41

@wachaFCB Rakieta jeszcze założy siatę De Jongowi i Valverde w końcu będzie miał argumenty dlaczego go będzie wystawiał w pierwszym składzie.

4

@Odesseiron Jest tylko jeden piłkarz za którego bym się zgodził zapłacić 200mln i jest nim Mbappe.

0

@Commando XD Nie no jak dadzą mu opaskę to z pewnością będzie chciał zostać.

0

@Arkon Za rok Bayern i ma wszystko przy dobrych wiatrach :D Podobno chce grać do mundialu 2022 to może jeszcze mś dołoży.

3

@Suzu W końcu mistrzowie świata.

0

@MartiNJ11 United jak odejdzie Lukaku.

5

@Colon Akurat Arsenal duet napastników już miał bardzo dobry z ich 50 milonowym budżetem na sezon XD szukałbym gdzie indziej wzmocnień.

5

Jakiś niestraszny mi ten Real w następnym sezonie. Poza Hazardem nie kupili jeszcze żadnego zawodnika z miejsca do pierwszego składu. Ciekawe czy Perez szykuje jakąś bombę transferową do środka.

0

@Maciek069 Nawet w 4-2-3-1 nie ma miejsca dla Neymara. Przód to Dembele, Messi, Griezmann, a na szpicy Suarez. Jeszcze Coutinho do rotacji.

0

@bartoszekkk Dług z roku na rok maleje wcześniej był prawie miliard za Laporty chyba.

7

@bartoszekkk Możliwe ten dług już jest kupę lat.

14

@mesi8191 Jak Leo odejdzie Neymar będzie miał już 30-31 lat, więc jaki to zastępca? Jeszcze prowadząc taki tryb życia pewnie po 30 będzie równia pochyła.

5

Stracą 24 miliony tylko dlatego, że chcieli rozłożyć 30 milionów na raty XD

7

@Delolen Z Pola można się jedynie pośmiać bo wiedzę ma jak zwykły kibic piłki nożnej.

1

@michal26 Z taką kasą to na prawdę nie jest problem utrzymać zróżnicowaną dietę. Bardzo dużo kobiet po ciąży dalej ma bardzo dobrą figurę nie widzę nic nadzwyczajnego w tym.

16

Jak już przyszedł ten Griezmann to we Neymar pal wroty, kiś się w PSG i wyjdź z cienia Mbappe.

2

@Commando Było czytać jak tenisa grali bo 90% komentarzy było o tym.

6

@sebasek99 No siemanos sebas cos dzisias dzialas?
Dobrze to robię?

41

@msmsms Dobrze że mamy strażaka Valverde w drużynie ugasi pożar.

0

Czy tylko mnie do teraz drażni ta szachownica? Już do poziomych pasów się przyzwyczaiłem szybko jak były, a na tą szachownicę dalej nie mogę patrzeć.

26

Crouch kończy karierę, a tutaj jeden ze słynnych wywiadów:
-Kim byłbyś gdybyś nie został piłkarzem?
-Prawiczkiem.

2

@D10SLEO To niezła zemsta straciliśmy 120 mln wtedy, a Griezmann sobie podpisuje nowy kontrakt z Atletico XD

5

@TheNekro94 No właśnie ciężko się z tym pogodzić. Tutaj niby nowy sezon, nowi zawodnicy ale z drugiej strony dalej Valverde na ławce.

1

1

@l0Messini Myślę że PSG nie obchodzi gdzie on sobie chce iść, równie dobrze mogą mu powiedzieć, że zostaje w Paryżu bo ma 3 lata kontraktu.

7

@LuisSalvano Uwierz mi że 3 razy większe szambo by wypłynęło tutaj jakby Neymar dołączył do Realu niż do Barcy. Ci co go nie chcą (w tym ja) po prostu to zaakceptują że znowu jest zawodnikiem Barcelony, chociaż sympatią go darzyć nie będę nigdy.

0

@IronSanHybrid We pożycz miliona.

7

"AS: PSG oczekuje od Realu Madryt 150 mln euro za Neymara!"

Mówcie sobie co chcecie ale PSG zrobi wszystko żeby zrobić na złość Barcy i nie puścić Neymara do nas. Zejdą z ceny dla Realu i 50 mln nawet. Neymar mając do wyboru zostać w PSG gdzie narobił syfu albo odejść do Madrytu, oczywiste jest że wybierze Real. Tylko nie piszcie mi gdzie ten Neymar ma tam grać skoro jest Hazard jak u nas za to jest Coutinho, Dembele i Griezmann.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?