odesseiron Zobaczymy what time will tell w Widzewie.

0

@Wawrzyszewski O co chodzi z Pique? W finale się poznał z shakirą?

0

@Mario96w O jeszcze De Ligt no nieźle, jest takie coś jak finansowe fair play i to nie działa tak że wydamy 400 mln w tym okienku, a przez następne dwa ani centa i wszystko będzie dobrze. Griezmann jeszcze nie wiadomo na jakiej pozycji będzie grał w Barcelonie.

0

@Mario96w To niezle oszczędzanie hajsu przez następne lata. Jak będzie trzeba za rok-dwa kupić 9 światowej klasy i stopera za Pique, a miedzy czasie okaże się że jeszcze będzie trzeba PO kupić.

0

@bartoszekkk Oo panie ale brzuszek zalany.

2

Jeszcze Skowyrskiego Izaka brakowało w tym meczu.

0

Dziczek niech schodzi bo 1 faul i druga żółta

3

Felix co kręci.

0

@Jackazz Xiaomi ma najlepsze telefony pod względem jakość-cena więc dobry wybór.

0

@barcelonaLM No i jeszcze @barcelonaLM

31

Jeśli PSG by chciało tylko i wyłącznie Dembele+70mln za Neymara to chcielibyście takiego transferu? Ja osobiście wolałbym zostawić Dembele.

0

@Lola120 Też Lubelskie i na pewno jest lepiej niż te 35 stopni miałoby być. Chociaż takie 23 stopnie byłyby idealne.

1

@Bezi Ja używam co prawda dopiero miesiąc ale nie mam zastrzeżeń.

4

@daver Oni czekają 10 razy dłużej na tą nową stronę niż my na konferencje Verrattiego.

3

@krzychu1526 Też tak średnio pamiętam ale kibicowałem w finale Włochom bo brat kibicował Francji to na złość było trzeba zrobić :D

5

@wachaFCB Zielone herby jeszcze niedawno rozdawał.

0

Nie mam co czytać, a wy śpicie.

1

@Barcelismo No i bardzo dobrze :D

7

@xVENUMx Jeden drugiego jeszcze nie dotknął, a podobno już leżeli.

0

@kamilos1214 To się dowiesz że jesteś za młody i co się stanie? Świat się nie zawali.

20

@kamilos1214 2 lata to żadna różnica praktycznie, więc w czym problem? Napisz spróbuj i nie gdybaj bo potem będziesz żałował że nawet nie spróbowałeś.

0

@Barca-Messi10 A to coś da jak mu anulują tą kartkę? Messi chyba i tak nie będzie pauzować jak już koniec turnieju?

1

@GeraltzKatalonii Czego zapomnieć? Nie ma szans, że zabronią mu zagrać, dzięki Leo tym turniejem ktoś się interesuje spoza Ameryki. Za duże straty pieniężne by były.

1

@KSSniper "Możemy założyć się o 200zł, że nielicząc tego komentarza, który właśnie piszę, nie zobaczysz żadnego innego do końca wakacji. Stoi?"

Do końca wakacji Dannego nie zobaczysz chyba, że mu 200 zł dasz :)

0

@damianex10 Za to pani maksymalnie po prawo fajnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@neymarcin Jaka ranga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?