DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele na podmęczonego przeciwnika który gra wysoko do tego w 10 jest idealny!
2
@LyFT Pedri ma 18 lat i na razie gra wszystko od dechy do dechy poza jedną lekką kontuzją. Będzie miał czas na przybranie masy mięśniowej.
2
Atalanta przynajmniej remisuje z Bologna, Napoli wygrywa z Torino i Juve na 5 kolejek przed końcem poza LM :D
0
Bramka na konto Alby
2
@zeko0 ? De Jong miał pół bramki pustej kopnął w niego.
0
@Yosemite To już lepiej Neymar było być w tym cieniu Messiego.
1
@iniesta98 Potężny Halolovic, ach te wojenki Odegaard czy Chorwat lepszy, kiedyś to było.
0
Niby Bayern przegrał ale dla mnie wygrał bo Lewy strzelił, szkoda że tylko 1 xd
1
Leewy z golem jest szansa że pobije ten rekord!
0
@Pawelsky De Jong to z pewnością gdzieś złapie kartke, ale Messi który nie uczestniczy w grze w obronie wystarczy że nie będzie wdawał się w dyskusje z sędziami i sobie dogra do końca sezonu.
3
My od 20 minut nie atakujemy nawet, tu musi być 3:3.
1
Jest i on piękny Moriba.
0
@busquets5 W tym 2 samobóje XD
0
Lenglet to jest chodzące nieszczęście XD Zawsze jak chodzi o pecha w tym sezonie pojawia się on
2
Dembele na 9 na murujące się Getafe, przecież to gra w 10...
1
Jeśli Ansu wróci do wielkiej formy w tak młodym wieku po takim czasie to nie będę miał wątpliwości że będzie w wielkim piłkarzem. Pierwsze 3-4 miesiące powiedzą wszystko na temat jego dalszej kariery :/
1
@Danchos Ktoś jeszcze wierzy w te śmieszne groźby Uefa i Fify że piłkarze nie będą mogli grać na Euro/MŚ albo nie dokończą LM?
11
@itmustbejoke Wreszcie skończy się monopol tej skorumpowanej mafii #TakZaSuperligą
3
Perez to jest taki szefito że to hit XD
1
@Cwaniak4 Ale czemu skoro superliga to jeszcze większe przychody dla stacji telewizyjnych? Każdy na tym zyska oprócz UEFY.
0
@lukaszmatusiewicz Liga normalnie będzie wyglądać tak samo. Gramy w superlidze zamiast LM. Wystarczy wejść przeczytać artkuł.
2
@tomek8756 Dołączą do niej jak nie w następnym sezonie to za 2 lata bo granie w LM będzie nieopłacalne. Szejki pewnie po mundialu w Katarze przez układy z Fifą i Uefą dołączą.
3
@Hosh Przecież krajowa liga dalej zostaje, a najlepsze kluby odchodzą z LM aby.
5
Mi tam się ta superliga podoba, więcej ciekawych meczy a nie tylko faza pucharowa LM, teraz emocjonująca będzie również faza grupowa. 5 klubów z możliwością awansu co sezon to trochę mało. Mam nadzieję że za 2-3 lata kluby założyciele też będą mogli spaść, byłoby to po prostu sprawiedliwsze.
0
@BrzydkiAS No tak bo wcale przed spotkaniem na ostatnie 23 mecze z Getafe Real nie wygrał 21... Po prostu teraz walczą o utrzymanie i każdy pkt się liczy.
0
Toż to karny jest
10
Jeśli Napoli by wygrało z Interem to Juve by spadło na 5 miejsce poza LM, oj jak pięknie by było.
1
@MSN30 za 100 puścić solo kupon po kursie 1,62? Patrząc na to że jeszcze jest podatek to do wygrania na czysto 50zł? Totalnie nieopłacalne.
1
@IronSanHybrid Tak było xd
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6799171#comment-6799204. Patrzcie na moją odpowiedź. Nie powiedziałem którego roku stycznia, teraz już na serio odpali.