4

@barcelonaLM No tak bo my wcale nie gramy gorzej XD U nas to PECH haha

0

Ide oglądać Atletico, przynajmniej emocje jakieś

7

Real 1-0 XD mamy nowego lidera!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Spalony Atletico... Jeszcze obudzą się z ręką w nocniku jak Real strzeli...

4

Gool Atletico pięeeknie :)

0

@svensonFCB Ja zerkałem kątem oka ale odkąd jest Puig to sobie obejrze bo ileż można oglądać jeden i ten sam skład grający dzisiaj o nic.

0

Kto wie czy to nie była ostatnia bramka Leo Messiego dla Barcelony.

3

Koeman odnoszę wrażenie że od 2 miesięcy rotuje 13-14 piłkarzami aby.

2

@PatrykBarcelona Ładna interwencja obrońcy XD

1

@Criss18Barca Jeśli Milan dzisiaj wygra to mecz Atalanty z Milanem nie ma znaczenia obie drużyny mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z Juve. Zostanie tylko Napoli.

9

Gramy już praktycznie o nic a i tak wyjdzie ta sama 11 jaka wychodzi od 3 miesięcy. Jedyną zmianą będzie Moriba za zawieszonego De Jonga... Słabe to jest bardzo Koeman. Pedri od ponad miesiąca jest cieniem siebie sprzed początku sezonu a i tak gra wszystko bez przerwy.

2

@MesQueUnClub96 Atalanta- Milan nie ma znaczenia jeśli jutro Milan wygra z Caligari bo obie drużyny mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z Juve.

2

@adamLeo66 Taki był zamiar.

0

@LeoMessiah Co to znaczy wysokie? Jak na życie samemu bez rodziny 6-7k i można żyć na fajnym poziomie.

1

Teraz zaczęli biegać XD

3

@BoRoWieC Atletico musi przegrać jak zremisują dalej są nad nami.

0

Teraz oby tylko Napoli wygrywało i Juve poza LM o Atalante i Milan jestem spokojny bo mogą sobie pozwolić na jedną wpadkę.

2

Real 2 strzałami z dystansu w ostatnich minutach prawie zapewnił sobie zwycięstwo. Nasi nie wiedzą co to uderzać z dystansu.

0

Akurat było dużo przerw więc 6 minut mnie nie dziwi.

29

Milan wygrywa, Sevilla wygrywa, Rennes remisuje. Na razie jest zbyt pięknie.

0

5

@Kamiloza91 Nie bo my finalnie i tak remisujemy z Eibarem który spadł z ligi już przed meczem.

35

Po prostu Lenglet jest lepszy i cię wyczyścił jak prawdziwy stoper ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

2 minuty XDDDD haha

1

Ostatnia szansa, Messi z wolnego.

0

Dembele o jakieś 30 minut za późno na boisku.

0

Nasza gra to tragedia nie ma komu grać z przodu nikogo nie ma w centralnej części boiska.

3

Dembele na boisko, Araujo na 9 i jest szansa że strzelimy.

7

Przecież my z przodu nie mamy kim grać, kiedy wejdzie ten Dembele? Remis nic nam nie daje poza mistrzostwem dla Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?