DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WiernyKibic111 Nie mogliśmy, spalony był.
2
@Arczek2001 3 pkt straty to przegrana liga? Nieźle.
4
W trójkę przy nim stoją i żaden nie doskoczy, ale komicznie to wygląda.
3
Na spalonym był Lewy i tak.
0
5 piłkarzy Realu w polu karnym, a Ci centrują na jednego Roberta, bo sam tam stał xd
0
Jak oni tak będą grać cały mecz to tu będzie z 3-4 do zera, smutne.
8
Busi i Roberto dali ciała, kto się spodziewał? XD no kto?
0
2 minuta Winicjusz upada po raz pierwszy
2
Wystawienie Busiego to proszenie się o kłopoty. Real będzie grał tak jak Inter...
0
@Borow34 Ale wiesz, że ten tytuł jest po to, żebyś kliknął w ten artykuł? Udało im się, gdyby pisało Asensio, nie wszedłbyś i nie nabił wyświetlenia :)
0
@IronSanHybrid Ale wyjął czyściutkie okno xd Mamy przesrane.
0
@Medium Poszli razem na zaplecze zobaczyć czy jest perła i musiałeś poczekać?
0
On się musi rozwijać, więc po co ma tu przychodzić i niszczyć sobie karierę jako zmiennik Lewego? Borussia to idealny klub do rozwoju i jeszcze tam z 3 lata posiedzi.
3
@MesQueUnClub96 Mieli trudną drabinkę, a i tak poradzili sobie dobrze. Za to w przyszłym sezonie widzę ich w lidze europy.
5
Raków jest kompletnie poza zasięgiem reszty drużyn w Polsce. Oby umacniali się coraz bardziej, bo jest to mądrze budowany klub. Za 2-3 lata w europejskich pucharach będą mogli godnie reprezentować Polską piłkę.
0
@Mixtape Valverde to dobry trener, a jeszcze lepszy na takie kluby jak właśnie Bilbao czy Atletico, gdzie styl nie jest ważny. Widziałbym go jako zastępcę Simeone.
0
@Krystian1588 A niech sobie chłopak chodzi, co Ci to przeszkadza? Ma bogatych starych to korzysta.
4
@Herato Za Semedo odzyskaliśmy praktycznie wszystkie pieniądze, więc nie umieszczałbym go tutaj.
6
@gumaz Tak Silva przechodzi w styczniu, żeby grać sobie w LE, jak z City ma ogromną szansę wygrać LM. Jak już przyjdzie to w czerwcu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie padł trzeci gol xd
2
@VENOMStyle Alves też miał być nie do zastąpienia, no i nie został zastąpiony, tak samo z resztą jak Neymar.
0
Wyobraźcie sobie, że po zwycięstwie w pierwszym meczy z Liverpoolem 3:0. Przychodzi ktoś i mówi, że za 4 lata będziemy grać drugi sezon z rzędu w lidze Europy.
0
@Suzu 9/10 3 trofea w koncu
3
Grimaldo kończy się kontrakt po tym sezonie. Fajnie, jakby w końcu zawitał do Barcelony, jeśli Gaya oficjalnie przedłuży kontrakt.
0
@mientusek1407 Skriniar, Tielemans, Jorginho, Kante, Grimaldo, Gaya, ale podobno ten ostatni przedłużył kontrakt.
1
Wolę zawodników z Barcy B, niż widzieć na boisku Roberto, Pique, Albe i Busiego.
0
@BARCA1899Messi Nie no co Ty wariacie, Pilzno da rade, a my się przejedziemy bo Bayernie 5:0.
1
@damiano16398 Kontuzje ma człowieku xd
0
Mają jeszcze 5 minut!!!
0
Maja jeszcze 5 minuut pamietacie to?