3

@Lincolm Niedoceniany bo gra w lidze jakiej gra gdyby przeszedł do PL lub La Liga to by wyszedł na tym 3 razy lepiej.

0

@zloty07 Bardziej o tobie i twoich ostatnich 10 komentarzach wyłącznie o Neymarze.

1

Ludzie którzy żyją tymi plotkami i czekają, aż tylko kolejny dziennikarzyna coś napisze, naprawdę się nudzą w życiu ale rozumiem wakacje w końcu.

0

@Fabik87 Umowa do 2021 za rok kolejne wypożyczenie i odejdzie za darmo.

0

@Hushovt Braci się nie traci! Prawdziwi bracia widzą świat za kratami.

2

@Remi1899 Nie będzie Neymara to nie będzie nikogo w tym sezonie już, więc żadnego planu B nie ma.

49

@BarcaInfo Szkodzić Barcelonie najbardziej to może Neymar, którego tak bardzo chcesz.

0

@etobzyk Na allegro jak jakiś t-shirt lub polo jest tani to w 99% są zwykłymi podróbkami.

5

@FC1899Barca Nigdy go nawet nie polubię nawet jak strzeli 50 bramek w sezonie a co dopiero pokochać.

1

@MiGzi Bayern nie kupi piłkarza za 120mln w co ty wierzysz XD

2

"Przed finałem w Kijowie Jurgen Klopp wszedł do szatni, popatrzył na nas i nagle zaczął się rozbierać. Został w koszulce i majtkach. Popatrzyliśmy po sobie i dopiero po chwili zauważyliśmy, ze Klopp ma na sobie majtki marki CR7"~ Georginio Wijnaldum.

3

@BarcaInfo Będzie na 3 miesiące pensji Messiego i waciki.

1

@Skaramuczi Zapomniałem dodać, że życzę Ci miłego wieczoru.

3

@Skaramuczi A no rzeczywiście dzięki i pozdrawiam.

0

Co Soldado robi w Granadzie.

16

Ale po co nam on?

0

@Triv44 I tak co rok liczyć na remisik City.

0

Co te Leverkusen robi...

0

@4drian0 Ja też nie lubię nie martw się.

0

@Chwytliwy To niech strzela bo mam handicap 1:0.

17

@SuperPatsonFCB A Sancho już ma, którego by chciało pół La Rambli? Oglądałeś chociaż jeden mecz Dembele w BVB, że gadasz takie głupoty? Chłopak w wieku 20 lat zjadł całą ligę niemiecką i był jej najlepszym zawodnikiem, więc przestań pieprzyć takie głupoty że nie miał wystarczających umiejętności.

0

@Deraxium 0:0 daje im punkty ale 1.

2

@Aqualitek Mieli grać na Messiego, a tu Valverde w szoku.

37

Za Rafinhe nikt nie chce dać 10mln tylko przypominam xd

1

@Kz1234 Bartomeu powiedział, że będzie naszym Fergusonem.

3

La Rambla 2 tygodnie temu po ogłoszeniu transferów.

"Mamy najlepszy atak na świecie, przesyt w pomocy, w końcu jest De Jong no i zmiennik dla Alby, a Roberto przesunięty do pomocy."

La Rambla po pierwszym meczu w sezonie

"Od odejścia Xaviego nie ma kto grać w pomocy, a od odejścia Neymara nasz atak nie istnieje poza Messim."

0

@ProMILs Czeka na Messiego żeby mieć z kim grać.

2

@SinMistico Neymar by przeszedł 2 razy całą jedenastkę Bilbao w 1 akcji, a na koniec by symulował.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?