0

Upał? To ty chyba w Hiszpanii mieszkasz.

28

Dobrze mieć wykupione premium i wcześniej nową La Ramble, jest super :)

1

Messi pod względem indywidualnym nie miał sobie równych. Dawanie Van Dijkowi ZP byłoby jeszcze większym absurdem od ZP Modricia

3

XDDD no tak przyszykowana wcześniej jakaś przemowa jak z scenariusza ale ona musi być inteligentna. Jedno warte drugiego.

3

Mbappe w Barcelonie, a z fantazji to odmłodzić o 10 lat Messiego.

2

A tu cyk Coutinho+100mln za Mbappe ajaja.

2

Ochłoń już trochę to twój 40 komentarz w ciągu ponad godziny na temat zwycięstwa Piasta xd

3

Jeśli Atalanta dzisiaj przegra z Juve to Milan wskakuje na 4 miejsce na kolejkę przed końcem. Najlepiej to jakby Milan i Atalanta byli w 4 kosztem Interu :D

0

Zawsze możesz wyprowadzić się do Londynu albo Liverpoolu w końcu w którymś z tych miast będzie grał zwycięzca LM, a nie jakiś tam mistrz Polski,

0

Ale jaką tabele z flashscore?XD W pierwszym przypadku liczy się pozycja w rundzie zasadniczej a Cracovia była wyżej.

0

Po co im Busi jak będą mieli lepszego Rodrigo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co jest dla was sprawiedliwsze jeśli drużyny mają tyle samo pkt? Bilans meczów bezpośrednich czy bilans bramek w pierwszej kolejności?

0

3:0 tu już się nic nie wydarzy.

0

jutro

5

Myślę że pedofilii księży jest z 10 razy więcej niż pedofilii policjantów, może dlatego o tym się więcej mówi?

0

7 miesięcy to nic prawie :D Ja się nauczyłem jednego nie warto mieć powyżej 60cm w udzie bo już problem żeby fajne spodnie kupić.

1

Robi kolejny obieg w internecie bo nowe pokolenie przybyło :D

0

To twoja 11 to wiadomo ale stawianie Brazylijskiego Ronaldo nad Cristiano bazując na całej karierze jest niedorzeczne.

0

Bo ostatnio zrobiłem to lewą ręka a nie prawą.

0

Jeśli bylibyście w długim związku i dopuścili się zdrady to trzymalibyście to w tajemnicy?

0

W sumie warto zobaczyć jak się spisze Coutinho czy on tylko w Barcelonie taki słaby.

1

Brazylijski Ronaldo w Realu z targu koszulka :D

18

Czemu nie? Nawet jakby miał mamę atrakcyjną to bym podbijał.

2

Ale by była historia jakby Lech pokonał Piast i dał mistrza Legi :D (oby nie)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I jeszcze pewnie wyciągną go za małe pieniądze jaj to Bayern.

0

Już w wywiadach mówił ostatnio że odejdzie po sezonie, a my nie będziemy tego utrudniać jak możemy wziąć 20-30 mln.

0

Zostalibyśmy bez drugiego bramkarza i zmiennika dla Alby, więc tak o. Kadra byłaby mocna ale nie kompletna.

6

https://giphy.com/gifs/dive-400-meter-hurdles-infinite-tucker-TjA4aoKoyJfr0uRKU7

Nowy sposób na wygraną Bolt bój się o swój rekord

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?