DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Upał? To ty chyba w Hiszpanii mieszkasz.
28
Dobrze mieć wykupione premium i wcześniej nową La Ramble, jest super :)
1
Messi pod względem indywidualnym nie miał sobie równych. Dawanie Van Dijkowi ZP byłoby jeszcze większym absurdem od ZP Modricia
3
XDDD no tak przyszykowana wcześniej jakaś przemowa jak z scenariusza ale ona musi być inteligentna. Jedno warte drugiego.
3
Mbappe w Barcelonie, a z fantazji to odmłodzić o 10 lat Messiego.
2
A tu cyk Coutinho+100mln za Mbappe ajaja.
2
Ochłoń już trochę to twój 40 komentarz w ciągu ponad godziny na temat zwycięstwa Piasta xd
3
Jeśli Atalanta dzisiaj przegra z Juve to Milan wskakuje na 4 miejsce na kolejkę przed końcem. Najlepiej to jakby Milan i Atalanta byli w 4 kosztem Interu :D
0
Zawsze możesz wyprowadzić się do Londynu albo Liverpoolu w końcu w którymś z tych miast będzie grał zwycięzca LM, a nie jakiś tam mistrz Polski,
0
Ale jaką tabele z flashscore?XD W pierwszym przypadku liczy się pozycja w rundzie zasadniczej a Cracovia była wyżej.
0
Po co im Busi jak będą mieli lepszego Rodrigo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co jest dla was sprawiedliwsze jeśli drużyny mają tyle samo pkt? Bilans meczów bezpośrednich czy bilans bramek w pierwszej kolejności?
0
3:0 tu już się nic nie wydarzy.
0
jutro
5
Myślę że pedofilii księży jest z 10 razy więcej niż pedofilii policjantów, może dlatego o tym się więcej mówi?
0
7 miesięcy to nic prawie :D Ja się nauczyłem jednego nie warto mieć powyżej 60cm w udzie bo już problem żeby fajne spodnie kupić.
1
Robi kolejny obieg w internecie bo nowe pokolenie przybyło :D
0
To twoja 11 to wiadomo ale stawianie Brazylijskiego Ronaldo nad Cristiano bazując na całej karierze jest niedorzeczne.
0
Bo ostatnio zrobiłem to lewą ręka a nie prawą.
0
Jeśli bylibyście w długim związku i dopuścili się zdrady to trzymalibyście to w tajemnicy?
0
W sumie warto zobaczyć jak się spisze Coutinho czy on tylko w Barcelonie taki słaby.
1
Brazylijski Ronaldo w Realu z targu koszulka :D
18
Czemu nie? Nawet jakby miał mamę atrakcyjną to bym podbijał.
2
Ale by była historia jakby Lech pokonał Piast i dał mistrza Legi :D (oby nie)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I jeszcze pewnie wyciągną go za małe pieniądze jaj to Bayern.
0
Już w wywiadach mówił ostatnio że odejdzie po sezonie, a my nie będziemy tego utrudniać jak możemy wziąć 20-30 mln.
0
Zostalibyśmy bez drugiego bramkarza i zmiennika dla Alby, więc tak o. Kadra byłaby mocna ale nie kompletna.
6
https://giphy.com/gifs/dive-400-meter-hurdles-infinite-tucker-TjA4aoKoyJfr0uRKU7
Nowy sposób na wygraną Bolt bój się o swój rekord