DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Boxdel już po walce z Guzikiem pokazał że nie potrafi wiele.
0
@Danny Gaucho Słabo
5
@MaFCB ? 64% socios chcą zwolnienia Valverde, a to że nie chcą Neymara mnie nie dziwi.
0
@Lincolm Remisik też nie będzie zły.
0
@Chwytliwy Jak Semedo by odszedł to czemu nie.
0
@macio_944 Akurat jeśli teraz przyszedłby nieważne jaki trener to i tak lepiej niż Valverde, więc La Rambla by nie narzekała.
0
@BarcaInfo Jak za Llorente dało Atletico 40 mln to za Semedo powinniśmy wziąć 50.
8
@Terminatorexi12 Oddaliśmy Thiago za 25 bo miał taką klauzule odejścia jeśli nie zagra ileś tam spotkań w sezonie.
1
@Commando Też lubię fantastyke bo 90% informacji z tego działu są wyssane z palca.
0
@PanRol Nawet w tym Crystal Palace będzie miał mnóstwo kasy i nagrywał dalej takie filmiki :D
0
@rdam Szejka ale nikogo innego, a na pewno nie kibiców i zarząd Barcelony.
17
@LuisSalvano "Jedyne, co zrobił źle, to to, że tak późno poinformował o swojej decyzji."
Jedyne? hahha
Specjalnie czekał do sierpnia z decyzją żeby dostać bonus z kontraktu od Barcy, gdy go jednak nie dostał sądzi się do tej pory z Barceloną w sądzie.
Potem obsmarowywał w wywiadach min. zarząd, który teraz miałby go z powrotem ściągnąć?
0
@th@les Zamiast Xaviego powinien być herb Barcelony i by było ideolo odzwierciedlenie teraźniejszości :D
17
@Commando Współczuje braku dystansu i brania wszystkiego na poważnie.
0
@Commando Sama prawda, w tym obrazku nikogo nie brakuje.
0
@strazak1991 A ja nie rozumiem dlaczego Rulli z Sociedad nie broni, przecież to najlepszy Argentyński bramkarz.
1
@Rewolucja123 Ale pirat normalnie bo każdy jeździ przepisowe 50 zawsze i wszędzie.
19
@Veb1233 Ale żeś zapodał statystykĄ
2
@Danny Gaucho 11. Ernesto Valverde na ławce trenerskiej podczas pierwszej kolejki La Liga sezonu 2019/20.
5
@BlAugrAnAPolAnd Moje TOP3
1. Franek Smuda
2. Wuja
3. Hajto
0
@marcinnikt O co Ci chodzi angielski 2 jest akurat się przywita za granicą.
1
@MrShakira Jak wypożyczymy Rafinhe to dla nas jego wartość spadnie do 0 bo mu się skończy kontrakt i odejdzie za darmo :)
0
@JaSzymon To jeszcze tylko Lewy niech wróci xd
0
@barcelonaLM No tak bo mówił już ładnych parę lat temu że chciałby grać dla Realu? Jak ktoś jest za Realem to nie może uważać Messiego za najlepszego piłkarza na świecie?
9
@barcelonaLM No i w czym rzecz? Pewnie dalej tak twierdzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Misanthrope Najlepszy komentarz co do transferu Neymara.
10
A tu cyk Neymar w Realu bo Real więcej sypnął a Neymar to typowy judasz.
LA rambla
https://transfery.info/static/images2/99b84c1b2f5f69ad064791cddd40066e.jpg
0
@VamosRakieta 70% użytkowników nie czyta artykułów niestety.
2
@VamosGirl Nie wiem czy mówisz serio ale jeśli tak to chyba nigdy nie uprawiałeś sportu. Zjedzenie więcej przed meczem nie sprawi że będziesz miał więcej siły biegać xd