DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jankes94 Skąd mamy to wiedzieć.
2
@Dundersztyc Skandal był jak Real był przepychany przez sędziów z Bayernem i bramki ze spalonych ładował
8
@BarcaInfo Tańcz z nami tańcz dam ci pomarańcze.
12
Właśnie oglądam skrót meczu Argentyny i to co zrobił Lautaro to jest kryminał. Przyjmuje piłkę ma parę sekund na strzał przed sobą całą bramkę i jednego obrońce, a wali lekko po ziemi, prosto w niego XD niesamowite to jest.
0
Doku to dla mnie odkrycie Euro.
1
Doku jest niesamowity
0
@Encore Okres całej kariery w Barcelonie.
1
@Encore Messi ma mniej niż 1 bramke na mecz, średnią.
15
A Barca potrzebuje Ciebie, wracaj za rok.
9
Ale genialne transfery darmowe zrobiliśmy: Aguero, Depay, Garcia i Messi po Copa America.
0
Lloris sie bawi w Oblaka
5
Ten Vermaelen nie jest może do wzięcia za darmo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
HAha Juskowski jak przeżył słupek aż jęknął.
4
Do wyciągnięcia to było ale fajną rotacje dał Hazard.
0
O której gra Holandia w finale Euro?
0
@DonAndresFCB już mam jakby ktoś szukał https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/203463610_4273185899408143_2528460030333510775_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ghKWMj_3mWUAX_Cllpx&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=eb1d12aca7dcc93554c3e8bea75b39f8&oe=60D9265D
3
Jak wygląda drabinka ma ktoś link?
3
@Pilka_jest_okragla Tak Ronaldo przekreśla swoje 10 lat w Realu żeby sobie w Barcy popykać 2 lata.
0
@Boogmacher Real bez Ronaldo nawet nie był blisko wygrania LM, więc dwie strony na tym za dobrze nie wyszły.
4
Cristiano Ronaldo w 2018 roku:
„To prawda, odchodzę z Realu, ponieważ nie jestem już tutaj tak ważny jak wcześniej".
Zidane w 2021 roku:
„Potrzebowałem wsparcia klubu, ale go nie otrzymałem. Myślę, że moje odejście jest najlepszą rzeczą, jaka może się teraz wydarzyć".
Sergio Ramos w 2021 roku:
„Chciałem grać w Realu jeszcze przez 2 lata. Klub zaoferował mi umowę tylko na rok i obniżkę pensji. Na początku się nie zgadzałem, ale potem chciałem ją zaakceptować, byleby zostać w swoim domu. Wtedy dowiedziałem się, że ta oferta nie jest już aktualna".
1
@pride1899 Aha rozumiem bo wtedy Szwecja, Polska, Słowacja mieliby tyle samo pkt i każdy by wygrał z każdym to wtedy liczy się bilans bramkowy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Portal theanalyst.com wyliczył prawdopodobieństwo awansu Polaków do 1/8 finału Euro2020. Według nich szansa na wyjście z grupy podopiecznych Paulo Sousy wynosi 40%. 6,4% szans na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, 33,4% na drugą lokatę, 3,4% - trzecią."
Wytłumaczy mi ktoś jakim prawem mielibyśmy zając 1 miejsce w grupie? Wygrywamy ze Szwedami mamy 4 pkt i ich wyprzedzamy ale jeśli Słowacja wygra lub zremisuje jest przed nami w tabeli, a jeśli wygra Hiszpania to ona nas przeskakuje. Szansa na 1 miejsce jest zerowa.
1
@PatrykBarca Tylko Anglia gra przed nam i równie dobrze Hiszpania u nas może być 2, wydaje mi się że nie będą kalkulować.
1
@Zip Jeśli zajmiemy 2 miejsce to gramy z kimś z 2 miejsca z grupy Anglików zapowiada się że to będą Czechy lub Anglia.
0
@PatrychoO 3 pkt wystarczą na wyjście raczej.
11
Oficjalnie Real na stronie ogłosił że jutro jest pożegnanie Ramosa.
1
@Tomek_TF Gdzie niby tak jest widzę tylko 2+ gola po kursie 6.30
0
Ktoś ogarnia mniej więcej ile GB transferu internetu zużyje mecz na sport.tvp na telefonie?
1
@JohnnyBarca W Brazylii znowu zamiata i ładuje bramki. Za dobry na Brazylie za słaby na Europe.