DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 Kurek.
2
Najpierw patrze na La Ramblii sama czupryna, tutaj sam dół zdjęcia.
0
@AmigoBlancos To można powiedzieć, że z Barceloną w meczu z Liverpoolem nawet Franiszek Smuda na ławce by wygrał.
1
@Odesseiron Zobaczymy what time will tell w Widzewie.
0
@Wawrzyszewski O co chodzi z Pique? W finale się poznał z shakirą?
0
@Mario96w O jeszcze De Ligt no nieźle, jest takie coś jak finansowe fair play i to nie działa tak że wydamy 400 mln w tym okienku, a przez następne dwa ani centa i wszystko będzie dobrze. Griezmann jeszcze nie wiadomo na jakiej pozycji będzie grał w Barcelonie.
0
@Mario96w To niezle oszczędzanie hajsu przez następne lata. Jak będzie trzeba za rok-dwa kupić 9 światowej klasy i stopera za Pique, a miedzy czasie okaże się że jeszcze będzie trzeba PO kupić.
0
@bartoszekkk Oo panie ale brzuszek zalany.
2
Jeszcze Skowyrskiego Izaka brakowało w tym meczu.
0
Dziczek niech schodzi bo 1 faul i druga żółta
3
Felix co kręci.
0
@Jackazz Xiaomi ma najlepsze telefony pod względem jakość-cena więc dobry wybór.
0
@barcelonaLM No i jeszcze @barcelonaLM
31
Jeśli PSG by chciało tylko i wyłącznie Dembele+70mln za Neymara to chcielibyście takiego transferu? Ja osobiście wolałbym zostawić Dembele.
0
@Lola120 Też Lubelskie i na pewno jest lepiej niż te 35 stopni miałoby być. Chociaż takie 23 stopnie byłyby idealne.
1
@Bezi Ja używam co prawda dopiero miesiąc ale nie mam zastrzeżeń.
4
@daver Oni czekają 10 razy dłużej na tą nową stronę niż my na konferencje Verrattiego.
3
@krzychu1526 Też tak średnio pamiętam ale kibicowałem w finale Włochom bo brat kibicował Francji to na złość było trzeba zrobić :D
5
@wachaFCB Zielone herby jeszcze niedawno rozdawał.
12
https://www.fcbarca.com/52364-ricardo-serna-chcialbym-zobaczyc-sergio-ramosa-w-barcelonie.html
Bierzemy tego Ramosa w końcu do Barcy?
0
Nie mam co czytać, a wy śpicie.
1
@Barcelismo No i bardzo dobrze :D
7
@xVENUMx Jeden drugiego jeszcze nie dotknął, a podobno już leżeli.
0
@kamilos1214 To się dowiesz że jesteś za młody i co się stanie? Świat się nie zawali.
20
@kamilos1214 2 lata to żadna różnica praktycznie, więc w czym problem? Napisz spróbuj i nie gdybaj bo potem będziesz żałował że nawet nie spróbowałeś.
0
@Barca-Messi10 A to coś da jak mu anulują tą kartkę? Messi chyba i tak nie będzie pauzować jak już koniec turnieju?
1
@GeraltzKatalonii Czego zapomnieć? Nie ma szans, że zabronią mu zagrać, dzięki Leo tym turniejem ktoś się interesuje spoza Ameryki. Za duże straty pieniężne by były.
1
@KSSniper "Możemy założyć się o 200zł, że nielicząc tego komentarza, który właśnie piszę, nie zobaczysz żadnego innego do końca wakacji. Stoi?"
Do końca wakacji Dannego nie zobaczysz chyba, że mu 200 zł dasz :)
0
@damianex10 Za to pani maksymalnie po prawo fajnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@neymarcin Jaka ranga