0

@Murazor Napisałem jedną a nie pierwszą.

3

Oblak.... i wszystko jasne.

1

Przypominam że ostatnio w większości meczów mamy jedną połowę słabą, druga dobrą. Oby dowieźli 0:0 do przerwy.

53

Tylko nie remis nie dość że odpadamy wtedy z walki o mistrza to jeszcze Real ma na tacy podany tytuł, wtedy to lepiej w 93 samobója wbić i nie żartuje.

2

Lenglet brawo w końcu coś uratowałeś a nie zepsułeś.

0

@Don Lucas Musieliby przegrać chyba z 6:0 żeby spaść by mieć gorszy bilans bramkowy od Wycombe.

2

Najgorsze co będziemy mogli zrobić to zremisować, nie dość że nie wyprzedzimy Atletico to jeszcze majstra Realowi załatwimy.

0

@Dundersztyc No właśnie a w latach 2013-2018 posucha totalna.

0

W ciągu 3 sezonów, 4 różne angielskie drużyny były w finale LM. Jeszcze parę lat temu śmiano się że w 1/2 nie ma angielskich zespołów, a ostatnie lata należą do nich.

6

@DaPidejpi Po prostu nudno było w internecie, a taka aferka z idolem dzieciaków zawsze spoko, więc nie wiem do czego się przyczepiasz.

0

@Vintee Statystyki były obie drużyny praktycznie tyle samo przebiegły.

4

Werner kontrolowanie linii spalonego amatorszczyzna xd

0

Ale PSG jest słabe psychicznie, taka druga Barcelona. Przecież jakby Messi strzelił na 2-1 przed przerwą to byśmy jeszcze dali radę awansować xd

3

Niech Sevilla wygra z Bilbao żeby mieli większą motywację ograć Real.

4

Jeszcze 15 minut temu czytałem że te centry Alby to nic nie dadzą i nikt się na to nie nabierze XD

1

To jak sprokurował De Paul karny to jest kryminał XD On to chyba w tym Juve w przyszłym sezonie będzie grał, więc chce ich przepchać do LM, dlatego wyciągnął celowo tą rękę.

30

@Aaron10 Jutro wjeżdzają nad ranem, ostatni telefon pozdrowisz mame.

0

@Dembouz1899 Kogo obchodzi Atletico jeśli ich nie ogramy i tak majstra nie zgarniemy bo Real nas wyprzedzi. Trzeba liczyć że Real gdzieś punkty straci a my wygramy ostatnie 5 kolejek.

3

Koemana nie będzie przy ławce trenerskiej w trakcie meczu z Valencią i Atletico. Może wreszcie wygramy za jego kadencji z topowym przeciwnikiem jakim jest Atleti.

2

@saczers438 Niech Juve nie awansuje do LM i Ronaldo niech tam zostanie :D

0

@MaTt_BarcaFan Euro będzie kluczowe jak Anglia by wygrała to Foden też możliwy.

3

Navas z nami bronił wszystko jak na złość. Dzisiaj zawalił pierwszego gola i przy drugim piłka przeszła przez mur ale strzał nie aż tak mocny i praktycznie w środek. Było to do wybronienia.

0

Mecz w środku tygodnia o 19 gorszej godziny się nie dało... O 12 w południe mogli już od razu dać.

2

@JimMorrisonFCB Brak karnego, słuszna decyzja.

1

@Janas11224 Głupoty gadasz remis z Atletico wciąż daje nam 1 pkt przewagi nad Madrytem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Yosemite PSG ma łatwiutki terminarz mają majstra moim zdaniem. Jedyna szansa na stratę punktów to z Lens w przyszłej kolejce pomiędzy dwumeczem w LM.

3

Betis przed meczem z Realem miał serię 4 meczy z rzędu z remisem. Bilbao przed meczem z Atletico ma serie 5 meczów z rzędu w lidze z remisem. Oby skończyło się tak samo.

3

Alba kryminał przy pierwszej bramce, Pedri kolejny mecz z rzędu kiedy jest cieniem samego siebie a dalej gra w 1 składzie. Roberto jedna wielka tragedia, prawa strona po jego wejściu przestała istnieć. Reszta na plus.

7

Ta nieudolna gra na czas która stwarza jeszcze większe zagrożenie u nas to hit. Co to za wolny był na kontre dla Villareal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?