DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Adamski69 Bo nasza liga jest wyrównana tu nie ma słabych drużyn.
8
Fati, Griezmann to nie jest zawodnik na skrzydło... Nie znajdzie się jednocześnie miejsca na murawie dla Suareza i Francuza, a na pewno nie przy tym trenerze.
0
@Coutinho007 Ale po co? Jest Semedo który radzi sobie ostatnio naprawdę dobrze, a od biedy w razie czego jest Roberto. Przyjdzie jakiś rezerwowy i jedyne co będzie robił to grzał ławę.
3
@konrad1661 To po co ci te studia? Już teraz jedź i nie marnuj czasu. Te studia poza granicami nie dadzą Ci kompletnie nic.
5
@Volk Messi dostał zawieszenie na 2 albo 3 mecze za słowa o Copa America.
0
@A_Gomesinho_21 7 oczywiście.
1
@tadzik447 Nie wiem ale go szanuję.
0
@rafal314 A czemu akurat z włączonym silnikiem?
32
@Rewolucja123 Zależy jaka, każda twarz jest inna.
0
@sewciu50 Jesteś tego pewny? Bo nie wiem czy czekać.
8
"Zidane odnalazł swojego Pogbę - Valverde daje mu to, czego chciał latem"
O proszę trochę przypomina to sytuację Zubiego, który mówił że tak długo wyczekiwany stoper przez Cules to powrót Puyola po kontuzji.
0
HAHAHA Lahoz show
1
To niezła żółta XD Cały Lahoz.
0
Jakim cudem jeszcze remisujemy już 2-0 powinno być dla Sevilli.
edit: a wygrywamy 1-0 XD
0
Jak to jest możliwe, że United wydało tyle milionów od czasu odejścia Fergusona, a dalej poza obroną ich skład wygląda słabo?
0
@NGTRX Wcześniej było -7 w połowie sezonu i też odrobili.
0
@TR3YWAY Ja nie idę w ogóle głosować ale to się równa też z tym że nie zagłosuje na PiS.
44
Szkoda, że Real nie pozbył się tego Bale bo to jest ich zdecydowanie najlepszy zawodnik w tym sezonie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
38
Ronaldo jest jeszcze gorszy nie strzelił gola dla Realu od ponad roku.
0
@BigShaq 3 zawodników Realu, 1 Barcy. Kto by kiedyś pomyślał.
0
@chudym Szczerze to twój nastrój może być spowodowany w jakimś tam stopniu pracą. Nie wyobrażam sobie osobiście pracować po 12h na jakiś dłuższczy okres.
0
Vidal jakiś ty piękny.
1
Valverde jaka radość XDDD Chyba już wiedział że by wyleciał
0
@mmaciass Ta fatalna dwójka właśnie strzeliła gola.
2
Suarez XDDD wstydu oszczędź
0
No City strzelcie tą bramkę!
4
Najlepsza 9 świata obecnie.
0
@Mesi12 Nie ma dzisiaj tak meczów, City ale niski kurs, Juve w sumie dobry 1.55 no i Borussia 1,90 ze Slavią ale to w środę.
3
@PrinceDamon Na zdrówko.