DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor Napisałem jedną a nie pierwszą.
3
Oblak.... i wszystko jasne.
1
Przypominam że ostatnio w większości meczów mamy jedną połowę słabą, druga dobrą. Oby dowieźli 0:0 do przerwy.
53
Tylko nie remis nie dość że odpadamy wtedy z walki o mistrza to jeszcze Real ma na tacy podany tytuł, wtedy to lepiej w 93 samobója wbić i nie żartuje.
2
Lenglet brawo w końcu coś uratowałeś a nie zepsułeś.
0
@Don Lucas Musieliby przegrać chyba z 6:0 żeby spaść by mieć gorszy bilans bramkowy od Wycombe.
2
Najgorsze co będziemy mogli zrobić to zremisować, nie dość że nie wyprzedzimy Atletico to jeszcze majstra Realowi załatwimy.
0
@Dundersztyc No właśnie a w latach 2013-2018 posucha totalna.
0
W ciągu 3 sezonów, 4 różne angielskie drużyny były w finale LM. Jeszcze parę lat temu śmiano się że w 1/2 nie ma angielskich zespołów, a ostatnie lata należą do nich.
6
@DaPidejpi Po prostu nudno było w internecie, a taka aferka z idolem dzieciaków zawsze spoko, więc nie wiem do czego się przyczepiasz.
0
@Vintee Statystyki były obie drużyny praktycznie tyle samo przebiegły.
4
Werner kontrolowanie linii spalonego amatorszczyzna xd
0
Ale PSG jest słabe psychicznie, taka druga Barcelona. Przecież jakby Messi strzelił na 2-1 przed przerwą to byśmy jeszcze dali radę awansować xd
3
Niech Sevilla wygra z Bilbao żeby mieli większą motywację ograć Real.
4
Jeszcze 15 minut temu czytałem że te centry Alby to nic nie dadzą i nikt się na to nie nabierze XD
1
To jak sprokurował De Paul karny to jest kryminał XD On to chyba w tym Juve w przyszłym sezonie będzie grał, więc chce ich przepchać do LM, dlatego wyciągnął celowo tą rękę.
30
@Aaron10 Jutro wjeżdzają nad ranem, ostatni telefon pozdrowisz mame.
0
@Dembouz1899 Kogo obchodzi Atletico jeśli ich nie ogramy i tak majstra nie zgarniemy bo Real nas wyprzedzi. Trzeba liczyć że Real gdzieś punkty straci a my wygramy ostatnie 5 kolejek.
3
Koemana nie będzie przy ławce trenerskiej w trakcie meczu z Valencią i Atletico. Może wreszcie wygramy za jego kadencji z topowym przeciwnikiem jakim jest Atleti.
2
@saczers438 Niech Juve nie awansuje do LM i Ronaldo niech tam zostanie :D
0
@MaTt_BarcaFan Euro będzie kluczowe jak Anglia by wygrała to Foden też możliwy.
3
Navas z nami bronił wszystko jak na złość. Dzisiaj zawalił pierwszego gola i przy drugim piłka przeszła przez mur ale strzał nie aż tak mocny i praktycznie w środek. Było to do wybronienia.
0
Mecz w środku tygodnia o 19 gorszej godziny się nie dało... O 12 w południe mogli już od razu dać.
2
@JimMorrisonFCB Brak karnego, słuszna decyzja.
1
@Janas11224 Głupoty gadasz remis z Atletico wciąż daje nam 1 pkt przewagi nad Madrytem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Yosemite PSG ma łatwiutki terminarz mają majstra moim zdaniem. Jedyna szansa na stratę punktów to z Lens w przyszłej kolejce pomiędzy dwumeczem w LM.
3
Betis przed meczem z Realem miał serię 4 meczy z rzędu z remisem. Bilbao przed meczem z Atletico ma serie 5 meczów z rzędu w lidze z remisem. Oby skończyło się tak samo.
3
Alba kryminał przy pierwszej bramce, Pedri kolejny mecz z rzędu kiedy jest cieniem samego siebie a dalej gra w 1 składzie. Roberto jedna wielka tragedia, prawa strona po jego wejściu przestała istnieć. Reszta na plus.
7
Ta nieudolna gra na czas która stwarza jeszcze większe zagrożenie u nas to hit. Co to za wolny był na kontre dla Villareal?