DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lincolm Niedoceniany bo gra w lidze jakiej gra gdyby przeszedł do PL lub La Liga to by wyszedł na tym 3 razy lepiej.
0
@zloty07 Bardziej o tobie i twoich ostatnich 10 komentarzach wyłącznie o Neymarze.
1
Ludzie którzy żyją tymi plotkami i czekają, aż tylko kolejny dziennikarzyna coś napisze, naprawdę się nudzą w życiu ale rozumiem wakacje w końcu.
0
@Fabik87 Umowa do 2021 za rok kolejne wypożyczenie i odejdzie za darmo.
0
@Hushovt Braci się nie traci! Prawdziwi bracia widzą świat za kratami.
2
@Remi1899 Nie będzie Neymara to nie będzie nikogo w tym sezonie już, więc żadnego planu B nie ma.
49
@BarcaInfo Szkodzić Barcelonie najbardziej to może Neymar, którego tak bardzo chcesz.
0
@etobzyk Na allegro jak jakiś t-shirt lub polo jest tani to w 99% są zwykłymi podróbkami.
5
@FC1899Barca Nigdy go nawet nie polubię nawet jak strzeli 50 bramek w sezonie a co dopiero pokochać.
1
@MiGzi Bayern nie kupi piłkarza za 120mln w co ty wierzysz XD
2
"Przed finałem w Kijowie Jurgen Klopp wszedł do szatni, popatrzył na nas i nagle zaczął się rozbierać. Został w koszulce i majtkach. Popatrzyliśmy po sobie i dopiero po chwili zauważyliśmy, ze Klopp ma na sobie majtki marki CR7"~ Georginio Wijnaldum.
3
@BarcaInfo Będzie na 3 miesiące pensji Messiego i waciki.
1
@Skaramuczi Zapomniałem dodać, że życzę Ci miłego wieczoru.
3
@Skaramuczi A no rzeczywiście dzięki i pozdrawiam.
0
Co Soldado robi w Granadzie.
16
Ale po co nam on?
0
@Triv44 I tak co rok liczyć na remisik City.
0
Co te Leverkusen robi...
0
@4drian0 Ja też nie lubię nie martw się.
0
@Chwytliwy To niech strzela bo mam handicap 1:0.
17
@SuperPatsonFCB A Sancho już ma, którego by chciało pół La Rambli? Oglądałeś chociaż jeden mecz Dembele w BVB, że gadasz takie głupoty? Chłopak w wieku 20 lat zjadł całą ligę niemiecką i był jej najlepszym zawodnikiem, więc przestań pieprzyć takie głupoty że nie miał wystarczających umiejętności.
9
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69027807_1204581523078544_3846619130304135168_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQmfrwIuZsaV4_JyN5dpG_R7qmnA9W-7zNmLpr3zDZd8GIt-rLKPpPQ9_-im3kX5TjE&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=ce303d21558fba811f31db55347d8fac&oe=5E125F8B
Troszku prawdziwe.
0
@Deraxium 0:0 daje im punkty ale 1.
2
@Aqualitek Mieli grać na Messiego, a tu Valverde w szoku.
37
Za Rafinhe nikt nie chce dać 10mln tylko przypominam xd
1
@Kz1234 Bartomeu powiedział, że będzie naszym Fergusonem.
3
La Rambla 2 tygodnie temu po ogłoszeniu transferów.
"Mamy najlepszy atak na świecie, przesyt w pomocy, w końcu jest De Jong no i zmiennik dla Alby, a Roberto przesunięty do pomocy."
La Rambla po pierwszym meczu w sezonie
"Od odejścia Xaviego nie ma kto grać w pomocy, a od odejścia Neymara nasz atak nie istnieje poza Messim."
0
@ProMILs Czeka na Messiego żeby mieć z kim grać.
2
@SinMistico Neymar by przeszedł 2 razy całą jedenastkę Bilbao w 1 akcji, a na koniec by symulował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika