1

@Chwytliwy Boxdel już po walce z Guzikiem pokazał że nie potrafi wiele.

0

@Danny Gaucho Słabo

5

@MaFCB ? 64% socios chcą zwolnienia Valverde, a to że nie chcą Neymara mnie nie dziwi.

0

@Lincolm Remisik też nie będzie zły.

0

@Chwytliwy Jak Semedo by odszedł to czemu nie.

0

@macio_944 Akurat jeśli teraz przyszedłby nieważne jaki trener to i tak lepiej niż Valverde, więc La Rambla by nie narzekała.

0

@BarcaInfo Jak za Llorente dało Atletico 40 mln to za Semedo powinniśmy wziąć 50.

8

@Terminatorexi12 Oddaliśmy Thiago za 25 bo miał taką klauzule odejścia jeśli nie zagra ileś tam spotkań w sezonie.

1

@Commando Też lubię fantastyke bo 90% informacji z tego działu są wyssane z palca.

0

@PanRol Nawet w tym Crystal Palace będzie miał mnóstwo kasy i nagrywał dalej takie filmiki :D

0

@rdam Szejka ale nikogo innego, a na pewno nie kibiców i zarząd Barcelony.

17

@LuisSalvano "Jedyne, co zrobił źle, to to, że tak późno poinformował o swojej decyzji."
Jedyne? hahha
Specjalnie czekał do sierpnia z decyzją żeby dostać bonus z kontraktu od Barcy, gdy go jednak nie dostał sądzi się do tej pory z Barceloną w sądzie.
Potem obsmarowywał w wywiadach min. zarząd, który teraz miałby go z powrotem ściągnąć?

0

@th@les Zamiast Xaviego powinien być herb Barcelony i by było ideolo odzwierciedlenie teraźniejszości :D

17

@Commando Współczuje braku dystansu i brania wszystkiego na poważnie.

0

@Commando Sama prawda, w tym obrazku nikogo nie brakuje.

0

@strazak1991 A ja nie rozumiem dlaczego Rulli z Sociedad nie broni, przecież to najlepszy Argentyński bramkarz.

1

@Rewolucja123 Ale pirat normalnie bo każdy jeździ przepisowe 50 zawsze i wszędzie.

19

@Veb1233 Ale żeś zapodał statystykĄ

2

@Danny Gaucho 11. Ernesto Valverde na ławce trenerskiej podczas pierwszej kolejki La Liga sezonu 2019/20.

5

@BlAugrAnAPolAnd Moje TOP3
1. Franek Smuda
2. Wuja
3. Hajto

0

@marcinnikt O co Ci chodzi angielski 2 jest akurat się przywita za granicą.

1

@MrShakira Jak wypożyczymy Rafinhe to dla nas jego wartość spadnie do 0 bo mu się skończy kontrakt i odejdzie za darmo :)

0

@JaSzymon To jeszcze tylko Lewy niech wróci xd

0

@barcelonaLM No tak bo mówił już ładnych parę lat temu że chciałby grać dla Realu? Jak ktoś jest za Realem to nie może uważać Messiego za najlepszego piłkarza na świecie?

9

@barcelonaLM No i w czym rzecz? Pewnie dalej tak twierdzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Misanthrope Najlepszy komentarz co do transferu Neymara.

10

A tu cyk Neymar w Realu bo Real więcej sypnął a Neymar to typowy judasz.

LA rambla
https://transfery.info/static/images2/99b84c1b2f5f69ad064791cddd40066e.jpg

0

@VamosRakieta 70% użytkowników nie czyta artykułów niestety.

2

@VamosGirl Nie wiem czy mówisz serio ale jeśli tak to chyba nigdy nie uprawiałeś sportu. Zjedzenie więcej przed meczem nie sprawi że będziesz miał więcej siły biegać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?