3

@Mesi12 Nie opłaca się Bayer ryzyko ogromne, a kurs malutki.

0

@kuz Ustaw wtyczne żeby twoi napastnicy wybiegali za plecy obrońców i jak podajesz piłkę to trzymasz L1(tym co zmieniasz piłkarzy) wtedy tym piłkarzem co podałeś, biegnie on od razu do prostopadłej piłki.
Mówię Ci takie podstawy jakbyś nie wiedział.

12

@ViscaBarca123 Skoro to jest ta lepsza jakość to nie chce wiedzieć jaka była poprzednia :D

0

@fifek Z tym trenerem Coutinho tu nic nie zdziała.

0

@Kapitan hawk Mając 1 mecz więcej od wielu ekip.

0

Firpo powinien zejść w przerwie. Fatalny mecz z Osasuną, dobry z Villarealem i znowu słabo z Getafe.

0

Suarez już seta zmarnowana ;)

0

Jak wiadomo Lewandowski nie jest doceniany na świecie, wystarczy zobaczyć wyniki ostatniej gali Fifa. Wiem, że na to jest bardzo mała szansa ale jeśli Lewy zdobyłby złotego buta i do tego dołożył mistrzostwo i zwycięstwo w LM(10 goli ale królem strzelców zostałby kto inny) to wygrałby ZP?

6

@Socjopata Płacą Ci za to, sprytnie.

7

997 Online Cules zawsze gdy widzę ten numer to pojawiają się kłopoty.

0

@Cwaniak4 Biedronka, w lidlu nie ma rzeczy które mnie interesują.

26

"Neymar był gotowy zrezygnować z 43 milionów euro zaległych premii, o które w walczy w sądzie z Barceloną, w wypadku gdyby klub potwierdził na piśmie, że sprowadzi go z powrotem. [@QueThiJugues]"

Ale prychłem z tego infa z Tiki-Taki.

0

@Rewolucja123 Na przyszły rok bo Neymar czeka czy go ściągniemy, jak nie to będzie dalej ciągnął po sądach hehe.

3

@gurales Teraz to odejdzie w styczniu albo najpóźniej w czerwcu. Tylko zamiast wziąć za niego 45-50mln w tym okienku to weźmiemy za rok 25.

0

Conte genialny start zobaczymy jak Inter będzie sobie radził w dalszej części sezonu ale wątpię że zagrożą Juve w mistrzostwie.

3

@Mesi12 Jeden jest zawodnikiem meczu, drugi natomiast Messim meczu.

1

Już rok temu mówiłem że Rodrygo jest o wiele większym talentem od Viniciusa. Zobaczymy w przyszłości czy się sprawdzi. Chłopak ma taki luz w dryblingu jak Fati.

0

Vinicius- Jovic- Vasquez ma czym straszyć ten Real XD

5

@eltores Patrząc na to że jeszcze w tym sezonie doszedł niespodziewanie Fati to nawet nie widzę możliwości żeby Neymar miał trafić do Barcelony.

3

@Piotr,1985 Arthur genialny mecz no i Firpo po słabym meczu z Granadą dobrze zagrał dziś.

0

Cazorla oklaskiwany, Suarez lekkie gwizdy.

0

Dembele doskonałe wejście.

0

@BARCA_FOR_EVER Niemożliwe, gdzie Xavi czy np. Casillas

4

@Tasde Tylko wśród samych dziennikarzy wygrał VVD z przewagą dlatego pyta się kolega czy Ci sami głosują dziennikarze.

6

@PanPatrykk Tam jest tak dużo absurdalnych decyzji, że nie ma co się zagłębiać.

0

FIFA The Best wybierają piłkarze i trenerzy mam rozumieć?
Jak to jest ze Złotą Piłką, sami dziennikarze?

0

@Jarema2000 Pewnie kartę masz połączoną z kontem.

11

@kibicsportu Taki sam syf jest ale Barce odróżnia to że ma o wiele lepszą kadrę od Realu.

0

@ViscaBarca123 Bardzo dobra wiadomość bo już pojawiały się głosy jako zarząd miałby go zwolnić, a z nimi to nic nie wiadomo.

1

Te domowe mogą wyglądać dobrze na żywo bo na takich grafikach zazwyczaj wygląda to słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?