DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@Rewolucja123 Sprzedawca w sklepie przeważnie robi za najniższą krajową, więc żadne pocieszenie XD
0
@SeeleyBooth Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego gdy teraz pieniądze w futbolu poszły znacznie do przodu to Arsenal za 4-5 lat może wypaść z TOP6 Anglii.
0
Arsenal z nową umową z Adidasem(wcześniej to była Puma) będą zarabiać podobno 60mln funtów rocznie. Śmiesznie jest prowadzony ten klub, mają 50mln euro na tegoroczne transfery. Myślę że takie Newcastle ma większy budżet transferowy od Arsenalu.
1
@Socjopata Jordana teczarne są bardzo fajne.
1
@kamilek20039 Ktoś mnie wołał?
11
@JurnyGerwazy Ja nie potrafię oglądać takich meczów drugi raz, tak samo z Romą.
4
Suarez nie strzeli karnego w serii 11 ;)
1
@monsterrize On już nie wróci do dawnej formy dlatego dobrze że Griezmann przechodzi. Gdy drużyna gra trochę gorzej to Suarez nie istnieje.
9
@KamQiX Potem Walia bez kluczowych piłkarzy łatwa do przejścia, szczęście z Francją i jesteśmy mistrzami Europy :D
0
@AboveYou Jak strzelą 2 to raczej już wygrają to lepiej już postawić że wygrają cały mecz kurs 1,75, a możliwe jest 1:0.
17
Chciałbym zobaczyć finał Argentyna-Urugwaj.
6
@BigShaq Ale Hiszpania miała wtedy pakę. Moim zdaniem najlepsza paka reprezentacyjna w historii i zrobili to co mieli zrobić 2x ME i 1x MŚ.
47
Hazard kilka dobrych lat na topowym poziomie, przechodzi do Realu, a jego zarobki będą wynosić 11 mln euro rocznie.
Dembele 20 latek, 1 dobry sezon w lidze francuskiej i wyśmienity sezon w BVB. Zarobki 12 mln euro rocznie. :v
0
@Wilczeq To teraz poczytaj o podatkach w Hiszpanii itp. Okaże się żę zamiast 15 które zarobiłby w Juve w Barcelonie by miał na czysto z 8.
2
Na razie to Messi zasłynął w tym meczu że zaśpiewał hymn.
4
@Rewolucja123 Bycie najlepszym piłkarzem Argentyny nie jest obecnie żadnym wyczynem.
24
@Janek10FCB Pije żeby zapomnieć 2 lata zmarnowane w PSG.
58
@Witekk10 92 minuta taki sprint ale jak to przecież za Valverde on nie może grać więcej niż 70 minut bo nie wytrzymuje tempa xd
3
@Janas11224 Jeśli Messi by wygrał CA kursy by się zamieniły.
0
@salandrill2 Hazard miał rok kontraktu. Porównywanie Hazarda i Griezmanna jest trochę głupie bo to dwaj różni piłkarze.
0
@MaFCB Po prostu cały zarząd Barcelony, gdyby Gomes wrócił z takiego wypożyczenia z Evertonu to Real by wciągnął za niego 40mln.
2
@TysonFCB Szejk w końcu się przekonał że z niewolników nie ma pracowników gdy po raz kolejny odpadł w 1/8. Zważywszy że mają Mbappe transfer Neymara jest jak najbardziej realny.
11
@Gaucho Wtedy by nikt nie zwrócił uwagi że to piłka Pumy, a na tym im zależy.
0
@kolomen2 Też posiadam Redmi note 7 ale nie podoba mi się system posiadałem starszą wersje xioami i była bardziej przejrzysta moim zdaniem.
2
@Nazio87 A czemu miałoby być to kłamstwo? Im szybciej będzie wiedział z jaką kadrą będzie pracował to chyba lepiej bo ma więcej czasu żeby przepracować z nowymi nabytkami presezon.
0
@Yoshi94 W grudniu go nie będzie. Jakbym był kibicem Realu to bym sobie taką sprawił, fajnie się prezentuje.
5
@Adamski69 Adidas zawsze robił lepsze stroje od nike.
13
@Criss18Barca Fajna tylko ten znaczek Pumy za duży.
0
@ściah Barca 70+10 zmiennych.
8
@barteq Twój argument ma się nijak jeśli daliśmy rok starszemu Dembele aż 12 milionów za sezon ;)