DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 Ameryki nie odkrył.
10
Dobrze że przerwa reprezentacyjna będzie. Jeden z nielicznych momentów gdy się z niej cieszę.
0
@DaPi XD daj tego więcej.
51
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69534313_2379500912310904_6199651035393294336_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkGia6FRtkd5RNDs3LSiweDckKkzhOsaMY4EwxlA3mMfaYIwjz3dSiVjBUqu9SKG4s&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f8f0100d58a6f130485208d01f8be1e3&oe=5E0E457C
hehe
3
@gorgota Przestań on wie co mówi ma swoje źródła, podobno zna kuzyna typa, który strzyże trawnik na Parc des Princes.
15
Witam fanów, witam hejterów. Dalej liczę, że Neymar nie przejdzie, a Dembele jeszcze odpali.
0
@GeraltzKatalonii
0
@FC1899Barca Jak chcesz zredukować te 10kg to skup się na białku żeby jak najwięcej go spożywać na redukcji. Nie obżeraj się pustymi kcal, lekka obniżka kaloryczna i duża ilość białka z posiłków, a będzie dobrze. Możesz sobie kupić właśnie białko bo z samych produktów ciężko go będzie dostarczyć.
9
@Robertinho Gdy wchodzi się w artykuł nie widać zdjęcia, błąd występuje od bardzo długiego czasu, a może tak ma być?
1
@IronSanHybrid Stworzył taką maszynę w City że jeszcze 2-3 lata tam posiedzi, a na pewno przynajmniej do 2021 bo ma kontrakt.
0
@damianex10 Jeśli nie przedłuży kontraktu niech odejdzie w tym sezonie. Jak przedłuży kontrakt przydałby się taki zmiennik i możliwe że za rok wzięlibyśmy za niego więcej.
3
Przydałoby się takie 15-20 minut dla Ansu.
0
Messi jaki zaciesz XD
0
Nie wyobrażam sobie żeby Perez po takim starcie nie dostawał szans.
3
Perez czapki z głów.
1
Valverde nowa stylówa to chłopaki grać zaczęli ładniej dla oka.
3
@KamQiX Podanie do De Jonga który powinien strzelać w początkowych minutach spotkania. Dobre podanie do Roberto, który asystował przy bramce Griezmanna no i dobra centra do Rafinhi który nie trafia w piłkę, to tak na szybko.
0
@NaFazieHitman Nie Barcelona tylko trener to on ustala skład.
1
@Cvzx Da się np. słaba połowa w wykonaniu De Jonga.
7
Ten Perez to jakiś kocur jest.
1
Roberto co za piłka wow
4
Strata Busiego bo kogo innego hehe
1
@barcanawieki Maz 7 streamów jeśli tnie Ci każdy to wina twojego internetu.
3
Perez jak na razie bardzo dobry mecz.
52
Ostatnia porażka Manchesteru Utd u siebie - Crystal Palace
Ostatnia porażka Manchesteru City u siebie - Crystal Palace
Ostatnia porażka Liverpoolu u siebie - Crystal Palace
Ostatnia porażka Arsenalu u siebie - Crystal Palace
7
@bias "Nie wygrał nic"? To w Europie liczy się tylko Liga Mistrzów? Idąc tym tokiem Barcelona od 4 lat również nic nie wygrała.
@SeeleyBooth To już nawet nie chodzi o wartość tylko o to jak gra od 2 lat TOP 3 zawodników PL.
13
Wartość Sterlinga przed Guardiolą w City 45 mln Euro i plotki, że to transferowy niewypał.
3 lata po przyjściu Pepa wartość jego to już 140 mln Euro.
Po tym rozpoznaje się wielkich trenerów takich jak Klopp czy właśnie Guardiola potrafią z zawodnika wyciągnąć 100%.
9
@nieprzysiadalnosc Przypał to jest w ogóle pić.
9
@kerouac Suarez obecnie? Czy od 2 lat może słabszy. Firmino nigdy nawet w TOP 3 nie był.
0
Jakby Ramos strzelił gola z przewrotki teraz to XD