DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Myślałem że nie ma gola tak komentator zareagował...
3
Gdzie tam był faul?????
1
Busquets dobre passy dzisiaj daje.
2
Neto zesrany w każdym meczu jakim gra, nowe nie znałem :)
1
Griezmann gra? Depay jest obecnie 5 razy lepszym piłkarzem.
1
Macie potwierdzenie przynajmniej że brejtłejt jest człowiekiem.
4
@Comentateiro A co mają rodzice do tego? Oni będą wychowywać to dziecko, dziecko to powinna być tylko j wyłącznie decyzję jego i partnerki.
2
@GuerillaAthletic Jak dobrze poszukasz to zobaczysz tą panią na filmikach bez ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taka luźna anegdotka.
0
@cat_r37 Z 10 bym widział Depaya, szkoda że wziął 9.
1
@highway nie wszystkie, tylko wybrane.
0
@Michal03 Co? Skąd ci to w ogóle do głowy przyszło?
1
Ronaldo za rok się kończy kontrakt i najbardziej prawdopodobny jest Paryż. Mbappe wyląduje w Realu, a w jego miejsce Cristiano, tworzący terecet z Messim i Neymarem?To jest możliwe i chciałbym to zobaczyć.
0
@mekston Jeśli chodzi o kadrę to są TOP1
0
@Leooo Ale po co? Nikt im nic nie zrobi.
2
@Geble Semedo był technicznie wyśmienity a nic nie osiągnął. Może trzeba właśnie przeciwieństwa.
65
Ale niszczy mi głowe to że już Messiego nie zobaczę w koszulce Barcy. Jakoś nie mogę tego pojąc, cały czas mam wrażenie że to tylko sparing dlatego nie gra.
2
@Encore Co nie zmienia faktu że odszedł tylko dlatego żeby być numerem jeden, a że nie wyszło to inna sprawa.
36
Gorszego odejścia nie dało się sobie wyobrazić, nie tak powinno wyglądać odejście najlepszego piłkarza z historii, jeszcze nie teraz...
0
@icon3520 Pewnie Rikiemu Puiczowi by przekazał teraz wchodzi w jego buty.
0
@Survier W LM i tak nie mamy szans, a o ligę będzie bardzo bardzo ciężko, więc kiedy mają zbierać doświadczenie jak nie teraz?
2
@Rust_Cohle Postawiłem :)
0
@klopx Moim zdaniem Messi zostanie w Barcelonie jakby był kurs koło 5 to bym rzucił jakąś 100. W komunikacie jest ewidentnie napisane że klub się dogadał z zawodnikiem ale to La Liga robi problemy. Wystarczy że liga ulegnie pod wpływem presji.
0
Ktoś wie u jakiego buka jest zakład czy Messi zostanie w Barcelonie? Dobra widzę na fortunie jest kurs 3.0 więc bez rewelacji.
6
@A4ron Ale to La Liga nie chce się zgodzić na kontrakt Messiego, a nie Laporta.
0
@Bobo25 Depay i Aguero zarabiają mało w przeciwieństwie do tego co daje drużynie Coutinho, Pjanić czy Umtiti.
11
@horang Rok czasu prawie do siebie dochodzi, kiedyś wrócić musi.
3
@Rust_Cohle Powiedz to Messiemu, Ronaldo albo Lewemu żeby sobie lekko poluzowali :) Właśnie to są te detale.
3
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/230642606_2886648134889793_5169035789891873271_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EbU6cjhJe8oAX_JLWGF&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=26d9715cb3967c5c743cfe8d7b3fa4b9&oe=612DF61B
Daje mu jeszcze 2-3 lata prime i potem gwałtowany zjazd formy w okolicy 32 lat :)
1
@Criss18Barca Jeśli miałbym więcej niż 26 lat, nie miał dzieci i nie zarabiał więcej niż chociaż 4k to w życiu bym nie pracował w Polsce bo jest to po prostu nieopłacalne.
0
@Criss18Barca Bób już o tej porze jest stary i niedobry.