0

@WiernyKibic111 Nie mogliśmy, spalony był.

2

@Arczek2001 3 pkt straty to przegrana liga? Nieźle.

4

W trójkę przy nim stoją i żaden nie doskoczy, ale komicznie to wygląda.

3

Na spalonym był Lewy i tak.

0

5 piłkarzy Realu w polu karnym, a Ci centrują na jednego Roberta, bo sam tam stał xd

0

Jak oni tak będą grać cały mecz to tu będzie z 3-4 do zera, smutne.

8

Busi i Roberto dali ciała, kto się spodziewał? XD no kto?

0

2 minuta Winicjusz upada po raz pierwszy

2

Wystawienie Busiego to proszenie się o kłopoty. Real będzie grał tak jak Inter...

0

@Borow34 Ale wiesz, że ten tytuł jest po to, żebyś kliknął w ten artykuł? Udało im się, gdyby pisało Asensio, nie wszedłbyś i nie nabił wyświetlenia :)

0

@IronSanHybrid Ale wyjął czyściutkie okno xd Mamy przesrane.

0

@Medium Poszli razem na zaplecze zobaczyć czy jest perła i musiałeś poczekać?

0

On się musi rozwijać, więc po co ma tu przychodzić i niszczyć sobie karierę jako zmiennik Lewego? Borussia to idealny klub do rozwoju i jeszcze tam z 3 lata posiedzi.

3

@MesQueUnClub96 Mieli trudną drabinkę, a i tak poradzili sobie dobrze. Za to w przyszłym sezonie widzę ich w lidze europy.

5

Raków jest kompletnie poza zasięgiem reszty drużyn w Polsce. Oby umacniali się coraz bardziej, bo jest to mądrze budowany klub. Za 2-3 lata w europejskich pucharach będą mogli godnie reprezentować Polską piłkę.

0

@Mixtape Valverde to dobry trener, a jeszcze lepszy na takie kluby jak właśnie Bilbao czy Atletico, gdzie styl nie jest ważny. Widziałbym go jako zastępcę Simeone.

0

@Krystian1588 A niech sobie chłopak chodzi, co Ci to przeszkadza? Ma bogatych starych to korzysta.

4

@Herato Za Semedo odzyskaliśmy praktycznie wszystkie pieniądze, więc nie umieszczałbym go tutaj.

6

@gumaz Tak Silva przechodzi w styczniu, żeby grać sobie w LE, jak z City ma ogromną szansę wygrać LM. Jak już przyjdzie to w czerwcu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie padł trzeci gol xd

2

@VENOMStyle Alves też miał być nie do zastąpienia, no i nie został zastąpiony, tak samo z resztą jak Neymar.

0

Wyobraźcie sobie, że po zwycięstwie w pierwszym meczy z Liverpoolem 3:0. Przychodzi ktoś i mówi, że za 4 lata będziemy grać drugi sezon z rzędu w lidze Europy.

0

@Suzu 9/10 3 trofea w koncu

3

Grimaldo kończy się kontrakt po tym sezonie. Fajnie, jakby w końcu zawitał do Barcelony, jeśli Gaya oficjalnie przedłuży kontrakt.

0

@mientusek1407 Skriniar, Tielemans, Jorginho, Kante, Grimaldo, Gaya, ale podobno ten ostatni przedłużył kontrakt.

1

Wolę zawodników z Barcy B, niż widzieć na boisku Roberto, Pique, Albe i Busiego.

0

@BARCA1899Messi Nie no co Ty wariacie, Pilzno da rade, a my się przejedziemy bo Bayernie 5:0.

1

@damiano16398 Kontuzje ma człowieku xd

0

Mają jeszcze 5 minut!!!

0

Maja jeszcze 5 minuut pamietacie to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?