DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wy serio myślicie że Laporta se wyłoży 12 mln Koemanowi za to żeby go zwolnić w sezonie w którym i tak nic nie wygramy? 12 mln dla Barcy to obecnie ogromne pieniądze. Dzisiejsze słowa Laporty wcale mnie nie dziwią bo po prostu go nie stać na zwolnienie Holendra.
2
Będziemy grali prawdopodobnie w lidze Europy, jak to brzmi xd
5
Na razie z 4 minut graliśmy z 50 sekund.
1
Świętują remis z granada
0
Ten De Jong ani nie ma techniki, ani szybkości. Co on tutaj robi??
3
XDDD nieźle gra głową ten De Jong
0
@analitykTaktyki Z Messim byśmy przegrali z Bayernem taką samą różnicą goli tylko byśmy oddali z 3 celne strzały zamiast 0.
1
Busquets strzelający z dystansu, wiedz wtedy że coś jest nie tak z Barceloną
0
U nas nawet nie ma kto do kontry wyjść. Jest tam sam Depay, przecież Luuk jest bezużyteczny przy kontrze.
12
De Jong widze demon prędkości XDDD Pique mogliśmy wystawić w ataku, też gra dobrze głową
17
Messi przeszedł do PSG 10 sierpnia 2021:
-0 goli dla PSG
-0 asyst dla PSG
Ronaldo przeszedł do Manchesteru United 27 sierpnia 2021:
-118 goli dla Manchesteru United
-69 asyst dla Manchesteru United
To na tyle na dziś.
0
@Kondziubarca Najsłabszy Juventus od dekady, grał z najsłabszą Barceloną od 15 lat, więc miało to szansę się stać.
25
Da to coś w ogóle? To są młodzi zdrowi sportowcy i tak w szpitalu by nie wylądowali, a na zarażenie się szansa jest taka sama
13
@Kengo Zawsze w GTA tak robiłem wozem strażackim :D
0
@Criss18Barca Może spróbuj najpierw pić gazowane napoje zero, żeby odzwyczaić się od cukru, a potem odstawisz i napoje 0.
18
Bardzo fajne stroje na ten pierwszy komplet nie da się patrzeć, z tymi spodenkami wygląda jakbyśmy z cyrku uciekli. W sumie jaka sytuacja w klubie takie stroje.
0
Polska>Anglia pozdro
3
De Jong to totalne zaprzeczenie naszej filozofii. Jest to napastnik który nie będzie brał udziału przy tworzeniu gry. Z drugiej strony jak nie będzie szło, a rywal będzie się murował to taka wrzutka na świetnie grającego głową De Jonga może przynieść efekt.
0
Oglądam sobie te 2 bramki Ronaldo z Irlandią i to jest niesamowite, wiedząc że zatracił szybkość i drybling. Opanował grę głową i pozycjonowanie w polu karnym do perfekcji. Połowa bramek Ronaldo ostatnimi 2-3 laty to bramki głową.
0
@Encore Komu kończą się kontrakty oprócz Pogby i Mbappe bo się nie orientuje.
0
Skoro jeden De Jong jest kozakiem w czym problem żeby drugi też nim był, proste?Proste.
1
Atletico musi obronić majstra z tak cienką Barcą i Realem.
2
@JohnnyBarca Za 2 lata rynek wróci do normy i te 40 mln będzie warte jakieś 3 razy mniej.
0
@pres A u nas 2 De Jongów pozdro
4
@Yoshimitsu22 To niezłe udane okienko, wypożyczamy zawodnika za 140mln, tracimy najlepszego piłkarza świata. Oddajemy prawego obrońcę po 2 meczach, żeby zostać z Destem i ROBERTO na PO. W drużynie zostaje Pjanić i Umtiti którzy pobierają olbrzymią pensje, a nie dają NIC. Sprowadzamy 31 letniego De Jonga który w 70 meczach w klubie z TOP4 ligi strzelił aż 10 goli i zaliczył z 5 asyst.
0
Jedyny dostępny piłkarz obecnie w Barcelonie, który gdy ma piłkę to może zrobić z nią coś magicznego.
2
@barcelonaLM A gdzie Puig? :D
0
@Lucassito Ostatnio byli w finale i półfinale, o czym ty gadasz?
0
Ja to na miejscu Mbappe bym sobie został jeszcze na rok w PSG, pod warunkiem że szejk nie odeśle go na trybuny. Z realem Europy nie zwojuje w tym sezonie i tak, a z PSG potrójna korona jest możliwa.
0
@Rust_Cohle Zależy od sezonu, w poprzednim Tibo był lepszy to wiadome ale 3-4 sezony temu lepszym bramkarzem był Niemiec.