3

W polu karnym 2 piłkarzy Bayernu 6 Stuttgartu a Lewy gola ładuje.

1

Andre Silva w Eintrachcie ma już w lidze 20 goli, a kupili go z Milanu przed sezonem za 3 mln.

1

Jakie byście dali Top 3 najgorszych piłkarzy Barcelony tego sezonu? Ja bym wybrał tak, kolejność nieprzypadkowa
1. Lenglet
2. Pjanić
3. Umtiti

0

@szkutnik91 Przecież El Clasico od kiedy mają obie stacje wykupione prawa do ligi, zawsze jest w Eleven i Canal+.

0

@MaziFCB Nie mamy kasy i za tydzień ma 30 lat nie warto.

4

Suarez znowu nie strzelił gola na wyjeździe w LM, szook.

2

@Sulimo Rozruszasz się lekko wystarczy i będzie dobrze. W robocie nawet nie będziesz czuć tych zakwasów.

0

@Yoshi94 Przecież to doskonale wiem tylko napisałem że nie ma szans że wygrają wszystko do końca.

0

Tak szczerze to w lidze jesteśmy zależni od siebie mamy 4 pkt straty i mecz bezpośredni z Atletico nie wierzę że chociaż raz się nie potkną w meczach z Sevillą, Betisem i Bilbao na wyjeździe.

3

@clyde Mądry by to skontrował i rzucił jakiegoś tysiaka chociaż na wygraną lub remis getafe

9

Getafe nie strzeliło bramki Atletico od 17 meczy, jak to jest możliwe?

3

@RomanHoffer Lepiej być łysym niż być zakolakiem pamiętaj. Jeśli masz już spore ubytki uwierz mi lepiej jak zgolisz głowę na 0 i z czasem się przyzwyczaisz. Do łysej głowy bardzo pasuje fajna zadbana broda, zapuść sobie i naucz się ją ładnie regulować. Czasami pójdz do barbera żeby Ci ją jeszcze lepiej ogarną.

12

Śmieszą mnie te "dobre liczby" Griezmanna, Suarez w 2 ostatnich sezonach miał jeszcze lepsze liczby, a się go pozbyli. Pozbyć się Francuza jak najszybciej póki jeszcze ktoś coś za niego zapłaci za 10 dni kończy 30 lat...

0

@obcy Niekoniecznie, Haaland to Norweg i taki klimat Angielski jakoś bardzo by mu nie przeszkadzał.

1

Dembele ocena 1 serio na inną nie zasłużył.

4

Gdybyśmy mieli normalny atak ogralibyśmy to PSG oni są tragiczni, Francuzi nawet nie starają się atakować

1

Mówcie sobie co chcecie ale potężny Duńczyk zawsze trafi sete, marnuje bardzo mało okazji.

0

Zmieńcie tego Griezmanna prosze

0

Nawet Busquets oddaje strzały, remontada pełną gębą

0

Mingueza który musi pojedynkować się z Mbappe mając żółtą kartke, pozdro.

0

PSG to ma pełne gacie jak my w rewanżach po goeladach w pierwszym meczu XD

0

Pedri z Girezmannem do zmiany.

4

Mam wrażenie że w tym meczu wszyscy stoją XD Psg stoją jak słupy.

3

Ale to jest mecz idealny dla 9, Brejtłejt musisz.

2

@Nazio87 Ale on już drugi sezon gra kosmicznie, a 3 lata temu już grał bardzo dobrze.

3

Ronaldo i Messi razem wzięci mają mniej goli niż Haaland w LM w tym sezonie.

2

@BarcaInfo Się dziwie że on jeszcze w Benfice gra 25 lat, już dawno powinien grać w jakiejś lepszej lidze bo umiejętności to on ma.

8

@HERORICH2 U nas wchodzi Griezmann wasz były najlepszy piłkarz. Kogo stać bardziej teraz cwaniaku :D

0

@SonBarcaGoku Dlaczego?

0

@KacperVEB To że jest lepszy od Viniciusa, a liczba talentów Brazylijskich musi się zgadzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?