8

Myślałem że nie ma gola tak komentator zareagował...

3

Gdzie tam był faul?????

1

Busquets dobre passy dzisiaj daje.

2

Neto zesrany w każdym meczu jakim gra, nowe nie znałem :)

1

Griezmann gra? Depay jest obecnie 5 razy lepszym piłkarzem.

1

Macie potwierdzenie przynajmniej że brejtłejt jest człowiekiem.

4

@Comentateiro A co mają rodzice do tego? Oni będą wychowywać to dziecko, dziecko to powinna być tylko j wyłącznie decyzję jego i partnerki.

2

@GuerillaAthletic Jak dobrze poszukasz to zobaczysz tą panią na filmikach bez ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Taka luźna anegdotka.

0

@cat_r37 Z 10 bym widział Depaya, szkoda że wziął 9.

1

@highway nie wszystkie, tylko wybrane.

0

@Michal03 Co? Skąd ci to w ogóle do głowy przyszło?

1

Ronaldo za rok się kończy kontrakt i najbardziej prawdopodobny jest Paryż. Mbappe wyląduje w Realu, a w jego miejsce Cristiano, tworzący terecet z Messim i Neymarem?To jest możliwe i chciałbym to zobaczyć.

0

@mekston Jeśli chodzi o kadrę to są TOP1

0

@Leooo Ale po co? Nikt im nic nie zrobi.

2

@Geble Semedo był technicznie wyśmienity a nic nie osiągnął. Może trzeba właśnie przeciwieństwa.

65

Ale niszczy mi głowe to że już Messiego nie zobaczę w koszulce Barcy. Jakoś nie mogę tego pojąc, cały czas mam wrażenie że to tylko sparing dlatego nie gra.

2

@Encore Co nie zmienia faktu że odszedł tylko dlatego żeby być numerem jeden, a że nie wyszło to inna sprawa.

36

Gorszego odejścia nie dało się sobie wyobrazić, nie tak powinno wyglądać odejście najlepszego piłkarza z historii, jeszcze nie teraz...

0

@icon3520 Pewnie Rikiemu Puiczowi by przekazał teraz wchodzi w jego buty.

0

@Survier W LM i tak nie mamy szans, a o ligę będzie bardzo bardzo ciężko, więc kiedy mają zbierać doświadczenie jak nie teraz?

2

@Rust_Cohle Postawiłem :)

0

@klopx Moim zdaniem Messi zostanie w Barcelonie jakby był kurs koło 5 to bym rzucił jakąś 100. W komunikacie jest ewidentnie napisane że klub się dogadał z zawodnikiem ale to La Liga robi problemy. Wystarczy że liga ulegnie pod wpływem presji.

0

Ktoś wie u jakiego buka jest zakład czy Messi zostanie w Barcelonie? Dobra widzę na fortunie jest kurs 3.0 więc bez rewelacji.

6

@A4ron Ale to La Liga nie chce się zgodzić na kontrakt Messiego, a nie Laporta.

0

@Bobo25 Depay i Aguero zarabiają mało w przeciwieństwie do tego co daje drużynie Coutinho, Pjanić czy Umtiti.

11

@horang Rok czasu prawie do siebie dochodzi, kiedyś wrócić musi.

3

@Rust_Cohle Powiedz to Messiemu, Ronaldo albo Lewemu żeby sobie lekko poluzowali :) Właśnie to są te detale.

1

@Criss18Barca Jeśli miałbym więcej niż 26 lat, nie miał dzieci i nie zarabiał więcej niż chociaż 4k to w życiu bym nie pracował w Polsce bo jest to po prostu nieopłacalne.

0

@Criss18Barca Bób już o tej porze jest stary i niedobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?