DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@barcelonaLM No tak bo my wcale nie gramy gorzej XD U nas to PECH haha
0
Ide oglądać Atletico, przynajmniej emocje jakieś
7
Real 1-0 XD mamy nowego lidera!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Spalony Atletico... Jeszcze obudzą się z ręką w nocniku jak Real strzeli...
4
Gool Atletico pięeeknie :)
0
@svensonFCB Ja zerkałem kątem oka ale odkąd jest Puig to sobie obejrze bo ileż można oglądać jeden i ten sam skład grający dzisiaj o nic.
0
Kto wie czy to nie była ostatnia bramka Leo Messiego dla Barcelony.
3
Koeman odnoszę wrażenie że od 2 miesięcy rotuje 13-14 piłkarzami aby.
2
@PatrykBarcelona Ładna interwencja obrońcy XD
1
@Criss18Barca Jeśli Milan dzisiaj wygra to mecz Atalanty z Milanem nie ma znaczenia obie drużyny mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z Juve. Zostanie tylko Napoli.
9
Gramy już praktycznie o nic a i tak wyjdzie ta sama 11 jaka wychodzi od 3 miesięcy. Jedyną zmianą będzie Moriba za zawieszonego De Jonga... Słabe to jest bardzo Koeman. Pedri od ponad miesiąca jest cieniem siebie sprzed początku sezonu a i tak gra wszystko bez przerwy.
2
@MesQueUnClub96 Atalanta- Milan nie ma znaczenia jeśli jutro Milan wygra z Caligari bo obie drużyny mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z Juve.
2
@adamLeo66 Taki był zamiar.
0
@LeoMessiah Co to znaczy wysokie? Jak na życie samemu bez rodziny 6-7k i można żyć na fajnym poziomie.
1
Teraz zaczęli biegać XD
3
@BoRoWieC Atletico musi przegrać jak zremisują dalej są nad nami.
0
Teraz oby tylko Napoli wygrywało i Juve poza LM o Atalante i Milan jestem spokojny bo mogą sobie pozwolić na jedną wpadkę.
2
Real 2 strzałami z dystansu w ostatnich minutach prawie zapewnił sobie zwycięstwo. Nasi nie wiedzą co to uderzać z dystansu.
0
Akurat było dużo przerw więc 6 minut mnie nie dziwi.
29
Milan wygrywa, Sevilla wygrywa, Rennes remisuje. Na razie jest zbyt pięknie.
0
@Sergio_Devils Nie
5
@Kamiloza91 Nie bo my finalnie i tak remisujemy z Eibarem który spadł z ligi już przed meczem.
35
Po prostu Lenglet jest lepszy i cię wyczyścił jak prawdziwy stoper ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
2 minuty XDDDD haha
1
Ostatnia szansa, Messi z wolnego.
0
Dembele o jakieś 30 minut za późno na boisku.
0
Nasza gra to tragedia nie ma komu grać z przodu nikogo nie ma w centralnej części boiska.
3
Dembele na boisko, Araujo na 9 i jest szansa że strzelimy.
7
Przecież my z przodu nie mamy kim grać, kiedy wejdzie ten Dembele? Remis nic nam nie daje poza mistrzostwem dla Realu.